Свіжі новини по криптовалюта на 01.02.2018: биток і ефір падає

Портал Tehnoobzor.com підготував для вас нову порцію корисних і цікавих новин в сфері криптовалюта. Читайте про події в світі криптовалюта і прогнозуйте рух вашої інвестиційної валюти.

Свіжі і короткі новини по криптовалюта на 1 лютого 2018

 • Ринок криптовалюта знижується. На сьогоднішній день ціна біткоіни не змогла закріпитися на колишньому рівні і пробила психологічну позначку $ 10 000, опустившись до $ 9 777 (CoinMarketCap). За останні 24 години ціни впали на всі 10 верхніх криптовалюта.
 • Facebook заборонила рекламу ICO, криптовалюта і бінарних опціонів. Компанія повідомила, що рекламні оголошення не повинні вводити в оману, обманювати або бути шахрайськими. Заборона поширюється на Instagram і рекламну платформу Audience Network.
 • Сбербанк Росії демонструє прагнення до нових технологій, відкривши свою блокчейн-лабораторію. А вчора віце-президент Ощадбанку Андрій Шеметов заявив про запуск торгівлі криптовалюта у філії Ощадбанку в Швейцарії, тому що цей вид послуг затребуваний у клієнтів. На жаль російські закони не дають такої можливості.
 • Компанія NEM Foundation, творець криптовалюта NEM, відстежила подальшу долю монет, викрадених з біржі Coincheck. Велика частина NEM виведена на шість кріптобірж для продажу, що залишилися дрібними транзакціями по 100 NEM відправлені на численні акаунти. Вкрадені монети становлять близько 5% від загального запасу NEM.
 • Південнокорейський гігант Samsung запустив в січні масове виробництво для забезпечення китайських майнінгових ферм обладнанням і ASIC-чіпами. Компанія володіє одним з найбільших у світі заводів з виробництва напівпровідників і сподівається на високий прибуток.
 • Міністр фінансів Південної Кореї Кім Дон-йон (Kim Dong-yeon) підтвердив, що уряд країни не планує забороняти торгівлю криптовалюта і закривати кріптобіржі. Замість цього воно зосередиться на регулюванні цих майданчиків.
 • Новинний портал BitNovosti зазначає, що політики навчилися маніпулювати ціною біткоіни, стримуючи його зростання. Дійсно, як тільки ціна біткоіни стабілізується і росте, з’являються негативні новини на державному рівні з Китаю, Південної Кореї, інших країн і курс падає. Слідкуйте за новинами.
 • Український стартап Rentberry (оренда нерухомості) побив світові рекорди по зборах на ICO в сфері нерухомості. Менше ніж за місяць з початку розміщення монет, ICO зуміла залучити $ 20 млн. Це стало рекордом зборів для світового rental tech і дозволило компанії увійти в топ-ICO 2018 року по версії Inc. і десятку найгарячіших real-estate стартапів на Forbes.
 • З’явилася чутка, що Bitcoin Cash — це оригінальний блокчейн біткоіни, а Bitcion — його форк. Посилання на заяву Національного інституту стандартів і технологій США.
 • Найбільший торговий онлайн-рітейлер в Південній Кореї WeMakePrice, більш відомий як Wemepu, оголосив про те, що його користувачі зможуть купувати товари та послуги за цифрові валюти. Компанія має намір приймати до оплати 12 криптовалюта, включаючи біткоіни, ефіріум, лайткоін і ін. Реалізація проекту здійснюється спільно з кріптовалютной біржею Bithumb.
 • Майнінг і криптовалюта все частіше потрапляють у зведення кримінальних новин. За інформацією МВС, в Іркутській області двоє грабіжників у лижних масках зв’язали сторожа, вкрали з приміщення компанії, де встановлені комп’ютерні сервера, кілька електронних блоків для Майнінг. Ціна блоків 2 млн. Руб. Грабіжники затримані, порушено кримінальну справу.
 • Торгово-промислова палата пропонує дозволити приватним особам вкладати в ICO до 1 млн. Рублів. Проект Мінфіну викликав неоднозначну реакцію. Частина експертів вважає, що проект значно звужує сферу можливостей як самого поняття криптовалюта, так і безпосередньо сфери її застосування. Серед основних зауважень — на мій погляд, необхідно збільшити суму, на яку некваліфіковану інвестор може придбати токени в рамках одного випуску, з 50 000 рублів хоча б до 1 млн. Рублів.
 • Найпопулярніший в Японії, Таїланді та інших країнах Азії месенджер LINE запускає кріптовалютную біржу. Представники Line заявили, що подали фінансовому регулятору — Японському агентству з фінансових послуг — заявку на реєстрацію кріптовалютной біржі і що документи поки знаходяться на розгляді. Компанія також запустить різні фінансові послуги, які будуть доступні прямо з месенджера, в тому числі майданчик для торгівлі цифровими валютами. Ініціативою буде управляти дочірня компанія Line Financial, створена в цьому місяці.

  У месенджера Line вже є сервіс мобільних платежів під назвою Line Pay. Компанія повідомляє, що щорічний світовий обсяг транзакцій досяг 450 млрд. Ієн (близько $ 4 млрд.) При 40 млн. Користувачів цифрового гаманця. Для порівняння: американською біржею Coinbase користуються близько 13 млн. Користувачів.

Ефіріум може впасти до $ 900

Ефіріум і його доля в 2018

Минулого тижня ефір подорожчав більш ніж на 30%, проте поточний тиждень складається для криптовалюта не настільки вдало.

Якщо біткоіни ще якимось дивом тримається вище за психологічну позначку $ 10 000 і ще має передумови для чергового зростання, то перспективи ефіру з точки зору технічного аналізу виглядають більш песимістичними, вважає портал mt5.

У вівторок курс ефіру пробив нижню межу висхідного каналу, який був утворений зростанням на попередньому тижні. Ціна намагалася кілька разів повернутися вище рівня $ 1100, але ці спроби не увінчалися успіхом.

Курс Ефіріума на сьогодні 01.02.2018
На фотографії графік курсу Ефіріума на сьогодні 01.02.2018

Щоб відіграти цю динаміку, ефіру доведеться закритися вище $ 1150., і поки цього не сталося, зберігається реальний ризик подальшого падіння до $ 900. Це буде відповідати ширині висхідного каналу минулого тижня. Аналітики відзначають, що песимізм трейдерів формується під натиском негативних новин.

У біткоіни-банкоматах Сінгапуру закінчилася криптовалюта

Біткоіни-банкомат Сінгапуру

У Сінгапурі два з трьох біткоіни-банкоматів, розташованих в комплексі Hong Lim і Tiong Bahru Plaza, перестали функціонувати в повному режимі. Чотири роки тому банкомати з біткоіни поповнювалися три рази в тиждень.

Тепер поповнення збільшилася до трьох разів на день, що в свою чергу призводить до обмеження функціонала банкоматів або накладення лімітів на зняття / поповнення валюти. Крім того, хакери зламують комп’ютери і веб-сайти криптовалюта за допомогою шкідливих програм і криптограми.

Тільки в службах підтримки веб-сайтів Fortinet минулого місяця в Сінгапурі було скоєно 100 000 зломів. Однак основним негативним последстівем, все ж, є невизначене майбутнє біткоіни. Деякі вважають, що він скоро завалиться до 0, інші вважають, що біткоіни підніметься до 100 000 і потім обвалитися, тоді як інші вважають, що це стане мультитрильйонний активом (під що інформаційний портал Tehnoobzor.com не вірить).

Митники заблокували ввезення в Україну обладнання для Майнінг

Співробітники митниці виявили спробу ввезення на територію України обладнання для видобутку криптовалюта на 13 млн грн. Про це повідомляє delo.ua, з посиланням на Державну фіскальну службу (УКРІНФОРМ).

У повідомленні зазначено, що придбані в Гонконзі 200 відеокарт спробували провезти через митний пост аеропорту «Бориспіль». Вантаж прямував авіатранспортом на адресу вітчизняної компанії, яка вказала недостовірну інформацію в митній декларації.

Через цієї угоди державний бюджет України міг втратити мільйони гривень, зазначають в ГФС.

Митниця України вилучила Асіка

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Зазначене обладнання вагою нетто 950 кг вилучили до винесення судом рішення у справі.

Відзначимо, кіберполіції підтримує ідею легалізації криптовалюта в Україні, процесу її Майнінг і ідеї використання технології Blockchain в державному і приватному секторах.

У Кореї можуть заблокувати рахунки мільйона кріптотрейдеров

Банки в Південній Кореї почнуть перевірку кріптовалютних бірж, що використовують корпоративні банківські рахунки, на відповідність правилам щодо протидії відмиванню капіталів. В результаті близько мільйона аккаунтів кріптотрейдеров на таких біржах можуть зіткнутися з припиненням обслуговування.

Криптовалюта в Кореї

З 30 січня в країні набула чинності заборона на анонімну торгівлю криптовалюта. Банки країни почали використовувати систему реальних імен для транзакцій, пов’язаних з криптовалюта, а бірж, заснованим на корпоративних рахунках, відмовляються надавати нові віртуальні.

За даними Korea Blockchain Association, налічується 10 бірж, що використовують корпоративні рахунки замість віртуальних. При цьому у Coinnest — 500 тисяч користувачів, у GOPAX — 151 тисяча у Coinlink — 57,6 тисяч, у Eya Labs — 55 тисяч. Якщо додати інших, виходить близько мільйона аккаунтів трейдерів.

Нову систему віртуальних рахунків з прив’язкою до реальних імен користувачів корейські банки поки надали тільки чотирьом найбільшим кріптобіржам країни — Upbit, Bithumb, Coinone і Cobit. Ці біржі раніше видавали віртуальні рахунки, посилаючись на швидко зростаючу навантаження, в порівнянні з іншими.

Тим часом, невелика біржа HTS Coin (10 тисяч користувачів) — одна з тих, хто зіткнувся із затримкою в отриманні підтримки віртуальних рахунків — поскаржилася, що з грудня сама будувала схему ідентифікації спільно з банківським партнером. Однак, результати роботи були скасовані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector