Aion криптовалюта: використання спеціальної технології

Aion криптовалюта (Айон) — монета багаторівневої блокчейн системи, призначеної для вирішення таких проблем, як функціональна сумісність, конфіденційність і масштабованість, з якими стикаються мережі на базі блочної технології. Її творці називають свій проект блокчейном третього покоління.

Айон — одна з багатьох сучасних рішень в кріптотовалютной екосистемі, які все частіше використовують ринок онлайн-транзакцій. Вона заснована на блокової ланцюжку Ethereum і являє собою інноваційну платіжну мережу, яка в даний час ще знаходиться на етапі створення і ще не повністю завершена.

Команда розробників Aion

Aion — це проект великого співтовариства і групи розробників світового рівня, яким забезпечують підтримку стратегічні партнери і консультанти з десятирічним досвідом роботи.

До складу команда, яка працює над цим проектом, входять фахівці компанії Nuco, в тому числі:

 • Метью Споук (генеральний директор Nuco і член правління EUA, останні чотири роки веде активну діяльність в сфері блокчейна);
 • Олександра Роатіс (інженер);
 • Алі Шаріф (інженер);
 • Кріс Лін (інженер);
 • Джейсон Берк (фінансовий директор);
 • Джейсон Залуски (менеджер по продукції);
 • Джей Клірі (менеджер спільноти);
 • Дзіньюс Ту (технічний директор);
 • Карім Зейн (експерт з розвитку бізнесу).

Офіційний сайт: aion.network.

Основні особливості і пристрій мережі Aion

В даний час криптовалюта Aion доступна в якості токена стандарту ERC-20 на блокчейне Ethereum, оскільки мережа ще не активована. Після завершення етапу створення мережі він буде переведений в неї. Потім токен зможе продовжувати переміщатися між двома блоковими ланцюжками.

Токени Aion — основна валюта мережі. Для всіх додатків і функцій, пропонованих на цій платформі, вони виступають в якості платіжного засобу. Тільки з їх допомогою можна буде отримати доступ до ресурсів Aion Virtual Machine (AVM).

Ця віртуальна машина настільки складна, що їй необхідні токени Aion як паливо для швидкої і повноцінної роботи. Проте, монети також будуть використовуватися для доступу і створення користувацьких ланцюжків. Вони дозволять передавати дані і засоби між будь-якими сумісними з Айон блок-ланцюжками. Проект передбачає дуже швидкий час проведення транзакцій і абсолютну безпеку. Для кожного блоку використовується технологія підвищеної ємності для передачі даних, щоб користувачі могли повною мірою використовувати можливості мережі.

Наріжним каменем інноваційного проекту Айон є спеціально розроблена відкрита блокова технологія третього покоління, що отримала назву Aion-1. Ця система призначена для підключення інших блок-ланцюжків і управління призначеними для користувача додатками.

Автори проекту визнали важливість blockchain і мають намір розвивати і просувати його. Особливо зараз, коли необхідність у використанні як приватних, так і громадських ланцюжків зростає. В основі їх ідеї лежать такі характеристики блокчейна, як безпека і прозорість. Власний протокол Aion забезпечує рішення для швидко зростаючої блокової екосистеми. Майбутня мережу буде загальнодоступною, децентралізованою системою, що з’єднує в собі приватні та загальнодоступні блок-ланцюжка.

протокол Aion

Протокол Aion дозволяє об’єднувати блокові ланцюжка, що спрощує інтеграцію різнорідних цепочечних систем в багаторівневої моделі, аналогічної архітектурі інтернету.

Переваги Айон включають:

Міжблочні зв’язок

Aion використовує особливий механізм, який грає роль сполучної моста для організації зв’язку між різними блоковими ланцюжками. Кілька таких мостів між блок-ланцюжками дозволяють легко передавати дані і засоби.

масштабування

Aion пропонує спосіб подолати проблему масштабованості і швидкості, шляхом впровадження нової високопродуктивної віртуальної машини. Це також дозволить додаткам функціонувати одночасно в декількох ланцюжках.

консенсусні алгоритми

Aion дозволяє налаштовувати блок-ланцюжок з використанням різних консенсусних алгоритмів і віртуальних машин, не жертвуючи сумісністю з іншими блок-ланцюгами.

токен Aion

Цифрова монета системи — основний метод взаємодії в мережі Aion, яка відкриває шлях до таких операцій, як:

Використання функцій Айон

Механіка блокової ланцюга Aion-1 передбачає використання токенів для перевірки валідаторів в рамках процесу консенсусу.

Програмне забезпечення blockchain

Для розробки додатків на Aion-1 потрібне використання внутрішньої криптовалюта для доступу до ресурсів Aion Virtual Machine, яка споживає токени в якості палива.

міжмережеві мости

Для створення моста від Aion-1 до будь-якої іншої блок-ланцюжку необхідні токени. Можливість підключення до нього інших вузлів забезпечується після його запуску. Це також вимагає використання токенов Айон. Комісія за межцелевие транзакції встановлюються мостами і розподіляються серед валідаторів цих мостів в якості винагороди.

Сумісні блокові мережі

Монети Айон можуть використовуватися для забезпечення доступу і створення настроюються блокових мереж, сумісних з основною мережею Aion.

Огляд дорожньої карти Aion

Плани авторів проекту на найближчі два роки включають:

перша фаза

Основна увага на першому етапі реалізації проекту займає межцепних зв’язок і інфраструктура моста. Успішне завершення цієї фази включає запуск наступних функцій:

 • віртуальна машина (FastVM з сумісністю з EVM);
 • функціональний токеновий міст і межцепних зв’язок;
 • модифікований узгоджений алгоритм;
 • технічна документація Aion Virtual Machine.

друга фаза

Подальший етап спрямований на перехід від модифікованої архітектури EVM до архітектури AVM. Пріоритети розвитку цього етапу включають:

 • запуск віртуальної машини Aion (AVM) першої версії;
 • узгоджений консенсусний алгоритм.

третя фаза

В ході третього етапу в 2019 році планується завершити реалізацію мережевої інфраструктури, забезпечивши все необхідне для швидкої, ефективної межцепних зв’язку і межцепних додатків. Крім того, основна увага буде приділена таким аспектам, як:

 • спільне мережеве взаємодія;
 • повний консенсусний механізм оцінки валідатора;
 • запуск Aion Virtual Machine другої версії.

Де купити Aion

Купівля та продаж токенов Айон доступна на наступних біржах:

 • Binance;
 • Kucoin;
 • LATOKEN;
 • Liqui;
 • Koinex.

На момент написання статті курс Aion до долара становив $ 3,04, до рубля — 183 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 350 млн. Токен займав 44-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати Aion

Завдяки тому, що токен має стандарт ERC20 його можна зберігати на гаманцях, що підтримують Ethereum. Найбільш зручним і популярним варіантом з них ока залишається MyEtherWallet.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Ціна криптовалюта Aion досить активно росла в ціні в кінці 2017 і початку 2018 року. Свого максимуму вона досягла в кінці січня поточного року. Незважаючи на те, що на початку лютого ціна різко впала, згодом вона знову стабілізувалася.

На тлі подальшого розвитку технології блокчейн і відкриття нових перспектив у цій сфері, токен проекту Айон може очікувати успішне майбутнє. Автори мережі пропонують ряд конкретних кроків для подолання поточних проблем в сфері блокової технології, але наскільки обіцяне ними буде відповідати реальності, покаже час.

джерело:

Home

https://www.geekxplore.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector