Великий бум і слив: як змінився Ripple курс за рік

Від автора: швидкість світла — найшвидша річ на землі. Але як вам частота зміни вартості криптовалюта? Звичайно, не конкурент світла, проте своєю динамічністю вражає досі. Наприклад, у Ripple курс за рік пережив стільки змін, що багато трейдерів просто зупинялися для перепочинку.

неспокійний ринок

Кінець 2017 — 2018 року на сьогодні можна вважати найактивнішими для кріптовалютного ринку. Він знаменує появи маси нових проектів, купу хард ФОРКОМ в різних системах, злети і падіння, найнесподіваніші постріли від нейтральних платформ тощо. Кожен, хто цікавиться крипто, розуміє, про що мова.

Безумовно, цвяхом кожної новини була зміна курсу. На початку осені 2017 біткоіни торгували по 4000 тисячі, Ріппл по 10 центів, Ефір доларів за 300-400. Здавалося, що ситуація на ринку спокійна і навряд чи будуть сильні зміни (лише кілька експертів твердили протилежне).

Але з початку листопада аж до весни 2018 графіки змінювалися настільки часто, що здавалося, ніби їх малюють тремтячими руками. При цьому, на протязі одного проміжку лінія йшла вгору, а потім вниз. Кожен день закінчувався великим приростом, але ось поки торги не припинялися, тренд постійно розвертався, як ніби знущаючись над трейдерами.

скачки Ріппл

Сьогодні XRP торгують по 46 центів (25 вересня 2018) за один токен. Як вже було сказано, перед отриманням такої котирування криптовалюта пройшла через всі злети і падіння. Останній рік знаменує величезна кількість несподіваних змін і очікувань (як виправданих, так і навпаки).

Весь цей важкий шлях можна розділити на кілька етапів:

  • початок осені 2017 роки;
  • листопад 2017 — січень 2018;
  • лютий — травень 2018;
  • літо 2018;
  • вересень 2018.

Одне тільки кількість часових проміжків натякає на скачки курсу, активність трейдерів і яскравий новинний фон. І, будьте впевнені, все це залежить не тільки від загальних тенденцій ринку. Насправді, останній рік точно буде одним з найбільш знакових в історії Ripple.

штиль

Отже, перший етап можна охрестити найспокійнішим, особливо для Ріппл. Команда проекту тримала всіх в стані очікування, ніяких звісток про новий співпраці не було. Були розпочаті переговори з японською організацією SBI, крім того був відкритий офіс в Сінгапурі, що свідчило про швидке розширення меж і впровадженні мережі в азіатському регіоні.

Найочікуванішою подією була конференція від Ripple — Swell. Підсумки показали, що вона пройшла досить успішно, а її результати сприятимуть залученню нових партнерів і інвесторів. Представники багатьох банків, які її відвідали, сказали, що Swell не була схожа на простий з’їзд банкірів: вирішувалися питання абсолютно нового рівня.

Проте, все це було лише простими словами. Ніяких активних дій більш не робилося. Тому курс весь час тримався на рівні 20-25 центів за 1 XRP.

ринковий вибух

Приблизно з середини листопада весь ринок почав активізуватися. Масла у вогонь підливали і співробітники Ripple Labs. Так, токен не просто пішов за біткоіни вгору: Ріппл став чи не першим проектом, який знаменував майбутній бум.

Перша гучна новина — інтеграція проекту в American Express. Такий факт обходить стороною практично гріх, оскільки він зробив величезний вплив на всю економічну сферу. Адже компанія є однією з кращих у всьому світі, а значить має непогане вплив на фінансовий ринок. Подібне партнерство привернуло багато уваги до Ріппл.

Факт підписання договору, на диво, не спровокував стрибок курсу. Однак дуже сильно зміцнив його позицію. Нижче 25 центів вартість XRP не падала ні на одній біржі.

На початку грудня було досягнуто ряд угод з цілим японським банківським консорціумом. Кілька організацій (наприклад, SBI Remit) відразу інтегрували проект в свою систему, а переважна більшість лише початок експериментувати.

У підсумку, через кілька днів почалося зростання. 40 центів, 50, к Детально 10 грудня Ripple торгували по 80 центів за токен. Ситуацію почали підігрівати нові угоди. В основному вони стосувалися корейських банків.

11 січня було оголошено про повну інтеграцію RippleNet в систему MoneyGram. Ця новина підтвердила, що Ріппл не просто тримається в топі криптовалюта завдяки кільком досягненням, а продовжує розвивати свої контакти і бажає поліпшити всю фінансову систему.

Тоді курс досяг свого піку в 3.82 долара. Ця котирування протрималася недовго. В середині січня середня вартість склала 3.5 $. Однак багато хто почав прогнозувати 10 доларів до кінця зими, а при ідеальних розкладах — до кінця місяця.

Велика корекція

Починаючи з 20 січня аж до сьогодні на ринку йде постійна корекція курсу. При цьому, вона впливає лише з негативного боку, що дуже сильно не подобається багатьом користувачам. Відповідно, будь-яких успіхів не досягав проект, навіть при стрибку курс відразу ж падає. Так сталося і з Ripple.

Так, наприклад, 7 лютого було досягнуто згоди з банком LianLian International, завдяки чому курс злетів з 60 центів до півтора долара. Протримавшись лише тиждень (в основному завдяки початку тестування мережі деякими банками Саудівської Аравії) він почав стрімко падати.

Майже всю весну XRP торгувалися по 40-50 центів. По-перше, не було якихось приголомшливих новин. По-друге, інвестувати в ринок великими обсягами тоді в принципі перестали. По-третє, поведінка гравців на біржах стало трохи пасивним, через що зменшилися обсяги торгів.

До кінця весни котирування виросли до 80 центів завдяки угодам з японськими банками, а також запуском таких проектів як xVia і xRapid. Проте нинішнє становище було все ще нестабільним. Ринкові тенденції надавали занадто сильний вплив.

літній схуднення

Протягом усього літа графіки Ріппл повільно, але впевнено падали. Команда проекту далі поглибилася в розвиток. Деякі фахівці з Ripple Labs почали говорити про невеликі проблеми мережі, що також стопор курс. Загалом, цей період можна вважати одним з найбільш негативних за останній рік. Навіть новинний фон нічим не зміг виділитися.

Нова хвиля?

Буквально з початку вересня посипалися новини про майбутній партнерстві. Це моментально активізувало трейдерів і інвесторів. Багато хто хотів закупитися монетою за дешевою ціною, щоб продати на великий стрибок. І, на благо компанії, це не виявилося фейком. RippleNet дійсно була інтегрована декількома банками.

Один з них — PNC Bank, який входить в 10 кращих фінансових організацій США. Інший — Національний банк комерції Саудівської Аравії, який не тільки приєднався до мережі, але і взяв на себе зобов’язання навчати співробітників роботі з блокчейном Ріппла.

Реакція моментально відобразилася на графіках. З 30 центів курс виріс до 76. Занадто великий потік новин за тиждень не міг відобразитися на вартості інакше. Це стало передумовою до того, що Ripple вже не так сильно залежить від ринку.

Проте, як і було сказано, багато трейдерів продали свої маркери на тлі приросту. Вони непогано на цьому заробили і чекатимуть наступного моменту. Але курс через таких змін впав до 60, а сьогодні вже до 46 центів.

Скоро відбудеться друга конференція Swell. Можливо, після неї буде багато змін. Може вона почне нову хвилю приросту курсу у XRP. Але поки залишається тільки аналізувати минулий рік і прогнозувати подальший розвиток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector