Новини криптовалюта на 12.02.2018 — біржа Bitgrail банкрут

Свіжі новини по криптовалюта на 12.02.2018: коротко про головне

стартап Everipedia

 • Каліфорнійський стартап Everipedia збирається змінити традиційну модель інтернет-енциклопедії за допомогою технології блокчейна. Проект онлайн-енциклопедії Everipedia вже привернув інвестиції на суму в $ 30 млн.
 • Купівля будинків за Bitcoin стає все більш поширеною. У Дубаї за Bitcoin продали 50 об’єктів нерухомості з 1300 виставлених на продаж. Причому купували від двох до десяти будівель відразу.
 • Розробники одного з кращих біткоіни-гаманців Electrum заявили про вихід його нової версії. Майбутній реліз Electrum, дата якого поки не названа, містить цілий ряд додаткових функцій і поліпшень.
 • Мінкомзв’язку РФ опублікувала правила акредитації ICO-проектів. Законопроект передбачає акредитацію на 5 років і ряд умов, одним з яких є розмір суми статутного капіталу — не менше 100 млн. Руб.
 • Популярна американська біржа криптовалюта Coinbase запускає новий сервіс, для оплати товарів на сайтах за допомогою криптовалюта і натискання однієї кнопки. Таким чином, у BitPay з’явиться серйозний конкурент в особі Coinbase.
 • Від японської поліції не сховатися. Відділення кіберзлочинності Департаменту поліції Токіо підозрює кілька користувачів у викраденні NEM на біржі Coincheck. Уже ведуться допити.
 • Канадський ковзаняр Тед-Ян Блумен (Ted-Jan Bloemen) став першим олімпійським спортсменом, якому заплатили в криптовалюта в рамках угоди з двома технологічними компаніями. За даними CNN, канадський ковзаняр Тед-Ян Блумен, який встановив два світові рекорди, уклав спонсорську угоду на один рік з соціальною мережею, орієнтованою на криптовалюта onG.social, на додаток до угоди з розробником віртуальної реальності CEEK VR.

З біржі Bitgrail зникли 17 мільйонів токенов XRB

біржа Bitgrail банкрут

Bitgrail, кріптовалютная біржа, що спеціалізується на торгівлі криптовалюта Nano (раніше Railblocks), зупинила всі операції після втрати 17 мільйонів XRB, на той момент вартістю близько 170 мільйонів доларів.

Італійська біржа призупинила введення і виведення XRP двома тижнями раніше, і клієнти вже побоювалися гіршого. Днями оператор біржі Франческо Фіра (Francesco «The Bomber» Firano) підтвердив погані новини, які викликали бурхливу реакцію спільноти Nano. Багато хто вважає, що власник Bitgrail здійснив шахрайську операцію, вкравши майже 13% коштів від загальної кількості токенов в обороті.

Криптовалюта Nano виконала вражаючий шлях за останні кілька місяців. На початку грудня 1 XRB можна було купити за 0.2 долара. Через місяць вартість монети злетіла до 35 доларів, подорожчавши таким чином на 17 500%, що стало найбільшим показником зростання серед кріптовалютних активів в 2017 році. Протягом майже року біржа Bitgrail була єдиним місцем, де можна було придбати XRB. Однак після різкого злету ціни монети в грудні, вона почала торгуватися і на інших майданчиках, позбавивши Bitgrail монополії.

28 січня в Твіттері біржі з’явився запис: «Внесення і зняття XRB в даний час призупинено для внутрішньої оптимізації системи. Дякую за розуміння». Потім, 9 лютого, було опубліковано повідомлення, в якому говорилося про крадіжку 17 мільйонів Nano і про те, що про розкрадання було заявлено в правоохоронні органи, а розробники криптовалюта відмовляються співпрацювати з біржею.

Більшість користувачів вважають, що власники біржі обдурили їх, проте представники майданчики стверджують, що стався злам. Передбачається, що вкрадені XRB протягом декількох місяців переводилися з цього гаманця на біржу Mercatox. Також ходять чутки про те, що Bitgrail стала неплатоспроможною після помилки виведення коштів, яка була виявлена ​​деякими користувачами, а потім з’явилася в Discord і інших груп чату, а баланс гаманця поступово зменшувався.

Один користувач пояснив: «Був баг в роботі Bitgrail, який дозволяв при розміщенні двох ордерів отримати подвійний баланс токенов на свій рахунок. Тоді можна було зняти кошти і вкрасти монети. Зрештою, у вас був негативний баланс, але можна було просто створити новий обліковий запис ».

У заяві, опублікованій 9 лютого, команда Nano написала: «Тепер у нас є достатні підстави вважати, що Фіра вводив в оману команду Nano Core і співтовариство щодо платоспроможності біржі BitGrail протягом значного періоду часу».

Як би там не було, у користувачів Bitgrail практично немає шансів повернути свою криптовалюта. Команда Nano зі зрозумілих причин відмовила прохання Bitgrail змінити код для ізоляції вкрадених XRB.

Тільки тиждень тому біржа Binance додала Nano на свій майданчик. Після інциденту з Bitgrail генеральний директор Binance написав в твіттері:

«Ми спілкуємося з командою Nano і заморозимо депозити з певних адрес в міру їх отримання. Це одна з причин, по якій ми вимагаємо, щоб генеральний директор творець монети подавав заявки на лістинг. Binance надасть всебічне сприяння. Нам потрібно працювати разом, щоб захистити користувачів ».

Як і передбачали експерти, зломи бірж і зникнення коштів триватимуть в цьому році. Першим великим подібним інцидентом 2018 року стало злом токійській біржі Coincheck, з якої в середині січня були вкрадені NEM на 530 мільйонів доларів. При цьому власники біржі пообіцяли користувачам компенсувати більшу частину збитків за рахунок власних коштів.

Найбезпечніші біржі криптовалюта на лютий 2018 року: ТОП-7

Найбезпечніші біржі криптовалюта на початок 2018

 1. Американська майданчику Bittrex працює з 2014 року і за цей час встигла стати однією з найбільших, а найважливіше — безпечних бірж. За більш ніж трирічний період свого існування біржа Bittrex встигла піддатися DDoS-атаці. Для того, щоб впоратися з нею, адміністрації ненадовго заблокувала вхід в акаунти користувачів.
 2. Poloniex — одна з найбільших кріптовалютних бірж в світі, заснована Тристаном Д’Агосто в січні 2014 року, базується в Сан-Франциско (Каліфорнія). Незважаючи на досить високий рівень захищеності біржі і те, що кошти клієнтів зберігаються на офлайн-гаманцях Poloniex, сервіс стикався з хакерськими атаками. Втім, сама адміністрація лояльно ставиться до потерпілих клієнтам, відшкодовуючи втрати в повному обсязі. Слід зазначити, що у Poloniex немає своєї мобільної версії. Таким чином, всі мобільні додатки Poloniex — це фікція.
 3. Компанія CEX.IO, зареєстрована в 2013 році в Лондоні, до 2015 надавала послуги хмарного Майнінг, а до 2016 року володіла одним з найбільших пулів Майнінг біткоіни «GHash.IO». В даний час CEX.IO функціонує як онлайн-сервіс обміну криптовалюта. Сама біржа працює під наглядом британської влади і тому намагається забезпечувати найвищий рівень надійності. На даний момент біржа не стикалася з великими інцидентами безпеки.
 4. Популярна в країнах СНД біржа Livecoin запущена в 2014 році. Біржа Livecoin жодного разу не піддавалася серйозним атакам. У разі будь-яких проблем біржа швидко відновлює свою роботу.
 5. Bitstamp в 2011 році заснували брати Кодріч і Дам’ян Мерлак зі Словенії. Юридична адреса зареєстрований в Люксембурзі, але на даний момент Bitstamp діє в правовому полі Великобританії. На жаль, незважаючи на такі заходи безпеки, в на початку 2015 біржа була зламана хакерами, які вкрали близько 19000 біткоіни, що на той момент відповідало 5,3 мільйона доларів США. Злом істотно зашкодив репутації платформи, а також спричинив значне зниження курсу біткоіни. В ході розслідування з’ясувалося, що хакери ретельно спланували злом і підготувалися заздалегідь. Вони провели атаки на співробітників Bitstamp. Всі гроші, що зберігалися на «холодних» гаманцях, залишилися у власників, так як біржа використовує технологію мультіподпісі для таких сховищ.
 6. Ізраїльська біржа Coinmama була запущена Німродом Грубером і Іланом Шустером в квітні 2013 року. Оскільки біржа взаємодіє з американським регулятором — Мінфіном США, в рамках заходів по боротьбі з відмиванням грошей і принципу Know Your Customer, вона запитує у користувачів дані для ідентифікації. Поки що Coinmama жодного разу не ставала об’єктом витоків або атак, і це дійсно вражає.
 7. Біржа Changelly, що базується в Празі, почала роботу в 2014 році. Changelly позиціонується як «місток» між користувачами і торговими платформами типу Bittrex і Poloniex. З Changelly не пов’язане яких-небудь великих інцидентів, що може бути свідченням високого рівня безпеки.

Найнадійнішим місцем для зберігання електронних заощаджень є так звані «холодні» офлайн-гаманці. Крім того, не рекомендується зберігати всі свої гроші в одному місці, користуйтеся різними сервісами, щоб уникнути великих втрат. І, нарешті, найголовніше: безпекою себе і своїх коштів повинні займатися ми самі, тому, реєструючи аккаунт на кріптобірже (і взагалі на будь-якому майданчику), використовуйте максимально складний пароль, а також двухфакторную аутентифікацію. Ці прості правила допоможуть вам захистити свої заощадження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector