Адреса Ефіріум-гаманця: що це, як виглядає і як дізнатися

Адреса гаманця Ефіріум являє собою комбінацію спеціальних символів, які грають роль ідентифікатора при зарахуванні грошей в гаманець. До його складу входять букви і цифри, які розташовуються у вільній послідовності (вона індивідуальна для кожного конкретного адреси). Ідентифікатор застосовується для особистого поповнення гаманця Ethereum або для перекладу криптовалюта іншим користувачем. У чому особливості цього набору символів? Як дізнатися номер гаманця Ефіріум для різних видів сховищ? Що потрібно врахувати користувачам, які планують проводити операції з монетами ETH? Ці та ряд інших моментів розглянемо в статті.

Адреса гаманця Ethereum — що це і як виглядає

Як виглядає адреса Ефіріум-гаманця

Криптовалюта Ефіріум вважається головним конкурентом біткоіни і бореться з ним за лідерство в світі віртуальних валют. На 24 серпня 2018 року цю монета знаходиться на 2-му місці за капіталізацією з показником 28,2 мільйона доларів. Що стосується курсової ціни, вона (як і попередній параметр) значно відстає від вартості BTC і становить 278 доларів. Незважаючи на це, Ефіріум перспективний і на тлі падіння ціни навіть більш привабливий для інвесторів. Щоб внести цю криптовалюта на гаманець, необхідно отримати адресу сховища — публічний ідентифікатор (спеціальний номер), про який згадувалося вище.

Адреса гаманця Ethereum — набір символів, який створюється перед проведенням транзакції і призначений для вирішення різних завдань:

 • Отримання криптовалюта від інших користувачів.
 • Приватне поповнення гаманця.
 • Переказ грошей, зароблених на Майнінг або за допомогою кранів.
 • Оплата товарів та послуг.

Публічний ідентифікатор має буквено-цифрове відображення, а його створення безкоштовне для кожного користувача кріптосеті. При цьому не потрібно плутати адреса Ethereum безпосередньо з гаманцем або профілем користувача. У номері гаманця немає відомостей про що зберігаються віртуальних монетах або рахунку власника сховища. Його призначення — надати можливість власнику та іншим користувачам переводити криптовалюта в конкретний гаманець для зберігання або проведення інших операцій.

Отже, як виглядає номер гаманця Ефіріум? Люди, які не знають особливостей гаманця, нерідко плутають його номер з ідентифікатором для інших криптовалюта. Адреса для сховища Ethereum починається з нуля і складається з певного числа символів (від 40 до 44). До складу коду входять цифри і латинські букви.

Щоб «візуалізувати» інформацію, наведемо приклад адреси для гаманців Ethereum. Зразок — 0x89205A3A3b2A69De6Dbf7f01ED13B2108B2c43e7. Розташування цифр і букв в складі коду вільний, але спочатку ідентифікатора завжди стоїть «0x». Після копіювання номер застосовується для проведення платежів (отримання грошей).

Як дізнатися номер гаманця Ефіріум — головні особливості

Відображення адреси в Ефіріум-гаманці

Щоб знайти і скопіювати ідентифікатор для проведення операції (наприклад, поповнення гаманця іншим користувачем), робимо наступні кроки:

 1. Встановлюємо сховище для криптовалюта Ефіріум (десктопну або онлайн-версію).
 2. Знаходимо кнопку створення адреси або переходимо в розділ отримання монет (тут можливі відмінності в залежності від типу сховища).
 3. Отримуємо набір букв і цифр, розташованих в індивідуальній послідовності і призначених для проведення конкретної транзакції.

Вище розглянуто загальний алгоритм, як дізнатися номер гаманця Ефіріум. Для кожного гаманця принципи отримання адреси можуть відрізнятися (про них ми поговоримо нижче). Публічні ідентифікатори для всіх гаманцях Ethereum формуються однаково.

Як дізнатися адресу Ефіріум-гаманця для різних видів сховищ — короткий огляд

Ефіріум-гаманець MyEtherWallet

У кріптовалютной мережі Ethereum існує два типи гаманців — онлайн і десктопні. Кожен з них має індивідуальний інтерфейс і особливості. Перед покупкою Ефіріума людина повинна визначитися з видом гаманця, встановити його на ПК або телефон (якщо мова йде про десктопних варіантах), після чого вивчити інтерфейс.

Загальний принцип отримання Ethereum на гаманець має наступний вигляд:

 1. Входимо в гаманець Ефіру.
 2. Знаходимо інформацію про сховище або переходимо до відповідного розділу отримання криптовалюта.
 3. Називаємо унікальний ідентифікатор людині, який збирається перевести гроші.

Друга сторона (відправник) робить такі кроки:

 • Входить в свій гаманець під особистими даними.
 • Переходить в розділ відправки криптовалюта, вказує адресу сховища одержувача, число перераховуються монет і комісію (чим вона більша, тим швидше пройде операція).
 • Відправляє криптовалюта.

Тепер розглянемо, як дізнатися адресу гаманця Ефіріум для найбільш популярних гаманців:

 1. Онлайн-гаманець myetherwallet.com. Для початку входимо на вказаний сайт, міняємо мову інтерфейсу і створюємо новий гаманець. На етапі реєстрації придумуємо надійний пароль і зберігаємо файл в декількох місцях (на виносному носії і ПК). Також копіюємо або роздруковуємо приватний ключ, застосовуваний для авторизації в гаманці. Після завершення реєстрації система запропонує визначитися зі способом входу — за допомогою особистого ключа або Keystore. Щоб побачити адресу гаманця, авторізуемся в гаманці під особистими даними, після чого з правого боку бачимо необхідний номер. Його легко розпізнати по першій цифрі «0» і кількістю елементів (скільки символів в адресі гаманця Ефіріум, згадувалося вище). Ідентифікатор рекомендується переписати або скопіювати в окремий файл для подальшого застосування.
 2. Офіційний гаманець Mist. Це сховище можна скачати за посиланням github.com/ethereum/mist/releases. Для установки гаманця потрібний скачати посилання, після чого запустити процес інсталяції і слідувати підказкам програми. Щоб дізнатися адресу гаманця Ефіріум, потрібно увійти в гаманець під своїми даними. Під фразою «MAIN ACCAUNT» знаходиться персональний ідентифікатор користувача, який згодом можна застосовувати для отримання віртуальних монет на гаманець. Щоб не помилитися, ще раз дивимося на приклад адреси гаманця Ефіріум, який приводився вище в статті.
 3. Сховище ETH на біржі EXMO. Ще один варіант для власників криптовалюта Ефіріум — зберігання монет в режимі онлайн на біржовому майданчику (наприклад, exmo.com). Після реєстрації на сайті входимо на майданчик під своїми даними, після чого переходимо в секцію «Гаманець». Далі знаходимо рядок з назвою криптовалюта (ETH) і тиснемо на кнопку «Поповнити». Система попереджає, що мінімальний розмір поповнення становить 0,01 Ефіріум, а комісія дорівнює 0%. Для створення адреси тиснемо на кнопку «Створити адресу». Система видає набір цифри і букв (адреса), праворуч від якого загоряється кнопка для копіювання, а знизу ідентифікатор шифрується у вигляді малюнка.
 4. Гаманець Jaxx — мультивалютне сховище, яке користується попитом в учасників кріптовалютной мережі. Його особливість в зручному інтерфейсі і можливості зберігання відразу декількох монет (в тому числі Ефіріума). Викачуємо програму з сайту jaxx.io і встановлюємо додаток. Після входу в гаманець вибираємо криптовалюта, а нижче бачимо адреса гаманця Ethereum для отримання монет на рахунок. Нижче є інформація про баланс користувача.

Помилки в адресі гаманця Ethereum

Хлопець помилився і відправив гроші не туди

 1. Користувачі часто переживають, що може призвести до її ввести адресу і відправити Ефір іншому користувачеві. Така ймовірність мінімальна, адже в кожному ідентифікатор є код для перевірки, що виключає відправку на хибний адреса. Наприклад, якщо власник сховища помилився при введенні буквено-цифрового набору і не вказав кілька елементів, переклад не відбудеться.
 2. З іншого боку, якщо ідентифікатор введено коректно, але у такої адреси відсутній власник, операція буде проведена. В такому випадку розраховувати на повернення відправлених коштів не доводиться. Нижче ми розглянемо цю проблему стосовно «нульовим» номерами.

Відомо, що перший ідентифікатор гаманця Ethereum складається з 40 нулів, які йдуть за стандартним вступом «0x». Експерти запевняють, що ця адреса небезпечний, адже до 2018 року на нього перераховано більше шести мільйонів доларів в ETH.

У біткоіни також є первинний адресу гаманця, на який користувачі відправляють монети навмисно, щоб віддячити творця віртуальної монети. Вважається, що перший ідентифікатор Bitcoin належить гаманцю Сатоши Накамото. Що стосується «нульового» адреси Ethereum, на нього також надходять гроші, але не в знак подяки В. Бутеріну, а через помилки.

Так склалося, що адреса гаманця Ефіріума, що складається з 0x і наступним за ним сорока нулями, можна ввести помилково. Наприклад, якщо людина випадково затискає палець на нулі довше звичайного. При цьому монети відправляться за ідентифікатором в одному напрямку. Повернути кошти вже не вийде. Крім того, у багатьох сховищах адреса встановлюється за умовчанням до настройки користувачем.

З такою проблемою, як правило, стикаються власники апаратних гаманців, наприклад, Leger Nano S. Їх особливість в тому, що система за замовчуванням задає ідентифікатор з одними нулями, якщо користувач не вказав адресу самостійно. Якщо заглянути на форуми в Мережі, можна знайти безліч скарг користувачів.

Так, один власник криптовалюта пише, що помилково відправив на «нульовий» адреса тисячі чотиреста дев’яносто три монет. Якщо говорити в цілому, за весь період існування Ефіріума (з 2015 року), на ідентифікатор з сорока нулями після «0x» проведено більше 750 операцій, а загальна сума на гаманці становить більше 7 тисяч монет. Сюди ж потрапляють токени ERC20, багато з яких мають вигляд бонусних. Відомо, що на початковому етапі на «нульовий» адреса часто вирушав Ефіріум в кількості від 100 монет і більш.

У випадку з біткоіни відправка BTC на первинний адресу остаточна, а гроші поверненню не підлягають. У ситуації з Ефіріумом залишається ймовірність настройки смарт-контракту, що дозволяє повернути випадково відправлені монети. Але для цього керівники проекту повинні мати ключ від адреси і волю для повернення коштів користувачам. Поки цього не сталося.

Вище ми розглянули, як формується адреса гаманця Ethereum, що це таке і з якого числа символів складається. Розглянуто принципи отримання відомостей про ідентифікатор для різних типів сховищ, а також наслідки помилкової відправки криптовалюта за «нульовим» адресою. Ця інформація стане в нагоді користувачам для проведення транзакцій і захистить від випадковому здійсненню віртуальних монет по хибному ідентифікатором.

Відео про те, як створити Ефіріум-гаманець:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector