Забираємо намайненное або як вивести біткоіни з MinerGate

Навіть в висококласному пулі поки намайнішь хоч одну монету, зама в край. Тому краще дізнатися заздалегідь, як вивести біткоіни з MinerGate.

Реєстрація

Реєстрація проходить на пулі спокійно. Щоб стати користувачем Майнінг-платформи, досить вказати пароль і ящик «електропошти».

Тут трохи розповім про сервіс. Щоб було зрозуміло, навіщо взагалі з ним зв’язуватися. Це один з найвідоміших пулів для Майнінг. На цій же платформі є сервіси для видобутку в хмарах і в браузері. При цьому майданчик підтримуємо безліч монет. У тому числі і Bitcoin.

Куди йти в адмінці

Інтерфейс платформи доступний на багатьох мовах. У тому числі і на «великому і могутньому». Ось тільки переклад виконаний настільки непрофесійно, що админка являє собою скоріше частково русифікований варіант англомовного сайту. Звідси і вилазять всі труднощі роботи з цим Майнінг-сервісом. Навіть висновок здобутих монет може виявитися непростим завданням.

Але повернемося на платформу. Після авторизації або реєстрації потрапляємо в адмінку MinerGate. У верхньому меню переходимо в розділ «Панель».

У переліку криптовалюта вибираємо BTC. Після чого натискаємо на посилання «Висновок».

Потім заповнюємо традиційну для транзакцій з BTC форму перекладу.

До речі, в пулі можна перекинути гроші з гаманця на гаманець. А для перекладу на карту доведеться скористатися стороннім обмінником. Всім вдалого Майнінг!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector