Гарячі новини по криптовалюта на сьогодні 13.02.2018

Для початку статистика курсів криптовалюта на 13.02.2018:

Курси криптовалюта на 13.02.2018

 • Bitcoin — $ 8 787,42
 • Ethereum — $ 856,24
 • Ripple — $ 1,07
 • Bitcoin Cash — $ 1 245,26
 • Cardano — $ 0,376941
 • Litecoin — $ 159,13
 • NEO — $ 113,75
 • Dash — $ 611,43
 • Monero — $ 241,12

Редакція Tehnoobzor.com зібрала найгарячіші і цікаві новини за сьогодні.

Короткі новини про головне по криптовалюта на 13.02.2018

Логотип Riot Blockchain

 1. Компанія Riot Blockchain оголосила про покупку брокерської фірми Logical Brokerage Corp з Майамі. На її основі блокчейн-стартап запустить до літа власну кріптовалютную біржу. Це буде третя біржа в США, після Coinbase і Gemini.
 2. Крістін Лагард, глава МВФ, заявила на Всесвітньому саміті в Дубаї в неділю, що міжнародне регулювання криптовалюта неминуче і це лише справа часу.
 3. У неділю понад 4200 урядових сайтів США і Великобританії на кілька годин були «заражені» кодом для Майнінг криптовалюта. Про цей інцидент повідомив фахівець з питань кібербезпеки Скотт Хелмі. Код інтегрувався за допомогою шкідливої ​​версії плагіна Browsealoud від британського виробника програмного забезпечення Texthelp, який читає веб-сторінки для людей з проблемами зору. Шкідлива версія Browsealoud запускала на заражених комп’ютерах програмне забезпечення для Майнінг криптовалюта Monero.
 4. Ісландія заявила про готовність приймати у себе кріптодобивающіе компанії. В якості основних причин їх припливу в країну названі прохолодний клімат і дешева енергія.
 5. Жителі Арізони зможуть оплачувати податки в криптовалюта з 2020 року. Згідно із законопроектом, Департамент доходів штату Арізона буде зобов’язаний конвертувати криптовалюта в долари США протягом 24 годин.
 6. CoinGeek.com оголошує конкурс на створення нових технологічних проривів в сфері блокчейна BCH. Призовий фонд конкурсу становить еквівалент 5 млн фунтів стерлінгів в Bitcoin Cash.
 7. Китайська національна асоціація по фінансовій діяльності в інтернеті (NIFA) заявила, що посилить нагляд за криптовалюта і ICO в 2018 році.
 8. Польська Комісія з фінансового нагляду (KNF) недавно опублікувала попередження, в якому зазначила, що кріптовалютний обмінник BitBay Sp. пропонує свої послуги, не маючи відповідної ліцензії платіжного сервісу або оператора цифрових валют. Комісія KNF направила в регіональну прокуратуру в Катовіце «повідомлення про підозру у вчиненні злочину, зазначеного в статті 150 Закону від 19 серпня 2001 року (про надання платіжних послуг)». Також регулятор заніс BitBay в список компаній, що діють в Польщі нелегально.
 9. Організатори чергове шахрайського ICO, LoopX, розчинилися в повітрі разом з мільйонами інвесторів. Інвестиційна платформа, яка обіцяла заробити гроші своїм інвесторам за рахунок запатентованого алгоритмом торгівлі, раптово зникла після того, як зібрала 4,5 млн доларів в ICO. Компанія також видалила свій сайт і акаунти соціальних мереж, включаючи Facebook, Twitter, YouTube і Telegram. Єдине що залишилося від LoopX — це все ще активна гілка на BitcoinTalk і огляди на ICOBench і TokenDesk.

Проект ICO LoopX закрився

Згідно збереженої версії припинив функціонувати сайту, інвестори перевели на рахунки шахраїв 276 біткоіни і 2 446 Ethereum в ході п’яти окремих токен-сейлів, що проходили в січні цього року.

DMM запустила в Японії великомасштабну майнінговую ферму

Логотип DMM Майнінг

Японський гігант електронної комерції DMM запустив в місті Канадзава (Японія) великомасштабну майнінговую ферму. Надалі компанія планує розгорнути ферми з видобутку криптовалюта за межами країни, а також створити майнінговий пул.

«DMM управляє великомасштабними гірничодобувними фермами японської якості, які не мають собі рівних в порівнянні з іншими вітчизняними операторами … За допомогою створення гірничодобувної ферми в холодному районі ми здійснюємо закупівлі електроенергії з низькою ціною і максимізували виручку від Майнінг», — заявили в компанії.

В DMM додали, що ферма буде перетворена в виставковий зал, з березня цього року широка публіка отримає можливість здійснювати по ній екскурсії.

Статистика - DMM налічує 27 мільйонів чоловік
На фото — згідно з даними компанії, в червні цього року DMM налічує 27 мільйонів чоловік.

Компанія змонтувала на фермі тисячу майнінгових установок — як на ASIC-чіпах, так і на графічних процесорах (GPU). ASIC-Майнер, придбані в Китаї, мають сумарну потужність в 650 Mhash / s, установки на GPU видають в загальному близько 300 Mhash / s або трохи менше, пояснили в DMM. Також компанія почала робити свої чіпи — DMM не розкриває ніяких подробиць про свої мікросхемах.

Про плани запуску майнінгового бізнесу DMM оголосила ще в вересні минулого року. Пізніше компанія відкрила спеціалізовану лабораторію для розробки кріптовалютних систем — DMM Mining Labo.

Майнінговая ферма компанії буде добувати кілька криптовалюта, включаючи Bitcoin, Ethereum і Litecoin. Конкретний вибір буде визначати прибутковість криптовалюта на даний час, уточнили в компанії.

Нагадаємо, що раніше DMM запустила власну кріптовалютную біржу, на якій торгуються 7 криптовалюта (Bitcoin, Litecoin, Ether, Ethereum Classic, Nem, Bitcoin Cash і Ripple) в 14 торгових парах.

CME Group має намір запатентувати рішення для внесення змін до блокчейн

Логотип CME Group

CME Group подала в Бюро з реєстрації патентів і товарних знаків США патентну заявку з описом систем і методів послідовність синхронізації в блокчейне. У тому числі в заявці описано рішення для внесення змін до блокчейн без консенсусу нод мережі. Компанія пояснює необхідність впровадження такого рішення на прикладі програми для часто літаючих пасажирів авіакомпаній:

«Прикладом, що демонструє порядок внесення змін, може послужити ситуація, коли авіакомпанія має намір підняти комісію за транзакції для перекладу накопичених миль між сторонами. Якщо авіакомпанія використовує відкритий протокол, такий, як у біткоіни, де кожен учасник мережі може виступати як нода або майнер, збільшення комісії за транзакцію має бути схвалене всіма користувачами блокчейна. Порядок внесення змін зажадає віртуального згоди всіх нод і Майнер оновити їх ПО до вступу в силу змін, інакше необхідно провести … форк », — йдеться в патентній заявці.

У CME Group підкреслюють, що хоча публічні блокчейни важливі для розвитку криптовалюта, складності з внесенням до них змін роблять їх менш привабливими для приватного і комерційного використання.

На завершення відео: «Помре чи Майнінг в 2018? Пруф оф Стейк від Бутеріна! »:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector