Що відбувається з ринком криптовалюта: вплив заяви Джеймса Даймона

Розглянемо, що означає ця заява, чи було воно обгрунтованим, мало під собою прихований підтекст і як вплинуло на те, що відбувається з ринком криптовалюта сьогодні.

Заява

Джеймс Даймон заявив про те, що вважає біткоіни фінансовим міхуром, а всіх причетних до торгівлі криптовалюта в J. P. Morgan чекатиме суворе покарання в разі, якщо трейдери цієї компанії будуть запідозрені в торгівлі кріптоактівамі.

Що стосується самого біткоіни, то Даймон назвав його не тільки міхуром, а й «інструментом злодіїв і шахраїв, кожен з яких витрачає свої гроші на незаконну діяльність».

У момент самого заяви ця новина не справила ніякого ефекту. Ні серйозні трейдери, ні інвестори не звернули на цю заяву ніякої уваги, т. К. Біткоіни продовжував свій феноменальний листопадове зростання відразу після корекції. Однак зараз, в лютому, дуже багато скептиків намагаються пов’язати заяву Даймона щодо біткоіни з поточними проблемами останнього.

На загальному тлі песимістичного ведмежого ринку, який сформувався на початку січня, люди все частіше і частіше згадують про заяву Даймона, забуваючи про те, що він сам спростував свої слова вже буквально через тиждень.

спростування

Уже в січні цього року Даймон вибачився за свої слова, сказані у вересні, і заявив, що, якщо його думка щодо біткоіни, можливо, і не змінилося, то ось сама технологія блокчейн і перспектива розвитку бізнесу через ICO можуть дійсно стати альтернативою сучасній економічній системі .

Вплив на ринок

Насправді, заява Даймона не вплинуло на ринок і не відображало реальної дійсності. Все, що вона мала під собою — це невдоволення втрачених спекулятивних можливостей, слабке розуміння роботи криптовалюта і пов’язаних з нею перспектив.

Його публічні вибачення дали інсайдерам і грамотним трейдерам набагато більше корисної інформації. Спростування заяви з боку глави J. P. Morgan chase, насправді, має на увазі:

  • то, що банк переглянув свої пріоритети щодо кріпторинка і буде вести протекционисткой політику;
  • дивлячись на успіхи торговельної діяльності J. P. Morgan chase, інші інвестиційні банки теж включаться в гонку за криптовалюта;
  • в сукупності з відкриттям ф’ючерсного ринку це сформує початок серйозних торгів з боку західної півкулі.

Крім цього, не можна забувати, що банківські структури в США відіграють певну роль в вплив на деякі економічні рішення країни. Як результат, ми можемо спостерігати в 2018-му році переміщення основних важелів впливу зі сходу на захід, і, отже, вже в другій половині року заяви США і банків щодо біткоіни означатимуть набагато більше, ніж закриття південнокорейських бірж або регуляція з боку Китаю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector