Налаштування Майнінг криптовалюта Monero XMR Nanopool

Робота з пулами — більше шансів заробити

Криптовалюта піднялися вгору, кількість користувачів зросла в кілька разів. Це позначилося на курсі всіх монет, а також на Майнінг. Він став набагато складніше поодинці, тому користувачі об’єдналися в пули — сервіси, які перетворюють потужності декількох джерел в суцільний потік.

При видобутку криптовалюта в соло сьогодні вже дуже складно відкрити блок, оскільки хешрейт недостатній для обгону мережі. Відповідно, такий видобуток є збитковою. При роботі з пулом ви однозначно отримаєте винагороду. Це буде не повна премія за блок, а лише її частина. Зате це гарантовано.

В ту ж корзину

Монери — одна з найулюбленіших криптовалюта Майнер через простого протоколу, можливості видобутку на центральному процесорі і високої прибутковості. Навіть вона стала важко підйомної для одиночного Майнінг. Тому його теж почали додавати в список пулів.

Загальний хешрейт даної криптовалюта невеликий, особливо в порівнянні з іншими топовими монетами. Проте, високий інтерес привів швидкого збільшення складності. Звичайно, її все ще можна видобувати навіть на ЦП. Однак шансів отримати прибуток набагато менше.

Тому, при використанні середнього обладнання доцільно звернутися до пулу. Багато рекомендують Dwarfpool або Minergate, проте там вже чимало користувачів, тому ви будете отримувати менше з кожного блоку. Але досить хороший сервіс Nanopool на форумах згадують рідше.

характеристики пулу

На стартовій сторінці можна відразу побачити основну інформацію щодо Майнінг кожної криптовалюта, з якої працює майданчик. Серед такої — кількість Майнер, хешрейт на монеті, вартість крипти, алгоритм і діапазон виплат.

При переході на огляд конкретної монети можна побачити трохи більше інформації. Nanopool XMR сьогодні налічує 8.5 тисяч Майнер, які мають більше 30 тисяч робітників. Загальний хешрейт становить 100 тисяч kh / s. В середньому, за день користувачі відкривають 120-130 блоків.

Що стосується комісій, то незалежно від криптовалюта вона становить 1%. Винятком буде лише Siacoin, за Майнінг якої пулом стягується 2%. Також варто враховувати, що оплата роботи Майнер при виведенні коштів з пулу також за вами. Сьогодні середня комісія складає 0.015 XMR, що трохи більше 1 долара.

Як користуватися

Налаштування Майнінг на даному пулі трохи відрізняється від інших сервісів. Найголовніша відмінність — не потрібно реєструватися. По суті, цей етап полягає лише в наданні адреси свого гаманця.

Що цікаво, Nanopool має мінімальні вимоги до обладнання, щоб можна було почати добувати криптовалюта. Так, вам потрібно мати операційну систему Windows на 64 біта, не менше 4 гігабайт оперативної пам’яті, досить потужну відеокарту (мінімум 4 гігабайти відеопам’яті) або ж потужний центральний процесор (у випадку з монери).

Nanopool дозволяє добувати XMR як на GPU, так і на CPU. Для кожного з пристроїв потрібно встановлювати окрему програму-майнер. Як вже було сказано раніше, більш ефективним буде саме перший варіант.

Після того, як ви визначитеся з обладнанням, потрібно зайти у вкладку Help. Там потрібно завантажити програмне забезпечення під вашу систему. Так, для відеокарт Radeon від AMD або центральних процесорів потрібно качати Claymore (або Wolf Miner), а для Nvidia — Tsiv Miner.

Скачайте архів з програмою. Після цього потрібно згенерувати конфігурацію для Майнера конкретно під ваш комп’ютер. Натисніть «Generate your config». Там введіть назву комп’ютера, адреса електронної пошти та сервер, до якого потрібно приєднатися. Також не забудьте вказати адресу гаманця, на який повинна приходити нагорода за Майнінг.

Після цього скачайте наданий архів і розпакуйте його в папку з Майнер. Знайдіть файл «start.bat» і запустіть його. Починаючи з цього моменту процес буде запущений. Щоб перевірити свої показники, на сайті вкажіть адресу гаманця, який був введений при створенні конфігурації.

висновок

Коли мова заходить про виведення коштів з Nanopool, у багатьох виникають питання. Адже відсутність реєстрації також призводить до того, що немає внутрішнього гаманця. Саме тоді стає зрозуміло, навіщо вказувати адресу пошти при створенні конфігурації.

Система запросить у вас цю адресу і пароль, коли ви захочете вивести свої Monero. З e-mail все зрозуміло: він рідко змінюється, тому ви його знаєте. Але ось пароль, як правило, під час налаштування Майнінг ніхто не вказує. Однак це не стане проблемою.

Зупиніть Майнінг і знову відкрийте батник. Знайдіть в ньому рядок «e-wallet» і «e-psw». Тут вкажіть будь-який зручний для вас пароль. Збережіть конфігурацію і продовжуйте видобуток криптовалюта. Висновок буде доступний не відразу.

Доведеться почекати, поки майнер знайде хоча б 10 куля. Лише після цього зміни вступлять в силу, і ви зможете переводити винагороду за Майнінг на основний рахунок.

Переваги і недоліки

Даний сервіс зараз переживає багато суперечок, в основному через свою молодість. Серед переваг можна виділити відносно високий хешрейт і стабільність роботи серверів. Також, Nanopool має низьку комісію для виведення. Виплати завжди відбуваються вчасно і без помилок.

Крім того, на цьому майданчику хороший пінг, завдяки чому при Майнінг не буває затримок, або вони трапляються дуже рідко. Це як ніколи важливо, оскільки затримка може зупинити процес або просто відключити майнер від сервера. Відповідно, обладнання буде працювати в порожню.

Серед мінусів багато Майнер виділили занижений профіт в порівнянні з показниками калькулятора. В середньому, вони отримують на 20% менше, ніж показують попередні розрахунки. Це дуже суттєвий мінус, оскільки період окупності помітно збільшується, та й бажання працювати з пулом може пропасти.

Ну і не зовсім мінус, а скоріше невеликий недолік — це молодість пулу. Через це на ньому ще немає так багато Майнер, тому через нього відкривається менше блоків, ніж на більш масштабних майданчиках. Це позначається і на нагороді, адже вона виплачується не особистого гаманця розробника пулу, а саме від винагород за рішення блоків.

Що думають користувачі

Відгуки характеризують дуже багато онлайн сервісів, особливо якщо це якісь нові проекти в області криптовалюта. Nanopool працює з 2017 року, тому його можна сміливо вважати «дитиною» в даному контексті.

Майнер ставляться до нього неоднозначно, оскільки той ще зовсім сирий. З одного боку, можна сказати, що відгуків більше позитивних, оскільки майданчик набрала більшу популярність за досить короткий проміжок часу.

З іншого ж, існують і негативні відгуки, які часто пов’язані з недоробками сервісу і чіткими вказівками на його вогкість. На forum.bits.media було кілька слів про те, що Nanopool вимагає додаткової перевірки на тестовій мережі.

Так чи інакше, сьогодні ви має непоганий пул із середнім хешрейтом і високим потенціалом. Майнер не поспішаючи на нього переходять. Однак, при сильному підвищенні удачі на блоках від цього пулу багато користувачів швидко на нього переключаться, що зробить Nanopool ще одним майданчиком, на якій можна гроші гребти лопатою за ідею.

висновок

Nanopool відмінно підходить для початку роботи з монери, як з криптовалюта для Майнінг. Він дуже простий в налаштуванні і має невисокий хешрейт. Це трохи позначається на кількості блоків, які відкривають користувачі сервісу, але дозволяє новачкам познайомитися з процесом, не навантажуючи при цьому устаткування.

Дана майданчик стрімко набирає обертів і популярність саме завдяки своїй стабільності та хорошого з’єднанню. Тому, якщо ви хочете заробляти, то варто розглянути Nanopool як кандидата для видобутку Monero.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector