Як і де купити Ефіріум Класик (Ethereum Classic) за рублі?

Станом на 12.09.2018 року 1 монета Ефіріум Класик варто 10.46 USD (або 745.68 рублів). Звичайно, це не сама конкурентна ціна, особливо якщо проводити порівняння з більш популярними цифровими активами. Однак у монети є потенціал і головне — плацдарм для росту, через що багато вітчизняних користувачі можуть задуматися над її придбанням. У цьому огляді ми з’ясуємо, як купити Ethereum Classic за рублі — якими сервісами користуватися і що враховувати при здійсненні операцій.

Що потрібно знати і зробити перед покупкою ETC?

Варіанти гаманців для зберігання Ефіріума

Перед розглядом питання, що стосується того, як купити Ефір Класик, потрібно подбати про те, де буде зберігатися придбана криптовалюта. Іншими словами, нам треба завести для неї гаманець. На щастя, у користувача є багато варіантів:

 1. Програмний або мобільний гаманець JAXX — популярний мультивалютний клієнт, що підтримує кілька цифрових активів, включаючи той, що цікавить нас. Десктопний варіант відноситься до легких гаманцям (тобто, при його установці не треба завантажувати все блоки транзакцій). Гроші зберігаються на ПК, що підвищує ступінь їх безпеки. Мобільний варіант теж вважається досить надійним, адже монети зберігаються на девайсі, а не на стороннього сервері. Для захисту від несанкціонованого входу на обох типах клієнтів можна встановлювати пін-код. Доступна можливість відновлення доступу до профілю за допомогою мнемонічною фрази.
 2. Exodus — гаманець, дуже схожий на попередній. Тут також є підтримка декількох криптовалюта, доступна опція внутрішнього обміну, можна відстежувати поточний курс, що цікавить монети. Захист аккаунта може забезпечити складний пароль (головне, самому його не забути). Для відновлення профілю передбачена унікальна seed-фраза. Крім того, клієнт надсилає на e-mail лист з посиланнями на відновлення аккаунта. Як і у випадку з додатком JAXX, можна використовувати десктопний або мобільний варіант.
 3. Паперовий гаманець Ethereum Classic — його можна згенерувати через спеціальний онлайн-сервіс ethereumproject.github.io/etherwallet/. По суті, цей майданчик є копією сайту myetherwallet.com, на якому створюються фізичні сховища для Ethereum. Алгоритм дій гранично простий: записуємо код доступу, зберігаємо на вінчестер ПК файл з приватним ключем, переписуємо на листок секретний адресу і роздруковуємо паперовий варіант гаманця. Як і у випадку з фізичним гаманцем для Ефіру, ми отримуємо комбінований варіант сховища. Тобто фактично це холодний гаманець Ефіріум Класик, але управління ним здійснюється через онлайн-платформу. Якщо один лист зіпсується, в будь-який час можна роздрукувати іншої такої ж. Головне — не втратити файл з приватним ключем і копію секретної фрази, інакше ви не увійдете до системи.
 4. Апаратний гаманець. Тут один з кращих варіантів — модель Ledger Nano S. Щоб зробити на ній сховище для Ефіріум Класик, потрібно завантажити з сайту ledger.com розширення Ledger Manager. Воно дозволить додати в список активних валют цікавий для нас цифровий актив і згенерувати для нього відкритий адреса. Апаратні гаманці хороші тим, що вони управляються в режимі онлайн, але секретний ключ ніколи не потрапляє в мережу, так що вкрасти гроші вельми проблематично.
 5. Сховище на біржі (наприклад, Exmo) — цей варіант можна вважати допоміжним, а не основним, так як дані майданчики більшою мірою призначені для трейдингу, а не для зберігання монет. Але якщо ви плануєте часто проводити транзакції з Ethereum Classic або інший криптовалюта, заводити гаманець на ній все одно доведеться. Однак для довгострокового зберігання після набуття краще все-таки перевести гроші на інший гаманець.

Окремо відзначимо важливий момент. Серед гаманців для даної криптовалюта зустрічається такий варіант, як Ethereum Parity. Його краще не використовувати, тому що він проявив себе, м’яко скажемо, не з кращого боку.

Як купити Ефіріум Класик на біржі: докладна інструкція

Сторінка біржі Exmo для покупки ETC за рублі
Купівля Ethereum Classic за рублі на біржі exmo.com

Для вітчизняного користувача найкращим сервісом є біржа exmo.com. Вона має російськомовну локалізацію і підтримує необхідний нам тип угоди. В цілому, на цій платформі можна придбати Ефіріум Класик за долари і рублі (якщо говорити саме про фіатних валютах). Оскільки нас цікавить другий варіант, далі ми будемо описувати саме його:

 1. Входимо на сайт біржі exmo.com і створюємо на ній аккаунт.
 2. Переходимо в розділ «Гаманець», знаходимо рядок RUB і натискаємо на кнопку «Поповнити».
 3. Поповнюємо рублевий баланс одним з доступних способів. Обов’язково читаємо умови введення депозиту через конкретну платіжну систему (мінімальна і максимальна суми, розмір комісійного збору).
 4. Після введення рублевого депозиту знову заходимо в «Гаманець», знаходимо рядок ETC і натискаємо на блок «Поповнити».
 5. Тиснемо на кнопку «Створити адресу», після чого система згенерує публічний ідентифікатор гаманця.
 6. Далі йдемо в розділ «Обмін». У рядку «Я віддаю» вибираємо рублі, а в рядку «Я отримую» — Ethereum Classic.
 7. Вводимо суму, яку готові виділити на придбання цифрового активу. Нам автоматично покаже кількість монет, яке ми отримаємо за введену ціну.
 8. Кількома на кнопку «Обмін» і чекаємо зарахування криптовалюта на баланс гаманця (як правило, операція проходить дуже швидко).

Також, здійснити обмін можна на головній сторінці біржі. Для початку потрібно в правому блоці вибрати пункт RUB, а потім клікнути на пару ETC / RUB. Подальші дії виглядають так:

 1. Прокручуємо сторінку вниз і в блоці «Покупка ETC» вибираємо графу «По ринку» (вона простіша).
 2. Вибираємо один з двох варіантів. У верхньому рядку прописуємо бажану кількість ETC (вам відразу висвітиться їх ціна) і натискаємо на кнопку покупки (якщо, звичайно, на вашому рахунку достатньо коштів). У нижній сходинці можна вписати суму, яку ви готові витратити, а система відразу видасть вам ту кількість кріптомонет, яке ви за неї отримаєте. Врахуйте, що вводити дані в обидві рядки одночасно не можна. Для кожної угоди можна вибрати лише один варіант розрахунку.

Що стосується графи «По ліміту», то вона більше підходить досвідченим трейдерам. Справа в тому, що тут можна вказувати не тільки кількість монет, а й ціну, яку ви готові заплатити за кожен ETC. Ви навіть можете виставити вартість в 1 рубль за одну монету (правда в такому випадку навряд чи хтось візьме задані вами умови). Після установки кількості коинов і їх ціни потрібно натиснути на копку «Купити ETC». Згенерує ордер на покупку. Вам залишиться лише дочекатися, поки хто-небудь прийме виставлені умови угоди.

Перевага обміну по ліміту полягає в тому, що таким способом можна купити Ethereum Classic за рублі за більш вигідним курсом. Однак при такому типі обміну вам треба ретельно стежити за загальною ситуацією на ринку, щоб не поставити надто високу вартість (тоді ви витратите більше рублів, ніж потрібно) або занадто низьку, на яку ніхто не погодиться.

Після зарахування монет на баланс біржі у вас буде два варіанти подальших дій: залишити криптовалюта для трейдингу або перевести її на інший гаманець.

В цілому, придбання Ефіріум Класик за рублі на біржі має такі переваги і недоліки:

плюсимінуси
Досить швидке проведення операції (особливо якщо користуватися автоматичним обміном).Не дуже багато варіантів поповнення рублевого балансу.
Можна купувати криптовалюта за більш вигідним курсом (проте для цього потрібен певний досвід).При покупці по ліміту ви можете довго шукати продавця, який погодиться на ваші умови.
Можна зберігати Ефіріум Класик на біржі, щоб потім продати його, якщо ціна сильно підскочить.На біржі фіксована комісія за виведення коштів, яку не можна самостійно регулювати.

Як купити Ефір Класик через обмінник?

Придбання Ethereum Classic через ротатор bestchange.ru
Купівля Ефіріум Класик через гаманець QIWI RUB на сайті bestchange.ru

В даному випадку для зручності ми будемо користуватися ротатором онлайн-обмінників bestchange.ru. Так у нас буде набагато більше варіантів для здійснення покупки. Отже, послідовно виконуємо наступні кроки:

 1. Входимо на сайт ротатора bestchange.ru.
 2. Спочатку список з варіантами обміну відображається не повністю, і Ефіріум Класик в ньому немає. Розкриваємо повний перелік, натиснувши на стрілочку внизу таблиці.
 3. У стовпчику «Отримайте» натискаємо на Ether Classic. У графі «Віддасте» вибираємо один з доступних варіантів покупки за рублі. Це можна зробити через QIWI, Яндекс.Деньги, Payeer, Capitalist, рублеву карту Віза і іншими зручними способами. Для прикладу розглянемо покупку через гаманець QIWI.
 4. Формуємо пару обміну QIWI RUB / Ether Classic. По центру автоматично висвітиться перелік сервісів, де можна купити Ethereum Classic.
 5. Вибираємо самий верхній варіант, так як на ньому найбільш вигідний курс. Однак перед цим потрібно дивитися на резерв обмінника. Якщо на ньому буде недостатньо монет, доведеться вибирати майданчик, розташований нижче в списку, а там умови будуть менш вигідні. На момент написання статті кращим варіантом виявилася майданчик Каса, тому подальший алгоритм дій ми розберемо на її прикладі.
 6. Входимо на сайт обмінника kassa.cc. Заповнюємо надані поля: вводимо суму, яку можемо витратити (вона повинна бути більше 5000 рублів), вписуємо e-mail, номер QIWI-гаманця і публічний адресу гаманця для ETC.
 7. Натискаємо на кнопку «Обміняти зараз». Таким чином, згенерує заявка на обмін.
 8. Підтверджуємо операцію і чекаємо поповнення кріптовалютного балансу. Врахуйте, що згадана майданчик функціонує в ручному або напівавтоматичному режимі, а значить — на підтвердження переказу може йти деякий час (приблизно півгодини, іноді трохи довше).

Якщо ви шукаєте, де купити Ethereum Classic за рублі, то обмінники ротатора bestchange.ru стануть прекрасними помічниками у вирішенні цього питання. Однак даний спосіб покупки має не тільки плюси, а й мінуси. З ними ви можете ознайомитися нижче:

перевагинедоліки
Користувачеві доступно кілька варіантів придбання бажаної криптовалюта (через платіжні системи або банківські карти).Переважна більшість сервісів функціонують в ручному або напівавтоматичному режимі, тому на обмін йде чимало часу.
Надійність — з ротатором bestchange.ru пов’язані тільки перевірені сервіси, які гарантовано проведуть обмінну операцію.Частенько на ресурсах з кращими умовами не вистачає монет в резерві, тому доводиться вибирати обмінники гірше.
Зрозумілий інтерфейс обмінників і простота створення заявки.Майже на всіх пов’язаних ресурсах виставлений мінімальний поріг для покупки (від 5 000 RUB і вище).
До послуг користувача доступні майданчики, які проводять автоматичний обмін. У таких випадках процедура займає буквально кілька хвилин.

Як купити Ефіріум Класик іншими способами?

Сервіси, на яких можна придбати Ефіріум Класик
Сайти, на яких можна купити Ethereum Classic за допомогою прямої угоди

Якщо з яких-небудь причин вам не підходять обидва запропоновані варіанти, тоді ви можете піти 3-м шляхом — зробити пряму угоду. Для цього буде потрібно знайти людину, що має в своєму розпорядженні певну кількість ETC, і домовитися з ним безпосередньо про придбання монет за рублі.

Знайти продавця можна на спеціалізованих майданчиках, присвячених Ефіріум Класик. Ось деякі з них:

 1. ethclassic.ru — хороший сайт, де можна спробувати купити Ефіріум Класик за російську валюту. На платформі є розділ відгуків. Ви можете розмістити там коментар, в якому вкажете, що готові придбати монети безпосередньо. Крім того, через цей сайт можна підключитися до російського Skype-чату, присвяченому ETC. У чаті теж можна повідомити про те, що ви хочете купити криптовалюта шляхом прямої угоди. Вам залишиться лише знайти продавця і обумовити з ним умови (сума, курс, спосіб оплати).
 2. ru.investing.com — це аналітичний ресурс, присвячений фінансовій сфері. У ньому є розділи, що стосуються фіатних грошей і криптовалюта. Щоб потрапити в чат по Ефір Класик, потрібно перейти за посиланням ru.investing.com/crypto/ethereum-classic/chat. Там люди обговорюють останні новини по даній криптовалюта, роблять свої прогнози по її курсу і так далі. Вам ніщо не заважає розмістити там оголошення про купівлю ETC за рублі.
 3. forum.bits.media — спеціалізований майданчик для кріптовалютних користувачів. На ній можна обговорювати питання, що стосуються різних цифрових активів. Для Ethereum Classic передбачений окремий форум. Щоб потрапити на нього, потрібно перейти за посиланням forum.bits.media/index.php?/topic/27178-etc-ethereum-classic-оригинальный-цензуроустойчивый-неизменный-децентрализованный-ethereum/. У ньому також можна розмістити оголошення про купівлю. Правда останнім часом на форумі не спостерігається особливої ​​активності, але спроба не тортури.
 4. vk.com/ethereumnew2017 — група в соціальній мережі ВКонтакте, присвячена Ефіріуму і Ефіріум Класик. У коментарях до постів можна розмістити оголошення про купівлю або продаж ETC.

Придбання ETC за допомогою прямої угоди має свої переваги. У вас є можливість домовитися з людиною про курс, обговорити з ним, як саме ви зможете купити Ефіріум Класик за рублі (через карту або платіжну систему). Ви не будете обмежені лімітами (ні мінімальними, ні максимальними). Крім того, не доведеться виплачувати додаткові комісії.

Мінус такого способу цілком очевидний — прямі угоди небезпечні. Вам доведеться сподіватися на порядність продавця. Звичайно, в ідеалі можна знайти людину, що живе в вашому місті. З ним можна обговорювати умови покупки при особистій зустрічі. Але настільки вдалий збіг обставин малоймовірно.

Отже, ми з’ясували, як купити Ethereum Classic за російські рублі. Як видно, зробити це нескладно. Вам залишається лише вибрати оптимальний для себе варіант і придбати ці перспективні кріптомонети.

Відео про те, як купити Ефіріум Класик за рублі:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector