AirDrop криптовалюта — що це таке, види і як отримати

AirDrop криптовалюта — частина рекламної кампанії творців ICO, що передбачає безоплатну роздачу нових монет з метою просування проекту і його популяризації в масах. Учасники кріптовалютного спільноти використовують аірдроп, як один з безкоштовних методів отримання токенов.

Творці проекту видають безкоштовні монети користувачам, відповідним під певні критерії і виконав певну роботу (наприклад, зробили репост). У деяких ICO власники нових токенов отримують бонусні нарахування в розмірі до 15% від наявних на балансі монет. У чому тонкощі? Які види бувають? Як стати учасником і домогтися безкоштовних коинов? Ці та ряд інших питань розглянемо нижче.

Що таке AirDrop криптовалюта?

Монети біткоіни спускаються на повітряних кулях

Визначення «AirDrop» відбулося з англійської мови і перекладається як «збір вантажу», «повітряний десант». Творці проектів ICO використовують термін при безкоштовній роздачі монет першим учасникам, що допомагає в рекламуванні і підвищенні популярності проекту. Іншими словами, аірдроп потрібен при розкручуванні нового софта (для телефонів або комп’ютерів), платформ і монет.

Аірдроп в криптовалюта — це безоплатне надання токенов членам кріптовалютного спільноти, які виконали певну роботу і підходять під вимоги творців ICO. Бонус може надаватися за різні дії, наприклад, репост в соцмережі, наявність в гаманці певних віртуальних монет, реєстрацію і так далі. Одержувачі монет стають інструментом реклами в руках розробників, що допомагає в просуванні та поширенні інформації в Інтернеті.

Сьогодні AirDrop — частина рекламної кампанії невідомих стартапів, які потребують просуванні. Таким способом розширюється число користувачів, залучаються нові інвестори, і збільшується коло власників монет. Суспільство дізнається про існування нового проекту, його переваги та користь.

Розглядаючи, що таке AirDrop криптовалюта, можна порівняти процес з рекламою, що має на увазі безкоштовну роздачу «пробників», каталогів або інших матеріалів. Подібні кампанії проводяться в багатьох сферах для залучення уваги до нового продукту, розкритті інформації про його якостях і особливостях.

Мета AirDrop криптовалюта

Малюнок людини, що роздає токени

Віртуальні монети не мають матеріального забезпечення, тому їх цінність підтримується вірою людей. Чим більше користувачів використовують монету, тим вище на неї попит, і тим більше ціна. Принцип AirDrop побудований на розширенні числа користувачів і власників криптовалюта.

Причина популярності аірдропа полягає в діючі обмеження, що стосуються просування ICO за допомогою соцмереж. Розробники нових проектів не можуть використовувати Google або Facebook для розкрутки токенов, тому вони змушені розглядати інші методи просування. Ось по спільноті про появу нового проекту.

Шляхом безкоштовної роздачі монет творці ICO реалізують такі цілі:

 1. Зростання популярності новостворених токенов. Монети потрапляють в безліч гаманців, а в ролі користувачів виступають тисячі людей. Вже на початковому етапі створюється потужна база потенційних учасників. Використовується мережевий ефект, який довів ефективність.
 2. Інформування спільноти про появу нової монети. Надалі після потрапляння на біржову площадку попит на криптовалюта зростає.
 3. Отримання додаткового капіталу. Проведення AirDrop дозволяє знайти нових інвесторів, які забезпечують фінансові вливання і розкрутку нової розробки.

Загальна мета AirDrop увазі рекламування та просування проекту в маси.

Як оголошується аірдроп криптовалюта?

Монети криптовалюта сипляться з неба

Творці ICO використовують різні методи оголошення AirDrop:

 1. Додавання оголошень на форумі BitcoinTalk, де з’являються перші новини про події в кріптовалютном співтоваристві. Інформація з’являється і на інших форумах такої ж тематики.
 2. Створення групи в соціальних мережах, інформує про новий ICO, запуск каналу в Telegram.
 3. Додавання анонса на спеціальні платформи, що інформують користувачів про появу AirDrop (огляд наведено нижче).
 4. Оформлення анонса на майданчиках, які розповідають про кріптовалютних проектах (наприклад, в календарях подій кріптоміра).
 5. Оповіщення спільноти про ICO в уже відкритих каналах і групах.

Відомості поширюються за 2-3 місяці (іноді раніше) до запуску проекту. Більш активне інформування починається в момент безкоштовної роздачі токенов. У оголошення включаються дані про новий проект, його плюси та умови участі.

Види AirDrop криптовалюта

Знак, що позначає AirDrop криптовалюта

Виділяється два типи аірдропа при просуванні кріптовалютних проектів.

автоматичний

Тут мається на увазі безоплатна роздача монет всім власникам конкретної криптовалюта. Обсяг безкоштовних токенов безпосередньо залежить від числа монет на гаманцях користувачів. Особливість такого AirDrop полягає в автоматичному перерахуванні монет.

Аірдроп затребуваний серед творців hard fork криптовалюта. Після появи нової монети її розробники намагаються зацікавити кріптовалютное співтовариство в Форк, тому роздають безкоштовні токени. На гаманець власника «базової» монети зараховуються знову з’явилися Коін (в певному співвідношенні).

Як приклад можна привести Bitcoin Cash, який з’явився в 2017 році. Нова криптовалюта зарахована на сховища в співвідношенні з 1 до 1 з «батьківської» монетою Bitcoin. Іноді для автоматичного AirDrop потрібна наявність в гаманці певного числа монет. Наприклад, Bitcore зараховується при наявності в гаманці від 0,01 біткоіни і більш.

Автоматична роздача працює не тільки стосовно до «своїх» ФОРКОМ, але і по відношенню до інших віртуальних монет. Так, Stellar Lumen, свого часу, зараховувався на гаманці власників BTC. Багато AirDrop криптовалюта 2018 року мають на увазі поширення монет власникам Ефіру.

заохочувальний

Тут для отримання безкоштовних токенов користувач повинен докласти зусилля і прийняти участь в просуванні кріптопроекта. Отримати нову монету може будь-яка людина, вчасно довідався про ICO і підключився до рекламної кампанії. Для максимальної ефективності творці проекту передбачають умови, обов’язкові для виконання учасниками. Їм немає сенсу роздавати коін особам, які отримують винагороду і зникаючим з проекту.

Умови участі в аірдропах різні, але мета загальна — просування. Для отримання безкоштовних монет слід дотримуватися таких завдань (в залежності від проекту):

 • Репости в соцмережах.
 • Передача профілю на кріптовалютних форумах.
 • Реєстрація на будь-яких майданчиках.
 • Залишення відгуків.
 • Інші методи просування.

Для розкрутки проекту можуть застосовуватися канали в Telegram, соцмережах і месенджерах.

Як отримати AirDrop криптовалюта?

Значки біткоіни, Ефіріума і Зікеш спускаються на парашуті

Перед тим, як отримати AirDrop криптовалюта, важливо підготуватися до процесу. Для участі в аірдропе потрібно:

 1. Гаманець для криптовалюта (найчастіше Ethereum). Важливо мати гаманець з індивідуальним адресою, сумісним з ERC 20 (сьогодні багато ICO випускаються на базі Ефіру). Окреме умова — активація гаманця, адже без цього безкоштовні монети не нараховуються.
 2. Реєстрація в Telegram. Багато аірдропи використовують месенджер для просування проектів. Завдання — підписатися на канал і стати його учасником. При цьому відписуватися після отримання монет не варто, адже розробники дискваліфікують таких шахраїв і позбавляють безкоштовних токенів.
 3. Аккаунт в Twitter. Творці AirDrop криптовалюта розраховують на максимально просування, тому їх цікавлять користувачі Твіттера. Як правило, оплата здійснюється за репости в соцмережі.
 4. Профіль на форумі BitcoinTalk.
 5. Акаунти в інших популярних соцмережах (Facebook, ВКонтакте і інших).
 6. E-mail. У багатьох аірдропах для отримання монет потрібно прописати поштову скриньку в Інтернеті. Бажано створити новий e-mail (тільки для рекламної кампанії).
 7. Код реферала. Іноді для реєстрації в проекті і отриманні токенов потрібно вказати код призвів користувача (вводиться ім’я або пошта).

Це лише невеликий перелік вимог. Він змінюється в залежності від типу проекту. Незважаючи на наявність індивідуальних умов, отримання токенов не викликає труднощів. На відміну від bounty, де від учасників вимагається виконання більш складних завдань, тут вистачає простий реклами — реєстрації, підписки, репоста і так далі.

Чим активніше користувачів, тим більше число монет він отримує. Нараховані коін можна утримувати в очікуванні зростання ціни або відразу продати на біржі після старту проекту.

Процес роздачі монет розглянемо на прикладі Waves (порівняно нової платформи). Монети перераховувалися власникам Bitcoin Cash два етапи:

 • Створення облікового запису Wave. Обов’язкова умова — наявність в ньому трьох букв з абревіатури BTH.
 • Перенесення монет WTC на нову адресу.

Кількість нарахованих токенов пропорційно обсягу Bitcoin Cash в гаманці. Якщо в новій адресі літери абревіатури BTH розташовувалися в правильній послідовності, користувач отримував подвоєний обсяг монет.

Особливості AirDrop криптовалюта і відміну від bounty

Ящики спускаються на парашутах

Багато хто плутає аірдроп з «Баунті». Незважаючи на спільність цілей (розкрутка проекту), принципи проведення відрізняються. AirDrop криптовалюта має ряд відмінних рис:

 1. Простота. Участь в аірдропе доступно кожному користувачеві. Тут не потрібні специфічні знання або відповідність жорстким вимогам. У випадку з «Баунті» часто не обійтися без навичок в сфері програмування, дизайну, знання іноземних мов. Організатори bounty шукають кваліфікованих учасників, а у випадку з AirDrop жорстких вимог немає — достатньо наявності профілю в соцмережі, підписки і так далі.
 2. Відсутність реєстрації. У більшості аірдропов реєстрація не потрібна. Якщо в цьому і виникає необхідність, досить внести відомості в невелику форму Google. У випадку з «Баунті» реєстрація може тривати довше.
 3. Висока швидкість перерахування нагороди. У AirDrop зароблені монети приходять майже відразу, але це залежить від компетентності творців. У випадку з bounty роздача токенов відбувається після завершення проекту — через 3-4 тижні (іноді більше).
 4. Низький розмір винагороди. Користувачі AirDrop отримують менший прибуток, ніж учасники «Баунті». Це пов’язано з легкістю завдань і відсутністю вимог до кваліфікації виконавця. В середньому рівень прибутку в bounty на порядок вище, ніж в аірдропе. Плюс в тому, що зусиль для отримання прибутку потрібно менше.

Отримання монет в AirDrop доступно кожному, в той час як «Баунті» може зажадати певної кваліфікації від виконавця.

 • Читайте докладніше про те, що таке баунти в криптовалюта.

Переваги та недоліки AirDrop криптовалюта

Значок AirDrop на тлі гір

Участь в AirDrop має ряд плюсів і мінусів, які внесемо в таблицю:

перевагинедоліки
Отримання криптовалюта з потенціалом подальшого зростання. На початковому етапі токени мають мінімальну ціну, але при появі в лістингу великих біржових майданчиків вона може зрости.Для участі в AirDrop, як правило, потрібна наявність розкручених, а не новостворених акаунтів в соцмережах. У багатьох аірдропах часто прописується нижній ліміт друзів (передплатників). Користувач форуму повинен мати певний статус. Новачки, якщо і зароблять щось, сума буде мінімальною. Велику вигоду отримують досвідчені користувачі (при наявності 10 000 і більше друзів).
Легкість заробітку. У випадку з автоматичним аірдропом нічого робити не потрібно — досить мати на рахунку певну кількість монет. Для заохочувального AirDrop доведеться зробити репост, пройти реєстрацію або інше просте дію.Для отримання більшого прибутку необхідно брати участь відразу в декількох AirDrop (від 10 і більше). Як результат, часу витрачається більше.
Низький дохід. Для отримання хоча б 30-50 доларів на місяць необхідно брати участь у багатьох AirDrop (від 20 і більше).
Можливість ознайомитися з новим токеном на стадії ICO.Успішність проекту ніхто не гарантує. Деякі маркери ніколи не потрапляють на кріптовалютную біржу.
Порівняно швидкі виплати.Іноді бувають затримки з виведенням зароблених токенов через некомпетентність розробників.
У сфері аірдропов безліч шахрайських схем, аж до поширення вірусів з метою крадіжки грошей.

Чи варто брати участь в AirDrop?

Чоловік притягує до себе значки біткоіни

Незважаючи на низький рівень заробітку, відмовлятися від участі в аірдропах не варто. Тримачі популярних віртуальних монет можуть розглядати AirDrop у вигляді додаткового методу накопичень. Для отримання монет досить стежити за появою нових ICO.

Участь в аірдропах приносить дохід активним учасникам форумів і соцмереж, які мають високий статус і велика кількість передплатників. У такому випадку для отримання прибутку потрібно мінімум зусиль. Чим більше підключених користувачів, тим вищий дохід.

При відсутності акаунтів в соцмережах або форумах створювати новий профіль і розкручувати його для участі в AirDrop безглуздо. В крайньому випадку, можна контролювати появу нових проектів, які висувають менш жорсткі умови.

Незважаючи на відсутність фінансових вкладень в аірдроп, отримання прибутку таким способом вимагає тимчасових витрат. За участю в 10 і більше проектах людина витрачає від 2-3 годин в день.

Що робити після участі в AirDrop криптовалюта?

Монети біткоіни вилітають з монітора

Після отримання токенов і при успішному завершенні аірдропа можна піти наступними шляхами:

 1. Продати отриману криптовалюта. Як правило, після розкрутки проекту спостерігається попит на монети. У цей період можна отримати велику вигоду.
 2. Обміняти на іншу віртуальну монету. При наявності більш привабливих коинов (з позиції зростання курсової вартості) краще провести конвертацію.
 3. Залишити токени в гаманці до кращих часів. Найпоширеніший спосіб — не витрачати отримані монети, і дочекатися зростання курсової вартості.

Оптимальне рішення — поєднати ці рекомендації. Наприклад, третина криптовалюта можна обміняти, другу частину продати відразу, а третю залишити на тривале зберігання.

Як захиститися від обману при аірдропе криптовалюта?

Зловмисник за ноутбуком

Останнім часом з’являється багато шахрайських схем у сфері AirDrop, спрямованих на обман користувачів. Наприклад, створюється новий проект, що роздає криптовалюта власникам Bitcoin або Ethereum. На реєстраційній сторінці вказуються особисті відомості, наприклад, адреса гаманця, e-mail, обсяг грошей на акаунті. Іноді потрібно вказати private key, на що «ведуться» новоспечені користувачі. В результаті гроші зі сховища відразу зникають. Поширене явище в AirDrop — фішингові (підроблені) ресурси, фінансові піраміди та інше.

Для захисту від обману варто вибирати ICO за такими ознаками:

 1. Популярність осіб, які організовують первинне розміщення.
 2. Адекватність розробника, наявність звітності.
 3. Вказівка ​​чітких умов, реальних для виконання.
 4. Великий обсяг вкладень (чим він більший, тим краще).
 5. Надання гранту за проект.

Також варто звертати увагу на адреси сайту (правильність його написання) і наявність https.

Де шукати AirDrop криптовалюта?

Майданчики для пошуку AirDrop
Сторінки сайтів для пошуку AirDrop

У Мережі працює безліч сервісів, що дозволяють своєчасно дізнаватися про аірдропах ICO:

 1. Tokendrops.com — сайт інформує користувачів про нові і вже закінчених проектах. Для отримання повного доступу до функціоналу рекомендується пройти реєстрацію і підключитися до соцмереж. Доступно підвищення заробітку за участю в реферальной програмі.
 2. 99airdrops.com — новий проект, що з’явився тільки в 2018 року. Після переходу за посиланням користувач отримує відомості про всі AirDrop, умови участі та новинах в сфері криптовалюта. Платформа збирає відомості з соціальних мереж, а також аналізує дані для підтвердження працездатності AirDrop.
 3. Airdropalert.com — майданчик, що надає безкоштовні відомості про нові аірдропах. Завдяки наявності фільтрації, користувачам простіше виділити цікаві проекти. Особливість платформи — зручний інтерфейс, можливість сортування і так далі.
 4. Coinairdrops.com — популярна майданчик з регулярно оновлюваними відомостями. Тут доступна інформація про нові AirDrop та умови участі, наведені відомості про криптовалюта і рекомендації в сфері інвестування.

Наявності під рукою цих майданчиків досить, щоб бути в курсі подій і при бажанні заробляти на AirDrop.

Відео про те, що таке аірдроп криптовалюта:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector