ANT криптовалюта: рішення проблем використання технології блокчейн

Що таке ANT

Крипто-проект Aragon (ANT криптовалюта) є децентралізованим додатком, заснованим на блокчейн-системі ефіріума.

Додаток дозволяє здійснювати децентралізоване управління даними. Aragon має відкритий вихідний код і знаходиться під управлінням фонду Aragon Foundation.

Платформа оснащена власним цифровим активом ANT, який використовується для того, щоб визначати напрямок розвитку проекту. Загалом, проект позиціонує себе як автономна децентралізована блокчейн-майданчик.

Більшість організацій традиційного зразка мають величезні рахунки для виконання адміністративних функцій. Більш того, при взаємодії з іншими проектами, їх збори і витрати продовжують збільшуватися. Як мінімум це неекономно.

Aragon ставить перед собою завдання вирішити всі ці проблеми, шляхом створення єдиної децентралізованої мережі.

Мета Aragon — зробити управління простим і зручним, завдяки блокчейн-технологій. Відкритий вихідний код і переваги блокчейна служать для того, щоб впровадити блокчейн-технології в практичне керівництво і організації максимально широко.

Капіталізація криптовалюта на момент написання статті становить близько 53 млн. Доларів, добовий обсяг становить приблизно $ 154 тис. Доларів, а загальна емісія дорівнює 39 609 524 монет ANT.

Валютні пари з даними цифровим активом доступні на крипто-біржах Bittrex, Liqui, Bitfinex, Upbit, HitBTC і Radar Relay.

Які проблеми планує вирішити Aragon

Сьогодні, дуже багато компаній дійсно цікавляться впровадженням блокчейн-технологій і здійсненням всіх торгових операцій за допомогою новомодної крипто-технології. Проте, існують деякі перешкоди.

Мабуть, головна перешкода — це банальна відсутність досвіду роботи з блокчейном. Компанії просто не знають з чого почати: як розробляти децентралізовані додатки, як конкурувати на даному ринку і т.д.

Проблеми є і в самій системі, що вносить деякі сумніви. При написанні смарт-контрактів (англ. Smart-contract) завжди присутній ймовірність допустити деякі помилки.

Тобто програма повинна мати механізми оновлення, а також виправлення помилок, що гарантувало б безпечну і стабільну роботу. Над виправленням цих недоліків блокчейн-системи і працює Aragon.

Також проект намагається вирішити проблему суб’єктивності при порушеннях в смарт-контрактах. Більшість порушень можуть бути перекодовані, тим не менш, до цих пір існує чимало проблем і в цій області. Для вирішення подібних проблем проект вибудовує арбітражну систему, чого завжди явно не вистачало смарт-контрактами.

токен ANT

Як було сказано вище, кріптоактів ANT є частку платформи і є чимось на зразок методики голосування. Кількість даного токена у конкретного користувача визначає його голос і можливість впливу на подальший розвиток майданчика.

Криптовалюта була запущена в травнем 2017 і знайшла великий успіх. За невеликий термін вона зібрала десятки мільйонів доларів.

Хоча ціна і не відчувала значного зростання і особливу популярність токен не знайшов, проте він встиг потрапити в топ 150 в чартах сервісу coinmarketcap.com.

Висновки і перспективи

Просте і зручне управління системами на блокчейн-технологіях є запорукою успіху подібних проектів.

Якщо Aragon вдасться залучити велику кількість користувачів, інвесторів і партнерів на свою площадку, його популярність, можливості і вартість валюти багаторазово зростуть.

Поки що не можна точно прогнозувати, що чекає цей проект в найближчому майбутньому.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://aragon.one

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector