Кращі способи перевести монери в біткоіни

сенс перекладів

Як уже сказано, монери — це одна з тих криптовалюта, яку приймають не так багато магазинів і організацій в порівнянні з біткоіни. Пов’язано це з тим, що останній існує вже десять років і має відкритий код, тому багато хто довіряє йому на підсвідомому рівні.

Говорячи про XMR, можна варто відразу уточнити, що дана криптовалюта заснована на алгоритмі, деякі з частин якого затемнені. Саме завдяки цьому його транзакції забезпечують найвищий рівень конфіденційності.

Але якраз це і призвело до недовіри. Дану криптовалюта, в більшості своїй, використовують для проведення сумнівних операцій. Прямих доказів того, природно, немає. Але скандали навколо даної криптовалюта розлучилися саме на цьому грунті.

Тому, багато користувачів просто боятися, що одного разу дозволять якимось чином перевіряти транзакції або просто баланс на різних криптовалюта. І навіть якщо власник Monero гаманця буде чистий, його можуть почати перевіряти, що обмежить його права. З таким стикатися ніхто не хоче, тому багато хто просить обміняти монери на біткоіни і відправити транзакцію останнім.

Вихід — знайти обмінник

Якщо ви потрапили в таку ситуацію, не варто впадати у відчай і шукати якихось власників біткоіни, щоб запропонувати їм Monero. По-перше, це буде досить складно. По-друге, рівень складності підвищиться, коли ви зрозумієте, що далеко не кожному власникові BTC потрібен XMR.

Ви можете відразу шукати обмінний пункт. Як ви розумієте, для цього не потрібно надягати халат і тапочки і бігти на вулицю. Кріптовалютних обмінників в мережі розвелася величезна кількість. Дані криптовалюта дуже популярні, тому можна швидко знайти сервіс, який дозволить перевести XMR в BTC.

Більш того, щоб не нишпорити просторами пошукових систем, ви можете скористатися моніторингом okchange або bestchange. По-перше, вони нададуть головну інформацію з обмінників, а по-друге, допоможуть знайти найкращий варіант.

Що вдає із себе обмінник

Назва говорить сама за себе — сервіс, який надає обмін однієї криптовалюта в іншу. Більшість з них також дозволяють працювати з Фіатом. Як правило, кріптовалютние обмінники не вимагають ніяких даних, і ними можна користуватися без реєстрації.

Все, що вам потрібно знати — це адреса одержувача, суму для перекладу, комісію мережі. Далі сервіс зробить все за вас. Природно, для цього потрібно буде ввести ще адресу свого гаманця. Таким чином вам залишиться тільки чекати, поки одержувач відпише про переведення. Ну а якщо ви міняєте між своїми гаманцями, то лише спостерігати за змінами балансу.

Більшість обмінників не беруть комісію за використання. В даному випадку вони працюють як банки: завжди є заявки на обмін. Вони обробляються протягом деякого часу. Найчастіше, цей проміжок залежить від появи нових заявок. Таким чином, гроші від запитів, які перебувають в обробці, залишаються в розпорядженні сервісу.

Чому немає іншого способу

Одним з переваг криптовалюта є їх захищеність. Але це забезпечується рядом протоколів і кодів. Вони диктують правила створення транзакцій, особливо між різними криптовалюта.

Оскільки цей ринок все ще на стадії розробки, багато можливості були придумані або втілені. Тим більше, що криптовалюта поки не стали основним платіжним засобом. Тому впровадження нових способів перекладу може бути просто економічно невигідно. Хоча, з іншого боку, це може посприяти розвитку кріптоіндустріі. Але це вже вирішувати не простим користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector