Висновок Litecoin: кращі онлайн-гаманці, біржі, обмінники

Платіжна система Litecoin — це один з найбільших ФОРКОМ Bitcoin, який використовує криптографічний алгоритм scrypt і підтримує технологію збільшення транзакційних блоків SegWit. Заробляють Лайткоіни в процесі торгів на кріптовалютной біржі або за допомогою Майнінг. Видобуток Лайткоінов в пулі приносить більше відчутний прибуток, але ви можете займатися цим і самостійно, використовуючи обчислювальні потужності свого комп’ютера. Отримані Litecoin можна вивести через онлайн-гаманець, обмінник або біржу. Ми розглянемо найбільш надійні та вигідні способи обміну Лайткоінов на інші грошові одиниці.

Як виводити Лайткоіни через онлайн-гаманець?

Обмін Лайткоіна на Кріптонаторе

Розглянемо один з найпопулярніших онлайн-гаманців в Росії — Кріптонатор. Це не найкращий спосіб зберігання більшої частини кріптовалютних вкладень, але вельми зручний інструмент для моментальних взаєморозрахунків і обмінів по найбільш затребуваним напрямками. Як переваги Кріптонатора можна виділити:

 • Високу швидкість транзакцій.
 • Мультивалютний рахунок.
 • Моментальні обміни.
 • Російськомовну технічну підтримку.
 • Безліч валютних напрямків.
 • Підтримку HTTPS і SHA-256.

Ви можете виводити Лайткоіни на Яндекс.Деньги або банківську карту VISA / Mastercard. Курс обміну дещо занижений, в порівнянні з актуальними біржовими котируваннями, але це не відштовхує більшість користувачів від використання системи. Ви отримуєте зручний і захищений Litecoin-гаманець, в обмін на не настільки відчутні транзакційні відрахування.

Як користуватися Кріптонатором, щоб вивести Лайткоіни:

 1. Після реєстрації вам запропонують вибрати доступні гаманці. Наш основний вибір — LTC і RUB, але ви можете вибрати кілька додаткових рахунків.
 2. Потім переходимо до генерації адреси Litecoin-гаманця в розділі «Баланс». Необхідно натиснути на меню, що випадає, розташоване поруч з «Litecoin-Рахунок» і «Створити Litecoin-адреса». Готово, можемо користуватися нашим новим гаманцем.
 3. Якщо ви отримали переклад на свій рахунок і хочете вивести Лайткоіни, переходимо в розділ «Відправити». Вибираємо рублевий рахунок і один з доступних способів відправки. Вказуємо номер рахунку обраної платіжної системи або банківської карти, а потім натискаємо «Відправити».

На офіційному сайті розміщений блок з клієнтськими відгуками, який оновлюється в режимі реального часу. У цьому розділі можна ознайомитися з найактуальнішими проблемами сервісу і прийняти остаточне рішення. Якщо перспектива створення онлайн-гаманця для виведення Litecoin викликає сумніву, розглянемо наступний спосіб.

Висновок Litecoin через біржі EXMO і Livecoin

Обмін Лайткоіна на рублі на біржі EXMO

Біржа EXMO — це найбільша платформа для покупки і продажу LTC в країнах СНД. Ви можете використовувати біржовий рахунок як звичайний Litecoin-гаманець. Зберігати цифрові монети, переводити іншим користувачам, обмінювати, виводити, продавати і купувати.

До переваг EXMO відноситься:

 • Низька комісія за транзакції.
 • Російськомовна технічна підтримка 24/7.
 • Високий рівень безпеки.
 • Багатофункціональність (Litecoin-гаманець + Біржа).
 • Велика кількість валютних напрямків.

Основний напрямок EXMO — валютний трейдинг, але ви можете використовувати платформу як мультивалютний гаманець з гранично вигідним обмінним курсом. Єдиний вагомий мінус — низька швидкість виведення Litecoin (до 3 днів).

 1. Після реєстрації переходимо в «Особистий кабінет». У розділі «Гаманець» створюємо LTC-адреса, копіюємо і переводимо потрібну кількість Лайткоінов на наш рахунок в EXMO.
 2. Переходимо в розділ «Обмін». Вказуємо доступне кількість Litecoin, як валюти, що придбавається — RUB. Підтверджуємо обмін.
 3. Повертаємося в наш розділ з гаманцями, натискаємо «Вивести» навпроти RUB. У новому вікні вибираємо спосіб виведення грошей і вказуємо доступну суму. Останній крок — підтвердити намір натиснувши «Вивести кошти».

Кріптовалютная біржа Livecoin — це більш сучасне рішення, з відмінним візуальним оформленням і великою кількістю валютних напрямків. Ви можете використовувати платформу як Litecoin-гаманець.

біржа Livecoin

В якості особливих переваг Livecoin, варто відзначити:

 • Велика кількість валютних напрямків.
 • Простий і зручний обмінник.
 • Продуманий дизайн.
 • Швидке виведення Litecoin.
 • Техпідтримка швидко реагує на звернення.

Недоліки Livecoin — відсутність верифікації і мала кількість аналітичних інструментів. Якщо ви плануєте використовувати біржу тільки в якості гаманця для отримання і виведення Litecoin, у вас не виникне особливих проблем.

 1. Після реєстрації переходимо в розділ «Баланс» і створюємо адреса Litecoin-гаманця. Потім натискаємо «Поповнити» навпроти LTC, копіюємо адресу і переводимо необхідну суму для виводу на наш рахунок.
 2. Потім переходите в розділ «Торгівля», вибираєте пару LTC / RUB. Під графіком розташована форма, через яку ви можете продати або купити Лайткоіни. Вводимо доступну суму і натискаємо «Продати LTC».
 3. Повертаємося в розділ «Баланс», натискаємо «Висновок» навпроти RUB. У новому вікні вибираємо спосіб виведення коштів і вказуємо доступну суму. Потім підтверджуємо операцію.

Наскільки це зручно в порівнянні з більш функціональною і надійною біржею EXMO? Складно сказати, з огляду на суб’єктивність переваг. Якщо ви ще не прийняли остаточне рішення, перейдемо до третього способу виведення Litecoin на фіатние гроші.

Як вивести Лайткоіни через обмінник?

Вибір обмінника на BestChange

Більшість користувачів створюють гаманці на локальних носіях, які забезпечують максимальний захист кріптовалютних вкладень, але знижують зручність проведення транзакцій. У разі відмови від використання онлайн-гаманців і бірж, з міркувань безпеки, найпростіший спосіб виведення Litecoin — обмін через сервіс BestChange. На сайті представлена ​​інформація про курси обміну Лайткоінов в різних сервісах, які оновлюється в режимі реального часу.

 1. У зеленій області розташовані дві колонки, перша дозволить вибрати валюту, яку ви хочете віддати. У нашому випадку — Litecoin (LTC).
 2. Потім необхідно вибрати валюту, яку ви хочете отримати. Доступні напрямки будуть підсвічені, а закриті відповідно стануть бляклими. Виберемо в якості прикладу Сбербанк.
 3. Після автоматичного оновлення сторінки, ви зможете ознайомитися з усіма пропозиціями по даному напрямку. Вам залишається вибрати найбільш оптимальний варіант і перейти на сайт обмінного сервісу.

Ви зможете вивести Litecoin на банківську карту, електронну платіжну систему або готівкою. У плані зручності проведення обмінних транзакцій подібні сервіси не знають собі рівних, але їх курси воістину жахливі. Різниця у фінансовому плані буде відчутною, особливо в порівнянні з біржовими котируваннями EXMO. Висновок Лайткоінов через BestChange — не найвигідніший варіант, але зручний, відносно безпечний і швидкий.

Який варіант виведення Litecoin найкращий і вигідний?

Чоловік тримає монетку Лайткоін

В процесі обговорення основних способів обміну Litecoin і виведення грошей стає очевидно, що жоден з представлених методів не бездоганний. У випадку з використанням онлайн-гаманця, безпеку зводиться до мінімуму. Кріптовалютние біржі не здатні претендувати на беззастережне довір’я з боку своїх клієнтів, тому зберігати більшу частину коштів, в таких системах небезпечно. Якщо ви не плануєте накопичувати істотний суми на біржовому рахунку, використовуючи систему як проміжний інструмент обміну і заробітку Лайткоінов — вибір очевидний.

Обмінні сервіси задають власний курс, який сильно відрізняється від актуальних біржових котирувань криптовалюта. Їх основна перевага полягають в кількості напрямків, за якими можна вивести Litecoin і безсумнівному зручність. Якщо ви відчуваєте які-небудь труднощі при виборі методу обміну Лайткоінов, випробуйте кожен з представлених нами способів. Ви зможете підібрати найкращий варіант з розглянутих способів, виходячи з і власного досвіду!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector