Ефіріум-крани — що це таке і як заробити Ethereum

 • Крипто крани на Ефіріум, зв’язані з FaucetHub
  • Ethereum-faucet
  • Speedup-faucet
  • Kmine

 • Ефіріум-крани — рекламні майданчики, які роздають користувачам криптовалюта за відвідування або нескладне дію на сайті. Вони дозволяють заробляти Ефіріум без вкладень, а користуватися ними можуть як новачки, які бажають познайомитися з цифровими активами, так і досвідчені учасники мережі, які хочуть отримувати додатковий дохід. Давайте розбиратися, що таке Ефіріум-крани, звідки вони отримують гроші, скільки можна заробляти на таких майданчиках і, що найважливіше, яким ресурсам віддавати перевагу.

  Крани для Ефіріума: що це таке, загальні характеристики платформ

  Значок Ефіріума на тлі ноутбука

  Як ми вже з’ясували, Ethereum-крани — це звичайні сайти, які роздають криптовалюта безкоштовно за виконання найпростіших завдань. Як правило, для отримання разового доходу необхідно розгадати капчу або перейти по рекламному посиланню. Рідше може бути стягнено плату за перегляд рекламного ролика. Найцікавішим варіантом є ресурси, платять за проходження браузерних або мобільних ігор, але найчастіше на таких майданчиках прибуток не надто висока.

  Всі крани для криптовалюта Ethereum (як і для інших цифрових активів) мають загальні властивості:

  1. Принцип отримання доходу. Дані платформи живуть за рахунок реклами. Різні компанії або інші сайти платять їм за розміщення рекламних банерів. Частина виручки крани віддають своїм відвідувачам, які виконують одну з вищезгаданих завдань. Залишок йде на утримання ресурсу. З цієї причини на платформах, що роздають безкоштовний Ефір, завжди дуже багато банерів. Більш того, рекламні посилання нерідко розміщуються на функціональних кнопках (наприклад, на кнопці входу в аккаунт), щоб перехід на рекламовану сторінку стався в будь-якому випадку. Також майже всі крани для видобутку Ефіріума мають захист від розширень, які блокують рекламу. Тобто, якщо у вас встановлений, наприклад, Adblock, сервіс не дасть зайти в профіль, поки ви не вимкнете дане розширення.
  2. Сума виплат. За один раз такі майданчики видають тільки частини Ефіру — wei (це як 1 Сатоши в біткоіни) або szabo (1 szabo — це 100 wei). Разовий заробіток часто варіюється. Він залежить або від вашої удачі, або від складності виконуваної роботи (наприклад, за перехід по одному посиланню платять 50 wei, а за відвідування інший — вже 100 wei, якщо на ній треба провести більше часу).
  3. Періодичність виплат — ще один ключовий аспект, який об’єднує всі крани незалежно від роздається валюти. Як правило, збирати монети можна раз на годину. Є платформи, які роздають wei або szabo кожні 15-30 хвилин. Набагато рідше зустрічаються платформи, що дозволяють збирати гроші 1 раз в кілька годин (хоча меншу кількість спроб, як правило, компенсується солідної виплатою). Так чи інакше, ви не зможете безупинно отримувати виплати. Хоча б мінімальний часовий інтервал між спробами буде встановлений.
  4. Реферальная програма. Це інструмент, який ще більше стимулює людей просувати дані ресурси. Практично будь-який кран має реферальную програму з певними умовами. Користувачеві треба скинути особисту реферальную посилання іншій людині, щоб той перейшов по ній на кран, зареєструвався на ньому і почав сам заробляти монети. За залучення нового учасника виплачується комісія — відсоток від його доходу. Арифметика тут гранично проста — чим більше рефералів, тим більше пасивний дохід.

  Унікальною особливістю кожного крана є умови виведення на гаманець. Справа в тому, що є самостійні ресурси, що функціонують окремо від інших схожих сайтів, а є майданчики, пов’язані з мікрокошелькамі (наприклад, з FaucetHub). Через це їх можна розділити на 2 великі групи:

  1. Платформи, з яких можна вивести гроші на гаманець тільки після накопичення мінімальної суми на балансі. Як правило, поріг для виведення становить 250-350 тисяч wei. Його встановлюють для того, щоб не навантажувати мережу мікротранзакції при яких перекладається пара десятків монет.
  2. Крани для криптовалюта Ефіріум, платять відразу на мікрокошелек. З таких ресурсів можна виводити будь-яку суму на проміжне сховище (той же Фаусетхаб). А ось для виведення з мікрокошелька в будь-якому випадку буде потрібно накопичити певну кількість монет. Робота з кранами, сполученими з мікрокошелькамі, вважається більш безпечною. Справа в тому, що будь-який ресурс може стати лаві (тобто, перестане виплачувати гроші) до того, як ви назбираєте на ньому необхідну кількість монет. При такому розкладі ви лише марно витратите час. Але якщо відразу переводити гроші на проміжний сервіс, можна позбутися від таких ризиків. Звичайно, раптове припинення роботи того ж Фаусетхаба теж ніхто не відміняв, але ця платформа функціонує вже досить довго, що дає привід довіряти їй.

  Отже, ми розглянули ключові моменти, пов’язані з Ethereum-кранами; зрозуміли, що це і як працює. Сьогодні в інтернеті є безліч майданчиків такого роду, але, на жаль, далеко не всі вони є чесними. Тому далі перерахуємо крани, з якими точно можна працювати.

  Як заробити Ethereum — крани з прямим висновком на гаманець

  Емблема Ефіру і гаманець

  На жаль, чесних самостійних ресурсів, які виплачують гроші на гаманець, не так вже й багато. Серед десятків кранів такого роду чимало шахраїв. Однак ми знайшли майданчики, на яких можна заробляти Ефіріум. Їх опис представлено нижче.

  Ethereumclix — жирний кран для Ethereum

  Як виглядає кран Ethereumclix
  Головна сторінка крана Ethereumclix

  Це дуже хороший сайт, що дозволяє отримувати Ефір за перехід по рекламних посиланнях. Щоб почати збирати на ньому кріптомонети, потрібно виконати такі дії:

  1. Переходимо за адресою ethereumclix.com і реєструємося на ресурсі.
  2. Обов’язково підтверджуємо реєстрацію переходом по посиланню, яке буде в листі на електронну пошту. До речі, тут може спливти один неприємний момент. Справа в тому, що лист може прийти на e-mail не відразу, і запит доведеться робити кілька разів (до нас воно дійшло з 3-ї спроби).
  3. Після входу в профіль тиснемо на вкладку Surf Ads (розташована в верхній частині сайту) і розгадуємо капчу. Тут вона вкрай незручна: треба вписати слова, які дуже важко розібрати. У нас на це пішло 4 спроби. Після цього ви перейдете на сторінку, що містить список рекламних посилань. Ви побачите багато лінків, однак вони будуть недоступні.
  4. Щоб отримати доступ, тиснемо на оголошення від адміністрації (воно знаходиться над посиланнями). Вас перекине на нову сторінку. Вгорі зліва буде повзунок завантаження (це своєрідний таймер, що показує, скільки часу потрібно перебувати на сторінці).
  5. Чекаємо закінчення завантаження, після чого виконуємо додаткову дію: натискаємо на трикутну фігуру, розташовану вершиною вгору або вниз (в залежності від прописаних низкою умов).
  6. Закриваємо вкладку і перезавантажуємо сторінку з рекламними лінками.
  7. Вибираємо одну з посилань і натискаємо по ній. Вас знову перекине на нову сторінку, на якій потрібно буде перебувати до закінчення завантаження. Після заповнення завантажувального поля треба знову вибрати необхідний тип фігури.
  8. Оновлюємо сторінку з посиланнями і перевіряємо зарахування монет на баланс облікового запису.

  Даний сайт буде платити вам в szabo. Одноразова винагорода за серфінг може становити від 0.15 до 1 szabo (або від 15 до 100 wei). Відразу на майданчику доступний 21 рекламний лінк. За перехід по всіх посиланнях можна отримати приблизно 7-8 szabo. Звичайно, є можливість отримання і більш солідного прибутку. Тут все буде залежати від типу наданих посилань. Після переходу за всіма лінками потрібно чекати їх поновлення. Як правило, на це йде трохи більше години, хоча іноді цей процес затягується.

  Замовити виведення коштів можна у вкладці Account в розділі Withdraw. Для цього на балансі повинно бути мінімум 2 500 szabo (або 0.0025 ETH). Звичайно, сума немаленька, але якщо систематично відвідувати платформу і серфить сторінки, її можна накопичити досить швидко. Крім того, ви можете збільшити заробіток шляхом залучення рефералів. На жаль, умови програми не вказані на сайті, але випробувавши її самостійно, нам вдалося з’ясувати, що ресурс перераховує 40% від доходу прігашенного учасника. Обмежень за кількістю рефералів немає, тому можна розвинути свою мережу і отримувати пасивний дохід.

  Підводячи підсумки з цього крану, можна виділити такі позитивні і негативні сторони:

  перевагинедоліки
  Непогана плата за перехід по кожному посиланні.Лист для підтвердження реєстрації може прийти не відразу.
  Є реферальная програма з вигідними умовами.Для переходу на сторінку з посиланнями треба розгадувати незручну капчу.
  Можна відстежувати як особисту статистику, так і статистику запрошених користувачів.Необхідно виконувати попередній перехід по посиланню для розблокування рекламних лінків.
  Кран чесно виплачує криптовалюта.Оновлення списку посилань може займати досить багато часу, що буде гальмувати заробіток.

  Як видно, мінусів і плюсів у цього крана однаково. Але незважаючи на це, даний кран можна вважати хорошим сервісом для заробітку Ефіру (на увазі привабливих разових виплат і відсутність обмежень по кількості рефералів).

  Кран для заробітку Ефіріума Multicoinfaucet

  Оформлення крана Multicoinfaucet
  Профіль на крані Multicoinfaucet

  Цей ресурс пов’язаний з мікрокошельком FaucetHub, проте він дозволяє виводити гроші відразу на повноцінний гаманець, минаючи проміжне сховище. Таким чином, його легко зможуть використовувати ті, хто не хоче заводити аккаунт на згаданому ротаторі.

  Для роботи на даній площадці треба виконати кілька простих дій:

  1. Йдемо за адресою multicoinfaucet.com і проходимо процедуру реєстрації (кнопка для створення облікового запису знаходиться внизу сайту).
  2. Вибираємо розділ Ethereum Faucet. На майданчику можна заробляти і біткоіни, але вони нас в даному випадку не цікавлять.
  3. Розгадуємо капчи. Особливу увагу слід приділити вибору відповідей на математичні вирази. При виборі потрібно спиратися на порядок прикладів і кликати на відповіді в суворій послідовності. Однак такий варіант капчі зустрічається не завжди, що радує.
  4. Отримуємо винагороду і чекаємо півгодини (саме такий інтервал між роздачами встановлений на сайті).

  За один раз тут можна отримати близько 40-60 wei. Для виведення коштів на повноцінний гаманець необхідно назбирати на балансі профілю мінімум 0.0026 ETH, при цьому комісія за транзакцію складе 20 000 wei. Прискорити процес накопичення монет можна двома способами:

  1. Реферальная програма — гарантується здобуття 35% від доходу запрошеного учасника з крана, 0,5% від його виграшу в Roll Dice, 0,05% від виграшу в Hi-Lo Dice. Обидві згадані гри працюють за принципом рулетки більше / менше.
  2. Самостійна участь в пропонованих іграх — цей спосіб підходить любителям азарту. Перевага рулеток в тому, що можна досить швидко подвоїти, а то й потроїти наявний банк. Недолік цілком очевидний — за такий же короткий термін можна втратити все накопичені монети.

  Розглянутий кран, як і будь-який ресурс такого роду, має свої сильні і слабкі сторони. Їх ми вказали нижче:

  плюсимінуси
  Непогані разові виплати.Частенько доводиться розгадувати капчу в кілька етапів, на що витрачається час.
  Не дуже великий часовий проміжок між роздачами монет.На сайті вкрай багато рекламних банерів.
  Привабливі умови реферальной програми.Поріг для виведення досить великий. Без запрошення рефералів на збір необхідної суми може піти багато часу.
  Є можливість збільшення капіталу за рахунок азартних ігор (правда тут треба дотримуватися крайню обережність).

  Крипто крани на Ефіріум, зв’язані з FaucetHub

  Таблиця з кранами Ефіріума на сервісі FaucetHub
  Список кранів для збору Ефіру на платформі FaucetHub

  Тут будуть розглянуті ресурси, що дозволяють виводити гроші тільки на цей мікрокошелек. Перед початком роботи з такими платформами треба обов’язково прив’язати до аккаунту Фаусетхаба хоча б одну адресу Ефіріум-гаманця. Робиться це в такий спосіб:

  1. Заходимо в свій профіль.
  2. Кількома на пункт User Dashboard.
  3. Вибираємо розділ Wallet Addresses.
  4. В поле Link a New Address вставляємо публічний ідентифікатор чинного гаманця.
  5. У графі Currency вибираємо Ethereum.
  6. Тиснемо на зелену кнопку Link This Address.

  Після цього натискаємо на вкладку Sites, вибираємо розділ Ethereum і починаємо заробляти на наданих ресурсах. Станом на 20.08.2018 з Фаусетхабом пов’язаний 231 кран для Майнінг Ефіріума, але ми виділимо трійку кращих.

  Ethereum-faucet

  Як виглядає Ethereum-faucet
  Кнопка для розгадування капчі на крані Ethereum-faucet

  Це кран, що дозволяє відразу виводити гроші на Фаусетхаб незалежно від наявної на балансі суми. Для отримання свого першого заробітку треба виконати найпростіші дії:

  1. Йдемо за адресою ethereum-faucet.org і реєструємося на сайті.
  2. Тиснемо на вкладку Faucet.
  3. Вирішуємо капчу і отримуємо певну кількість wei. Нам за один раз випало 174 монети. Справжній везунчик може отримати з однієї спроби 7 500 wei.

  До наступної спроби доведеться чекати досить довго — 240 хвилин. Ви можете збирати коін на балансі профілю або відразу замовити висновок на мікрокошелек. У другому випадку треба зробити так:

  1. Тиснемо на кнопку Withdraw.
  2. Вказуємо суму виведення і вписуємо адресу Ефіріум-гаманця, пов’язаний з FaucetHub.
  3. Кількома на кнопку Place Withdrawal.
  4. Вирішуємо капчу і підтверджуємо переклад.

  Врахуйте, що навіть за мікротранзакції стягується комісія, яка складає 1,5%. Більш того, на баланс Фаусетхаба гроші приходять не відразу. Нам довелося чекати десь півгодини.

  Підвищити щоденний дохід можна за рахунок рефералів. За умовами програми крана ви будете отримувати 15% від прибутку запрошеного учасника. Також, на сайті розігрується лотерея. Для участі в ній треба мати лотерейні квитки. Їх можна отримати двома способами: збираючи монети раз в 240 хвилин (за кожен збір дається 1 квиток), або купуючи жетони у вкладці лотереї. Чим більше у вас таких жетонів, тим вище шанс виграшу. Участь в лотереї автоматичне. Після кожного розіграшу накопичені квитки згоряють.

  Підводячи підсумки по даному крану, можна виділити його переваги і недоліки:

  плюсимінуси
  Кран роздає велика кількість монет, а при належному везіння можна відразу виграти кілька тисяч коинов.Величезний проміжок між роздачами.
  Є можливість моментального виведення на мікрокошелек.Сайт стягує комісію за кожен висновок грошей (хоча на кранах з моментальною виплатою зазвичай такого немає).
  Прийнятні умови реферальной програми.
  Систематично розігрується лотерея, яка дає змогу отримати солідну кількість монет.

  Speedup-faucet

  Стартова сторінка крана Speedup-faucet
  Оформлення сервісу Speedup-faucet

  Ще один жирний кран з моментальною виплатою. Його перевага над попереднім ресурсом полягає в тому, що він також роздає багато монет, але інтервал між спробами становить всього 10 хвилин. Для отримання першого винагороди робимо так:

  1. Переходимо по посиланню speedup-faucet.com/ether/index.php.
  2. У спеціально відведений поле вписуємо адресу гаманця.
  3. Заходимо на кран і натискаємо на кнопку Claim.
  4. Розгадуємо капчи. Тут цей процес проходить у декілька етапів: спочатку розгадується одна капча, потім капча на іншій сторінці, потім треба почекати, поки закінчиться зворотний відлік і натиснути на кнопку Get Link. Тільки після цього ви отримаєте зарахування на баланс.

  Здавалося б, процес збору досить виснажливий, але воно того варте. За одну спробу ми отримали 336 коинов. Після цього гроші можна відразу вивести на Фаусетхаб через вкладку Withdrawal. На відміну від попереднього ресурсу, комісія за транзакцію не стягується, а кошти приходять на рахунок моментально.

  Природно, у розглянутого крана є реферальная програма. Звичайно, її умови далекі від ідеалу (всього 10% від прибутку запрошеного користувача), але з урахуванням тих сум, які сайт роздає кожні 10 хвилин, навіть таку частку можна вважати солідним бонусом.

  Незважаючи на приголомшливі умови по виплатах, ресурс має як позитивні, так і негативні сторони:

  плюсимінуси
  Велика кількість монет, що видається краном з однієї спроби.На сайті вкрай багато рекламних посилань, причому вони розташовані на функціональних кнопках. Так що за один збір вам доведеться відвідати як мінімум 4 рекламованих ресурсу.
  Маленький часовий інтервал між роздачами.
  Моментальний висновок на FaucetHub без комісій.
  Наявність реферального програми, здатної збільшити і без того немаленький дохід.Капча вводиться в кілька етапів, що через деякий час почне набридати.
  Є своя рулетка більше / менше, на якій можна отримувати додаткові виграші.

  Kmine

  Інтерфейс крана Kmine
  Головна сторінка майданчики Kmine

  Ми не випадково залишили даний кран наостанок, адже він дозволяє отримувати порівняно хороший дохід кожен день навіть без допомоги рефералів. Принцип заробітку максимально простий:

  1. Заходимо на сайт kmine.me.
  2. Вводимо адресу Ефіріум-гаманця.
  3. Тиснемо на кнопку Claim.
  4. Переходимо за кількома посиланнями і 2 рази вводимо капчу.
  5. Отримуємо винагороду (щоб монети зарахований на баланс, треба перезавантажити сторінку).
  6. Виводимо гроші через вкладку Withdraw (це теж ресурс з моментальною виплатою).

  Цей кран привертає до себе сотні користувачів з двох причин:

  1. Солідні разові винагороди — від 125 до 4400 wei.
  2. Відсутність тимчасового інтервалу між роздачами. Так, після збору одного винагороди ви відразу ж можете повторювати процедуру. Звичайно, денна кількість роздач обмежена, але це навряд чи можна вважати мінусом. За добу ви можете збирати монети 1400 разів без зупинок. Погодьтеся, запаморочлива опція.

  Без мінусів, звичайно, теж не обійшлося:

  1. Замовляти висновок можна тільки 10 разів на добу.
  2. На функціональних кнопках розташовані рекламні посилання, що буде пригальмовувати роботу на ресурсі.
  3. Через своїх можливостей сайт привертає величезну кількість людей. З цієї причини нерідко трапляються перевантаження сервера, і платформа на час виявляється недоступною.

  Що стосується реферальной програми, то з нею ситуація неоднозначна. Отримувати гроші за запрошених людей можна, ось тільки точний відсоток комісії на сайті не вказано. Та й в цілому майданчик kmine.me підходить не всім. Звичайно, вона дає приголомшливі можливості, але щоб використовувати їх на 100%, треба проводити на ресурсі весь день.

  Ми дізналися, як заробити Ефіріум на кранах, і якими ресурсами для цього найкраще користуватися. Звичайно, всі згадані майданчики мають як плюси, так і мінуси, але при правильному підході вони можуть забезпечити солідний прибуток.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector