Achain криптовалюта: план розвитку, забезпечення стабільності

Що таке Achain

Achain криптовалюта (ACT) надає крипто-розробникам блокчейн платформу для випуску власних токенов або смарт-контрактів (англ. Smart-contract), а також розробляти блокчейн-додатки. В кінцевому рахунку, Achain сподівається створити глобальну блокчейн-платформу, призначену для транзакцій цінних паперів і обміну інформацією.

Фонд Achain підтримується і спільно будується крипто-спільнотами по всьому світу, що робить Achain досить глобальним гравцем на крипто-просторі. Achain знаходиться в розробці протягом багатьох років. У 2015 році на початкових етапах проекту були запропоновані плани його технологічних інновацій. До них відносяться модульний дизайн і пісочниця з розгортання смарт-контрактів, що забезпечує більш надійну і стабільну мережу для децентралізованих додатків. У 2017 році Achain запропонував трифазний план розвитку, заснований на просуванні блокчейн-технології.

План розвитку

План розвитку Achain включає в себе «мережу смарт-контрактів», а потім «мережу ФОРКОМ» і, нарешті, «мережа комунікацій». Етапи розвитку також відомі під кодовими позначеннями Singularity, Galaxy і Cosmos, і проект, в даний час, знаходиться на стадії Galaxy. На етапі Singularity була підвищена стабільність і безпеку мережі Achain. Команда використовувала модульний дизайн для створення симуляцій пісочниці, цифрових активів і смарт-контрактів. Пісочниця запропонувала можливість автоматично управляти і тестувати середу для нових смарт-контрактів. Зараз же, на етапі Galaxy, платформа Achain ділиться на подцепочкі, щоб задовольнити попит на різні додатки в блокчейн-мережі. Підчепи мають взаємопов’язаний і налаштований блокчейн, який зручний для користувача і має низьку вартість використання.

необхідність Achain

Команда, що стоїть за Achain, вважає, що їх платформа необхідна через її здатності визначати пріоритетність розширюваності, стабільності і безпеки. Таким чином, розробники зможуть просувати зручну, що настроюється і еволюціонує блокчейн-мережу завдяки своїм передовим проектам, пов’язаним з механізмами розгалуження, протоколом обміну значеннями, смарт-пісочницями і віртуальними машинами.

Оптимізуючи обсяг блоку в блокчейн-мережі, інтервал генерації нових блоків і узгодження може досягати до 1000 перепусток в секунду, що дає суттєва перевага перед іншими існуючими блокчейн-платформами.

Команда в Achain також вважає, що нова платформа виробничих відносин буде вирішувати такі питання, як довіра між міжособистісних комунікацій, а також інтеграцію індивідуальної поведінки, соціальних консенсусів та обміну валют.

Як Achain забезпечує стабільність, безпеку і масштабованість?

Всі згодні з тим, що стабільність мережі має важливе значення для функціонування блокчейна. Невизначеність може привести до виникнення безлічі складних проблем. Achain забезпечує стабільність своєї мережі за допомогою віртуальної машини Lua (LVM).

Lua — це нова віртуальна машина, яка пропонує підвищену продуктивність для захисту від можливого порушення функціонування системи. Вона також заснована на структурі, яка була незалежно розроблена криптографами і запускається кожного разу децентралізовано, що знижує ризик локальної небезпеки, що впливає на якість всієї мережі.

Що стосується безпеки, Achain вибирає метод делегувати докази частки (англ. DPoS), працюючи на методі Докази частки володіння (англ. PoS).

Метод Докази частки володіння вже сам по собі забезпечує безпеку, усуваючи можливість небажаної централізації групою Майнер, контролюючих велику частину обчислювальної потужності в консенсусі Докази виконання роботи (англ. PoW).

Однак моделі PoS ефективні в тому випадку, якщо у платформи досить учасників Майнінг. DPoS був розширеною версією, але проект Achench поліпшив його до RDPoS. Механізм смарт-пісочниці додатково підвищує безпеку шляхом тестування нових смарт-контрактів.

Крім того, платформа Achain проста у використанні, оскільки вона пропонує програмістам підтримку багатьох мов програмування, включаючи Lua, Java і C ++.

цифрові гаманці

У Achain вже є свій власний крос-платформний цифровий-гаманець, який можна завантажити з офіційного сайту проект для систем Windows, Mac, Android і iOS.

Як купити?

Токен Achain доступний для покупки на декількох кріптовалютних біржах. За фіатние кошти придбати токен не представляється можливим.

  • CoinEgg
  • Huobi
  • OKEx
  • Kucoin
  • HitBTC

висновок

Незважаючи на те, що проект Achain як і раніше працює над розробкою системи, він вже в значній мірі просунувся в плані розвитку.

Проект Achain може бути корисним доповненням як можливості програмувати для блокчейн-платформ кріптографістам різних кваліфікацій.

джерела:

https://blockonomi.com/

https://themerkle.com/

https://cryptodaily.co.uk/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector