Cindicator криптовалюта: можливість прогнозування динаміки цін

Що таке Cindicator

Cindicator криптовалюта (CND), як проект, була заснована в 2015 році з метою максимально модернізувати процес прийняття рішень у інвесторів використовуючи досвід і знання великої аудиторії.

Засновниками проекту є троє російських програмістів, кожен з яких має великий досвід в IT сфері. Вони змогли залучити до проекту цілу команду, що складається з трейдерів, прогнозистів, а також дослідників фінансових ринків.

Головна мета команди — це створити продукт, який зміг би максимально точно прогнозувати динаміку цін на ринку. Даний проект за допомогою мобільного додатку запитує користувачів платформи про фінансові та кріптовалютних ринках з метою побудови максимально точної стратегії розвитку цінового діапазону.

Засновники проекту заявляють, що вони хочуть дати додаткові переваги і ринкам, забезпечивши з аналітичною інформацією, мета якої дати можливість інвесторам безпечно і продуктивно управляти капіталом, а також дати можливість аналітикам отримувати грошові кошти.

На сьогоднішній день кількість користувачів вже перевищила позначку в 8000. У платформи є додатки на мобільні телефони під операційні системи Android і iOS.

До 2019 року команда планує повністю закінчити створення безпечної інфраструктури для інвесторів і аналітиків.

Як можна заробити

Токени проекту CND створені в першу чергу для виплати винагороди, аналітикам, які могли б дати чіткі прогнози. Винагорода буде залежати від того, наскільки точні їх прогнози, що буде стимулювати аналітиків старанніше над ними працювати.

Крім цього у користувачів є можливість заробити на холдингу монет компанії. Також, користувачі, які матимуть токени CND, матимуть вільний доступ до аналітичних ресурсів проекту, такими як додатки для моніторингу, індекси, а також показники як кріптовалютних так і традиційних бірж. Також рівень доступу до цих ресурсів буде залежати від активності користувачам в рамках проекту.

Чим унікальний проект Cindicator

Функціонування даної екосистеми базується на використанні прогнозів трейдерів і аналітиків і на використанні штучного інтелекту, який зміг би постійно навчатися. Таким чином, ІІ отримує інформацію з великої кількості джерел і автоматично її аналізує.

Сам токен CND заснований на блокчейне мережі Ethereum. Завдяки цьому транзакції відбуваються максимально швидко без будь-яких комісій.

Де купити і продати CND

В даний час загальна капіталізація проекту наближається до позначки в 48 млн. Доларів США і займає 168 місце в рейтингу сервісу CoinMarketCap за обсягом капіталізації. Ціна токена коливається на рівні $ 0,03 і доступна на таких великих біржах як Binance і HitBTC в основному в парах з Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

Варто відзначити, що токен CND не доступний для покупки за фіатние кошти.

висновок

Проект Cindicator має досить багато перспектив, щоб стати успішним, завдяки команді досвідчених розробників, трейдерів і аналітиків. Крім того, Cindicator користується попитом у інвесторів, що насправді є відмінним показником перспектив проекту.

На даний момент у команди немає ніяких перешкод у залученні експертів в області установки динаміки цін на ринках, і цілком можливо, що проект Cindicator може стати одним з кращих прикладів реалізації ідеї на базі блокчейн-технології.

Таким чином, найближче майбутнє токена CND залежить тільки від успішності розвитку проекту. І хоч на даний момент не очікується будь-якого значного стрибка ціни токена CND, в бедующем ціна даного активу цілком може значно зрости.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://tokenmarket.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector