Свіжі новини по криптовалюта на 29.01.2018 — Tehnoobzor.com

Сьогодні редакція сайту Tehnoobzor.com підібрала в більшості позитивних новин. Спершу трохи цікавої статистики по біткоіни — 8 найбільших обвалів Bitcoin і їх причини починаючи з 2011 року:

8 найбільших обвалів Bitcoin

Для кого-то це привід продемонструвати, що Биток ще злетить і проб’є свій максимум 20 тисяч доларів за одиницю. Але хтось вже в нього не вірить … попит падає, транзакції довгі і дорогі — хоч як крути, але майбутні вже не за ним … Як можна оплачувати битком в магазині? Чекати біля каси 1-2 дня транзакції щоб забрати товар?

У Люксембурзі починається «нове пригода» BitFlyer

У новинах ми вже повідомляли про японському біткоіни-обміннику bitFlyer, що отримав ліцензію на роботу в Європі. Зараз компанія працює на трьох континентах і має офіси в Токіо, Сан-Франциско і Люксембурзі.

BitFlyer в Люксембурзі

BitFlyer була заснована в січні 2014 року колишнім трейдером Юзо Кано і інженером Такафумі Коміяма, які раніше працювали в Sony. За короткий термін їм вдалося вивести компанію в лідери ринку. Успіх компанії — в новітніх технологіях і системі безпеки.

На отримання ліцензії в Люксембурзі пішло два роки. Влада Люксембургу прийшли до висновку, що bitFlyer заслуговує того, щоб мати ліцензію на роботу, вихваляючи її як саму безпечну біткоіни-компанію в світі.

Свіжі новини по криптовалюта на 29.01.2018

 • Представники японської біржі Coincheck опублікували офіційну заяву про те, що компанія готова відшкодувати збитки 260 тисячам власників NEM на суму $ 420 млн., За рахунок власних коштів. Також повідомляється, що до теперішнього часу хакер не переказав кошти ні на одну з бірж і ні на один особистий рахунок учасника спільноти NEM.
 • Ситуація на ринку криптовалюта поки без істотних змін — немає сильного зростання або обвалу. Трійка основних криптовалюта з ранку злегка дорожчає. Біткоіни станом на 19.30 мск неділі, за даними Coinmarketcap, додає 2,74% і коштує майже $ 11,8 тис. На тлі останніх новин від Віталіка Бутеріна Ethereum виріс на 11,56% і коштує $ 1218. За Ripple дають $ 1,30, зліт на 6,05%. Ціна NEM почала відновлюватися після зниження на 11% внаслідок хакерської атаки на біржу Coincheck.
 • Новина про яку повідомляють всі ЗМІ: один із засновників корпорації Apple Стів Возняк заявив на бізнес-форумі в Стокгольмі, що позбувся всіх біткоіни, статут стежити за їх курсом. Причому криптовалюта придбав за $ 700, а продав, коли ціна піднялася $ 20 тис. Возняк заявив, що занепокоєння про ціну біткоіни позбавляло його можливості бути щасливим.
 • Британські ЗМІ повідомляють сьогодні про збройний напад на будинок багатого крипто-трейдера в селі Моулсфорде, графство Оксфордшир. Чотири озброєні грабіжники в балаклавах, зв’язавши чоловіка і дружину, виставили коляску з їхньою дитиною на вулицю і стали вимагати перевести їм заощадження в біткоіни. Точна сума вкраденого не розкривається. Для пошуку грабіжників був використаний поліцейський вертоліт, але безрезультатно.
 • Японська мережа магазинів електроніки Yamada Denki уклала договір з відомою біржею bitFlyer для прийому платежів в Bitcoin. Спочатку біткоіни прийматимуть два магазини з лімітом на покупку 300 тис. Ієн (приблизно $ 2 760). Якщо послуга буде користуватися попитом, вона стане доступна по всій мережі. Для біржі bitFlyer це вже не перший договір з великими торговельними мережами.
 • На минулому тижні Росія почала процес законодавчого регулювання криптовалюта. В процесі обговорення законопроекту з’явилися пропозиції про створення спеціальної структури для виявлення Майнер, про надання Майнер податкових канікул і «спеціальних» тарифів, про зняття обмежень для покупки токенов в 50 тис. Руб. та ін. Мінфін і Міненерго РФ багато ідей не підтримали.
 • Росія продовжує регуляторну політику. В ході проходить в Москві World Blockchain and Cryptocurrency Summit радник президента РФ Сергій Глазьєв закликав деанонімізіровать угоди з цифровими валютами на законодавчому рівні. Це означає відмову від анонімності для ідентифікації всіх учасників ринку і всіх угод.

  Мінкомзв’язку РФ запропонувало впровадити систему контролю і виявлення Майнінг криптовалюта на основі аналізу структури споживання електроенергії та інтернет-трафіку. У Майнер цілодобово однакове споживання енергії, як у алюмінієвих заводів. Навіть Білорусія проявляє більше лояльності, узаконивши Майнінг, обмін, продаж і покупку криптовалюта без обмежень.

 • Останні кілька тижнів йде зниження попиту на біткоіни і зниження обсягу транзакцій в Bitcoin. Постачальники фінансових послуг, такі як Stripe роз’яснюють, що за звичайну транзакцію в біткойнов стягується плата в розмірі десятків доларів США, що робить транзакції такими ж дорогими, як і банківські проводи. Врятувати становище може зниження плати в мережі Bitcoin до $ 1.
 • Популярність Ethereum зростає і цьому сприяє чергова новина від Віталіка Бутеріна. Засновник Ethereum повідомляє, що платформа наблизилася до запуску нових технологій, які покликані масштабувати мережу. «Перший етап вже завершено», — заявив Віталік на зборах розробників. Технологія, яка отримала назву «sharding» (рус. «Осколки») буде ділити дані блокчейна Ethereum на більш керовані частини.

ICO, яке планує змінити індустрію онлайн-знайомств

ICO-проект сервіс знайомств DateCoin

Цей ICO-проект для тих, чий статус «в пошуку». Сервіс DateCoin і його мобільний додаток Denim простіше назвати ідеальною свахою. Їх творець Микита Ануфрієв каже, що відвідувачі сайтів онлайн-знайомств розчаровані, тому що більшу частину свого часу витрачають даремно, плюс незрозумілі побори, фейковий акаунти.

DateCoin обіцяє змінити індустрію дейтинг, застосувавши штучний інтелект і використавши блокчейн-технології обробки даних. За 10-15 хв. система проаналізує смаки і переваги користувача і підбере анкети, які підійдуть йому з імовірністю, близькою до 100%.

Для інвесторів проект DateCoin, в першу чергу, є інструментом високоприбуткових довгострокових інвестицій.

Tether розірвав стосунки зі своїм аудитором

Tether

Tether, емітент токена USDT, заявив, що його партнерство з аудиторською фірмою Friedman LLP закінчилися.

Заява, представлене в суботу ввечері представником компанії CoinDesk, підтверджує підозри онлайн-сищиків і, ймовірно, спричинить нові питання про фінанси компанії.

Friedman LLP займалася аудитом Tether, що має пряме відношення до біржі Bitfinex. Критики обох компаній, в першу чергу блогери, продовжують наполягати на тому, що Tether друкує свої маркери, не маючи для цього достатньої резерву в доларах США, що порушує власні зобов’язання компанії.

Із заяви представника прес-служби не ясно, хто з ким розлучився. У заяві йдеться:

«Ми підтверджуємо, що ВІДНОСИНИ З FRIEDMAN LLP розірвати. З ОГЛЯДУ НА болісною процедурою, ЯКІ FRIEDMAN що вживаються для ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ПРОСТОЇ БАЛАНСА TETHER, СТАЛО ЯСНО, ЩО АУДИТ НЕ БУДЕ ЗРОБЛЕНО У РОЗУМНІ ТЕРМІНИ. ОСКІЛЬКИ TETHER — ПЕРША КОМПАНІЯ У КРИПТО ЕКОНОМІЦІ, ЯКА ПРОХОДИТЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС, І з успіхом беруть участь РІВНЯ ПРОЗОРОСТІ, АЛЕ НЕ ІСНУЄ КРИТЕРІЇВ, ЯКІ Б СЛУЖИЛИ КЕРІВНИЦТВОМ ДЛЯ ПРОЦЕСУ І БУДЬ-ЯКОГО критерії, що дозволяють ВИМІРЯТИ УСПІХ ».

Прес-секретар додав, що компанія «прихильна процесу». Ентузіасти криптовалюта в Twitter висловили сумніви щодо взаємовідносин підприємств, зазначивши, що Friedman виключило Bitfinex зі списку клієнтів на веб-сайті аудиторської фірми. Протягом тижня Friedman не відповідали на дзвінки та електронні листи від CoinDesk.

За твердженням Tether, на банківському рахунку компанії знаходяться $ 2,2 млрд, що відповідає обсягу токенов USDT, що перебувають в обігу. Однак останній аудітсчетов компанії Friedman проводила у вересні минулого року, при цьому уточнивши, що це була лише часткова перевірка, чи не зачіпає деяких аспектів умов зберігання коштів. На той момент резерв Tether становив $ 442,9 млн.

Законопроект про введення кріпторубля внесений до Держдуми

Законопроект про введення кріпторубля

Депутат Держдуми від фракції КПРФ Різван Курбанов вніс до Держдуми законопроект, що передбачає введення до Цивільного кодексу поняття «кріпторубль». Відповідний документ розміщений в четвер в електронній базі даних нижньої палати парламенту. Повідомляє ТАСС.

Згідно із законопроектом, кріпторубль — це «цифровий фінансовий актив (криптовалюта) — аналог рубля, що має ходіння на території РФ, який захищений за допомогою криптографічних методів і використовується учасниками розподіленого реєстру цифрових транзакцій». Законопроект передбачає, що цей цифровий фінансовий актив є законним засобом платежу, звертається, повсюдно використовується і приймається в якості платіжного засобу в РФ.

Пропоновані законопроектом зміни в ст. 140 Цивільного кодексу Російської Федерації закріплюють цифровий фінансовий актив як законний засіб платежу на території Російської Федерації, відзначається в пояснювальній записці до законопроекту.

Поправки в ГК вносяться депутатом разом з іншим законопроектом — «Про систему розподіленого національного Майнінг», який спрямований на регулювання відносин, пов’язаних з виробництвом і оборотом на території РФ цифрових фінансових активів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector