MaidSafeCoin криптовалюта: розробка Інтернету 2.0, особливості мережі

Що таке MaidSafeCoin

Спочатку може здатися, що проект MaidSafeCoin криптовалюта (MAID) являє собою чергову захищену хмарну службу для зберігання даних. Насправді все трохи інакше.

При більш детальному розгляді проекту з’являється уявлення про те, як буде виглядати і відчуватися майбутнє Інтернету.

Майбутнє, де інтернет стане децентралізованим, економічним і ефективним, а також дозволить абсолютно всім користувачам заробляти гроші.

Зазвичай криптовалюта створюються фахівцями з кількох причин, включаючи поліпшену безпеку, монетизацію нових технологій прискорюють транзакції і багато іншого. Розробники MAID вирішили не відставати від колег-кріптографістов і теж розробили внутрішньомережевих криптовалюта для обробки даних — MAID.

команда MaidSafeCoin

Команда MaidSafeCoin ретельно працювала над версією Інтернету 2.0, за допомогою кріптовалютних технологій і відповідної мережі, під назвою Secure Access For Everyone (скор. SAFE).

Засновником проекту вважається Девід Ірвін (англ. David Irvine). Ірвін володіє більш ніж 23-річним досвідом роботи в сфері IT-технологій і 15-річним досвідом на посаді керівника. Раніше він курирував розробки різних проектів в найбільших мережевих компаніях.

Сам проект був початий ще в далекому 2006 році, за допомогою декількох інвесторів, дизайнерів та інженерів-програмістів.

В команду входять досвідчені кріптографісти, мережеві фахівці, а також розробники, які захоплені децентралізацією в інтернет-ландшафті. Розробники впевнені, що вже в найближчі пару років, новий децентралізований інтернет зможе стати альтернативою всесвітній павутині.

Розуміння мережі SAFE

При збільшенні інтересу до децентралізованої мережі SAFE, цінність цифрового активу MAID буде тільки посилюватися. Так що ж робить блокчейн-мережу SAFE і її криптовалюта особливими?

По-перше, в мережі SAFE різні пакети даних завжди залишаються захищеними, оскільки вони шифруються надійним алгоритмом і децентралізовано зберігаються по різних куточках SAFE.

По-друге, мережа має своїх власних, так званих «будівельників» і «фермерів», чим і підтримує свою надійність.

  • Фермери — це спеціальні мережеві користувачі, які використовують різні вузли усередині SAFE мережі.
  • Будівельники — є фактичними блокчейн-розробниками, які створюють різні додатки для SAFE мережі.

При виконанні роботи, кожен з користувачів, будь то фермер або будівельник — отримує винагороду у вигляді MAID. Також блокчейн-мережу SAFE має смарт-контракти (англ. Smart-contract), які стежать за тим, щоб ні будівельники ні фермери не інвестували в мережу більше, ніж можуть на ній заробити.

Якщо концепція фермерів і будівельників здається занадто заплутаною, як аналог можна згадати тих же Майнер, що відповідають за верифікацію блоків в блокчейн-мережі.

Майнінг MaidSafeCoin

Основна ідеологія будь криптовалюта — це постійно зберігати стабільно блоків в блокчейн-мережі.

Точно так же завдання цифрового активу MAID полягає в тому, що він повинен гарантувати цілісність всі мережі SAFE. Головне і єдиною відміну Майнінг криптовалюта MAID від того ж біткоіни або ефіріума полягає в тому, що Майні MAID можна тільки за допомогою CPU. Алгоритм MaidSafeCoin не підтримує можливість Майнінг за допомогою відеокарт.

Де купити MaidSafeCoin і як зберігати

Спочатку токени MAID були доступні через «краудсейл» (англ. Crowdsale).

Однак, як тільки мережа SAFE почне функціонувати на повну потужність, а на момент написання матеріалу мережу SAFE знаходиться в alpha-тестуванні, токени MAID будуть замінені на самостійний токен Safecoin за принципом 1: 1.

Зараз придбати MAID можна або шляхом CPU-Майнінг в тестовому режимі, або купивши на кріптовалютних біржах:

  • HitBTC (обробляє близько 71% від загального обороту токенов MAID);
  • Poloniex (обробляє близько 27% від загального обороту токенов MAID);
  • Cryptopia (обробляє близько 0,32% від загального обороту токенов MAID);
  • OpenLedger DEX (обробляє близько 0,11% від загального обороту токенов MAID).

Зберігати маркери MAID можна як на рахунках вищеперелічених кріптовалютних бірж, так і на сторонньому цифровому-гаманці Omniwallet.

висновок

Блокчейн-проект MaidSafeCoin звучить дуже цікаво. Розробники вже досягли певних результатів, серед яких не тільки блокчейн-мережу SAFE і власний токен MAID, але навіть спеціальний браузер SAFE браузер.

Використовуючи технологію p2p-з’єднання, SAFE матиме можливість забезпечити переміщення даних усередині своєї мережі без можливості перехоплення.

Проект виглядає як мінімум цікавим, щоб за ним стежити, але чи зможе він все-таки представити світові новий Інтернет 2.0?

джерела:

Captain Altcoin

https://www.cryptocoinjudge.com/

https://safenetwork.org/

https://coinmarketcap.com/

https://www.maidsafe.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector