Antpool BCC: огляд пулу і Майнінг біткоіни Кеш з його допомогою

трохи теорії

Перш, ніж займатися Майнінг і шукати якісь сервіси, потрібно знати хоча б загальну теорію. Що таке пул, як до нього підключитися, як Майні криптовалюта — якщо ви ще не знаєте відповідей на ці питання, то не поспішайте навантажувати свій комп’ютер: раптом це не буде для вас вигідно.

Отже, пул — це майданчик для спільного видобування криптовалюта. У випадку з Майнінг біткоіни Кеш він просто необхідний. Користувачі об’єднують всі свої потужності в нікого гіганта і направляють їх на рішення блоків. Чим більше хешрейт — тим швидше перебір варіантів рішення, тим менше навантаження на кожного Майнера окремо.

Як він платить? Виходячи з того, яку користь вносить майнер. Нагорода може виплачуватися пропорційно відсотку Шейру, за кожен шейр окремо або виходячи з кількості внесених Шейру за проміжок часу.

Як Майні? Оскільки мова йде про видобуток BCC / BCH, то вам потрібно дуже потужне обладнання (слабкий комп’ютер у вітальні вже не підійде), надійна проводка і відповідний пул. Про вибір правильного обладнання можете дізнатися в інших статтях. А ось визначитися з пулом можна прямо зараз.

Як вибрати

Немає сумнівів, що ніхто з вас не бажає наштовхнутися на фішингових сервіс, невигідну майданчик, або пул, який гребе непомірно високі комісії за його використання і при виведенні коштів.

Правильніше за все, звичайно, познайомитися з політикою майданчиків, які є вашими кандидатами, порівняти їх умови і за допомогою відгуків знайти найнадійніший. Але для цього потрібно дуже багато часу, яке часто ніхто не хоче витрачати.

Критеріями для вибору, крім відгуків, будуть:

  • популярність (як часто кажуть про кулю, де він світиться, яка репутація у його директора тощо);
  • хешрейт з видобутку біткоіни Кеш на пулі;
  • спосіб розподілу винагороди;
  • виплата (як часто, які комісії).

Ви вільні аналізувати 10 майданчиків, які надають вам учасники форумів, реклама гугл і якісь власні переконання. А на порядку денному сьогодні один з пулів, який за всіма цими критеріями потрапляє в список кращих. Більш того, він займає перші місця більшості існуючих рейтингів.

Antpool — загальні положення

Дана майданчик розпочала свою діяльність в далекому 2011 році. Вона є розробкою компанії Bitmain, яка нині найбільш відома як виробник обладнання для Майнінг.

Сьогодні на пулі зосереджено майже 20% потужностей всіх криптовалюта. Це відразу вказує на надійність і чесність сервісу, а відповідно, високий рівень довіри з боку користувачів. Для Майнінг Bitcoin Cash вони мають, в середньому, 430 PH / s, що становить близько 13% його мережі.

До речі, на радість багатьох користувачів з просторів СНД є чудова новина — він має в своєму розпорядженні російськомовним інтерфейсом. Після ознайомлення з пулом стало зрозуміло, що це не звичайний машинний переклад, а більш-менш якісна робота.

Як він платить

Як ви вже знаєте, за Майнінг на пулі нагорода видається виходячи з кількості внесеної користі. Antpool надає два з трьох існуючих способу: PPLNS і PPS. Перший — це виплата за кількість куля, внесених за певний проміжок часу. Другий — винагорода за кожну конкретну кулі.

Перевага першого над другим в тому, що при роботі за цим принципом пул Не бере комісію. Це пов’язано з тим, що при PPLNS сервіс практично не має ризиків, а ось при PPS він буде зобов’язаний виплатити нагороду, навіть якщо блок уже відкрито, але не даними пулом.

До речі, якщо ви це читаєте і вже готові приступати до Майнінг, то поспішіть ознайомитися з Antpool і вибрати його як кандидата. Тиждень тому в їх твіттері з’явилася новина, що до середини вересня цього року всі виплати, незалежно від їх способу, проводяться без комісій. Відповідно — весь заробіток на пулі чистий, за винятком витрат на електрику.

З чого почати

Ближче до процесу роботи з’являється багато проблем. Перше, з чим ви зіткнетеся — пул не надає програму-майнер. Тому, якщо ви не користуєтеся ASIC, який можна налаштувати через браузер, вам доведеться завантажити програму для своєї ферми на іншому ресурсі. Якщо не знаєте, то для відеокарт Nvidia підходить Cudaminer, а для Radeon — Cgminer.

Але все ж, варто більш детально розібрати використання пулу, щоб в подальшому ви не зіткнулися із зайвими проблемами. Процес реєстрації самий звичайний, проте, для підтвердження вам потрібно буде використовувати як електронну пошту, так і телефон.

Далі потрібно створити свого Воркер. Перейдіть у вкладку «Панель», а в ній знайдіть розділ «Воркер». Так, при кожній авторизації у вкладці панель потрібно вводити свій UserID. Це те ж саме, що і логін в якійсь грі, так що не сильно заморочуватися, щоб було легко запам’ятати.

Після цього можете підключати ASIC. Зайдіть в браузер, введіть IP адресу пристрою і налаштуйте його під зазначений пул. В поле URL вказуєте адресу пулу, в поле Worker — свій UserID і ім’я робочого через точку. Поле пароль заповнювати необов’язково. І, до речі, у вкладці Settings на сайті пулу не забудьте вказати адресу свого біткоіни Кеш гаманця.

Після виконаних дій перезавантажте свій ASIC. Після включення зможете зайти в статистку і контролювати процес Майнінг. Враховуйте, що вона з’явиться не раніше, ніж через півгодини. Тому не варто відразу битися в паніці і думати, що ви щось зробили не так, якщо спочатку показники на нулі.

Якщо немає ASIC

Дивно, але іноді в мережі зустрічаються ентузіасти, які хочуть добувати криптовалюта начебто BCC / BCH на відеокарті. У такому випадку варто пояснити, як Майні біткоіни Кеш на Антпуле з її допомогою.

Для цього, попередньо, скачайте програму-майнер. Вище вже було сказано, яка програма потрібна під відповідну відеокарту. Після цього, в папці з Майнер створіть bat-файл, в якому слід задати наступні дані:

  • файл запуску (cgminer або cudaminer відповідно);
  • алгоритм (у біткоіни Кеш SHA-256);
  • адреса пулу (вводите «-о» і потім один з трьох адрес, вказаних на сайті);
  • ім’я робочого ( «-u» userid.1; замість один ім’я вашого робочого).

Власне кажучи, після цього можна починати видобуток. Знову-таки, не забудьте на сайті вказати номер вашого гаманця.

Але насправді, багато хто вважає, що Майні біткоіни Кеш на відкритих сьогодні і в подальшому не має сенсу. Це досить-таки правильні слова, оскільки складність і загальний хешрейт мережі в кінцевому підсумку приведуть до одного з двох результатів:

  • обладнання не витримає навантаження;
  • прибутку не буде.

Тому збирайте собі на ASIC, налаштовуйте його під зазначений пул і приступайте до видобутку.

Особливості

Як вже було сказано, Antpool зосередив в собі чималу частку хешрейта для BCC / BCH. З ним дуже приємно працювати, оскільки ви завжди можете вивчити статистику роботи вашого обладнання.

Крім того, на пулі присутній статистика кожного вирішеного блоку користувачами сервісу. Там можна чітко бачити, що удача зазвичай позитивна і може піднятися до 2 тисяч відсотків. Час на блок при цьому дуже нестабільне. Іноді достатньо 4 хвилин, а іноді йде до 4 годин.

Що примітно, вам не обов’язково бути біля комп’ютера, щоб перевірити дані роботи вашого обладнання. Для цього можна завантажити додаток на телефон, яке має приємний і зрозумілий інтерфейс і надає всю потрібну інформацію.

вигода

Коли ви звертаєтеся до сервісів на зразок Antpool, то можете бути впевнені, що від нього самого ваша прибуток вже не залежить. Тут варто покладатися на дані всієї мережі. Сьогодні за кожен витрачений THash / s в день на видобуток біткоіни Кеш ви заробите приблизно 35 центів.

Таким чином, за місяць роботи при нинішньому курсі ви зможете заробити від 80 до 100 доларів, мінус витрати на оплату електрики.

Відгуки

Загальна репутація Antpool практично бездоганна. Про це говорить і кількість робочих, яке на BCH становить близько 45 тисяч, і загальний хешрейт в 13% від мережі криптовалюта. Та й взагалі, багато користувачів без належного вивчення часто беруть цей пул в кандидати.

Проте, на деяких форумах іноді з’являються негативні відгуки. Часто вони стосуються поновлення статистики. Так, один з користувачів скаржився на те, що запустив робочих, а дані з’явилися лише через добу після звернення в техпідтримку.

Інша проблема — це виведення коштів. Вона зустрічається не настільки рідко, але завдає клопоту. Так, трапляється, що після підтвердження виведення кошти повертаються на баланс в пулі. Комісія при цьому не стягується, і всі монети залишаються в цілості, але доводиться заново створювати запит.

висновок

Antpool дуже добре підходить для видобутку BCC / BCH. Він має відмінний хешрейт і позитивну репутацію в мережі. Незважаючи на деякі негативні відгуки, сервіс не втрачає користувачів. Більш того, навіть ті, хто будь-яким чином незадоволений, в результаті залишаються саме на цьому сервісі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector