Короткі новини і події за криптовалюта на сьогодні 25.01.2018

Почнемо ми наші новини з найголовнішого і гучного від Дурова ICO — монета TON. Сайт Tehnoobzor радить добре підготується (фінансово) до Марту поточного року!

Головна подія року — ICO Telegram

Про ICO Telegram говорять всі, крім самого засновника. Токени Telegram (які тільки в проекті) стали бажанішим акцій Facebook. У чому ж суть інтриги? TON Telegram обіцяє можливість здійснювати грошові перекази і оплачувати практично будь-які покупки, тільки на блокчейне. Криптовалюта, яку створює Telegram, називається Gram.

Криптовалюта TON - ICO Telegram

Головна унікальність криптовалюта Дурова (TON) — миттєві транзакції. Для порівняння: пропускна здатність біткоіни — 7 операцій в секунду, Ethereum — 15, Visa і Mastercard обробляють десятки тисяч операцій в секунду, а передбачувана пропускна здатність TON — мільйони транзакцій в секунду.

Стати користувачем ICO Telegram буде просто, достатньо отримати віртуальний паспорт і один раз пройти ідентифікацію на офіційному сайті. Але все уточнення трохи пізніше. Найточніший новини по криптовалюта від Telegram (TON) читайте в офіційній групі Вози (Telegram Open Network | TON). Планується запуск проекту (ICO) в Марті. готуйтеся 🙂

Перспективна кріптомонета Stellar

криптовалюта Stellar

Сьогодні ми вам розповімо про Stellar, яка вважається однією з монет майбутнього. У рейтингу ТОП 100 CoinMarketCap — Stellar займає 7 місце, торгується по $ 0,50. Роком заснування Stellar прийнято вважати 2014 року, з’явилася вона як відгалуження системи Ripple.

Не вдаючись в технічні характеристики, варто відзначити, що Stellar — це в першу чергу технологія, яка дозволяє передавати гроші між людьми, компаніями і фінансовими інститутами так само легко, як відправити E-Mail.

Творцями було відразу випущено 100 млрд монет. Майнінг не передбачений, оскільки кількість монет незмінно. Зараз є можливість отримати в подарунок 1-3 монети, підтвердивши свій аккаунт в Фейсбуці.

У Південній Кореї оштрафовані за низькі стандарти безпеки 8 бірж криптовалюта

У Південній Кореї оштрафовані 8 бірж криптовалюта

Корейська комісія із зв’язку оштрафувала вісім кріптовалютних бірж за низькі стандарти безпеки. У їх числі — Korbit, Coinone, Upbit, Coinplug, RippleForYou і Coinpia. Винятком стала тільки Bithumb — найбільша майданчик для торгівлі криптовалюта в Південній Кореї і друга за величиною в світі.

Сума штрафу варіювалася від $ 10 тис. До $ 20 тис., А загальна сума склала $ 130 тис. Компанії були покарані за порушення Закону про доступ до інформації та Закону про конфіденційність.

За інформацією місцевого видання Yonhap News, перевірки бірж проводилися в період з 10 жовтня по 28 грудня 2017 року. Всього було прінспектіровано 10 майданчиків.

  • Coinone і Yapian отримали штраф, що перевищує $ 50 тис., За небезпечне зберігання паролів та іншої інформації користувачів.
  • Korbit, третя за величиною майданчик в Кореї, була оштрафована на $ 20 тис. За відсутність коштів виявлення порушень безпеки і системи запобігання вторгнень.
  • Upbit, найпопулярніша в Південній Кореї майданчик для обміну криптовалюта на криптовалюта, також була оштрафована на $ 20 тис. Підставою для цього стало порушення Закону про конфіденційність.

У коментарі Yonhap представник комісії зі зв’язку США заявив, що штрафи були дуже низькими, і регулятор це розуміє. Однак, з огляду на той факт, що ці порушення були виявлені вперше, відомство прийняло рішення накласти невеликі штрафи. Тепер ці майданчики повинні в 30-денний термін впровадити необхідні заходи безпеки для запобігання розкрадань користувальницької інформації і засобів.

Свіжі новини криптовалюта на 25 січня 2018 р

  • 24 грудня стан ринку криптовалюта експерти оцінюють двома словами: «Корекція триває». На 18.00 за київським часом все 10 криптовалюта зі списку топ 100 знаходяться в «зеленому секторі», але протягом дня вони втратили в середньому 10%. Загальна капіталізація ринку знизилася до $ 521 млрд. В порівнянні з вчорашніми $ 562 млрд., Приблизно на 7.3%.
  • Біткоіни-бум залучає представників шоу-бізнесу. Американський репер 50 Cent в своєму Instagram написав, що ще в 2014 році почав продавати свій альбом за біткоіни. При вартості біткоіни в $ 662 заробив $ 400 тис. Потім він «просто забув про них». Тепер цей заробіток оцінюється в $ 7-8,5 млн. Ісландська співачка Бьорк Гудмундсдоттир продає новий альбом «Utopia» за біткоіни, Litecoin і Dash.
  • Європа і США розглядають питання регулювання криптовалюта. Буквально вчора МВФ на своєму сайті заявив про проведення круглого столу з представниками державного і корпоративного секторів на тему впливу криптовалюта на діяльність центробанків. Аналогічну ініціативу висунули в Міністерстві фінансів США і в деяких країнах G20.
  • Свіжа новина про ФОРКОМ біткоіни від видання Bloomberg. У 2018 році кількість ФОРКОМ основної мережі біткоіни може зрости до 50, а всього за два останні роки — до 69. Директора по Фінтех-стратегії компанії Autonomous Research Лекса Соколина зазначає: «Причини запуску ФОРКОМ бувають різними: від прагнення вдосконалити оригінальний біткоіни до бажання заробити . На жаль, останніх стає все більше ».
  • Слідом за Росією своє ставлення до найпопулярнішої в світі криптовалюта біткон висловили американці. За даними опитування, проведеного Blockchain і Survey, 60% опитаних чули про біткоіни, тільки 5% володіють цифровим активом і 21% готові придбати. Також 70% опитаних очікують, що біткойн буде рости в ціні, а менше 10% припускають, що він зникне.
  • Один з найбільших європейських банків Nordea планує оновити політику компанії і заборонити своїм співробітникам володіти або торгувати криптовалюта. Посилаючись на ризики і можливе регулювання, банк вирішив діяти превентивно. А що робити співробітникам, які володіють криптовалюта на момент заборони? Банк настійно рекомендує їх продати.
  • Служба фінансового нагляду Мальти (MSFA) в понеділок опублікувала відгуки, отримані від учасників індустрії блокчейна по запропонованим раніше правилам для схем колективних інвестицій, в яких використовуються криптовалюта. У жовтні минулого року MSFA звернулося з проханням дати зворотний зв’язок, в спробі створити грамотне регулювання діяльності професійних інвестиційних фондів, що фокусуються на криптовалюта. Відгуки, отримані від представників індустрії, значно змінили початкову концепцію Служби, перетворивши звід пропонованих правил в додатковий документ, який може стати частиною існуючого регулювання, про що говорить опублікований звіт з відгуками.

Як Ефіріум сприяє зростанню акцій Nvidia і AMD

Ethereum сприяє зростанню акцій Nvidia і AMD

Недавнє падіння курсу ефіріума, зрозуміло, негативно позначилося на портфелях багатьох інвесторів. Однак ця цифрова валюта як і раніше робить позитивний вплив на акції виробників графічних процесорів, таких як Nvidia і AMD. Принаймні на даний момент.

Про це йдеться в новій замітці аналітиків Morgan Stanley на чолі з Джозефом Муром, опублікованій у вівторок 23 січня. Ціна ефіру як і раніше залишається на високому рівні — приблизно на 8900% вище в порівнянні з минулим роком, що робить його Майнінг прибутковим. Така рентабельність спонукала споживачів розкупили відеокарти від AMD і Nvidia, які використовуються для Майнінг, а крім того, поповнити свої запаси криптовалюта.

Прибутковість Майнінг ефіріума зросла більш ніж на 200% з жовтня 2017 року, пише Мур, незважаючи на те, що на цьому тижні його ціна впала нижче $ 1000 (в момент підготовки цього матеріалу вона становить $ 1036).

Згідно з оцінками Morgan Stanley, Майнер щодня отримують приблизно $ 1,76 прибутку з кожної відеокарти. У жовтні такий показник становив $ 0,56. Ці цифри припускають, що майнер з AMD Radeon 580 платить приблизно $ 0,7 в день за спожите кожним графічним процесором електрику.

Обчислювальна потужність, виділена для Майнінг ефіріума, зросла з 2200 терахешей в хвилину в III кварталі до 3672 терахешей в хвилину в IV кварталі, говориться в повідомленні Morgan Stanley.

Грунтуючись на прибутковості Майнінг ефіріума і збільшенні використовуваної для цього обчислювальної потужності, Morgan Stanley підвищив оцінку обсягу продажів за IV квартал 2017 роки як для AMD, так і для Nvidia.

Зростання попиту на відеокарти для Майнінг криптовалюта вже допоміг Nvidia і AMD збільшити продажі в 2017 році. Банк очікує, що AMD опублікує інформацію про виручку в $ 1,55 млрд. За IV квартал 2017 року та $ 1,43 млрд. За I квартал 2018 року. Попередні оцінки Morgan Stanley за кожен період становили не більше $ 1 млрд.

Аналітики також припускають, що доходи Nvidia складуть $ 2,81 млрд. За I квартал 2018 року та $ 2,55 млрд. За II квартал. На торгах у вівторок, 23 січня, акції AMD і Nvidia піднялися на 2%.

Однак висока волатильність криптовалюта робить продажу відеокарт для Майнінг нестабільним джерелом доходу: прибутковість цього ринку може впасти в з цінами на цифрові валюти. Поки ж через зростання цифрових активів графічні процесори теж подорожчали. Більш високі ціни на відеокарти в свою чергу знижують рентабельність Майнінг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector