Кращі крани біткоіни Кеш для отримання швидкого прибутку

Для чого потрібні крани

Крани були створені для залучення уваги трейдерів і популяризації криптовалюта. На етапі просування платформ розробники робили ставку на різну аудиторію, в тому числі і на Майнер, які не могли дозволити собі придбання віртуальних грошей. На сьогоднішній день, крани дозволяють просто, швидко і без особистих фінансових втрат наблизитися до мрії володіти BCH.

У новачків Майнінг виникає резонне питання: що сподвигает розробників платформ віддавати гроші за прості дії користувачів і активне просування кранів? Для тих, хто тільки вступає на шлях Майнінг, коротко розповімо про принципи функціонування Bitcoin Cash кранів.

Перш за все, розробники роблять ставку на залучення реклами і її перегляд мільйонною армією користувачів. мета:

 • збільшити відвідуваність віртуальної платформи;
 • можливий перехід на сайт рекламодавця і подальша купівля послуг.

Що ви отримуєте? За численне введення різної за складністю капчи, перегляд відеосюжетів і приведення рефералів користувач отримує бонус у вигляді криптовалюта. Відразу відзначимо, що ви нічого не вкладаєте, крім свого часу!

види кранів

Крани дозволяють заробити не тільки звичні для багатьох Майнер криптовалюта, такі як DogeCoin, Bitcoin, Litecoin і інші, але і зовсім нові біткоіни Кеш, що з’явилися в серпні минулого року. Як розібратися в видах і характеристиках кранів, виділити кращі?

Порада: досвідчені Майнер рекомендують робити ставку на мультивалютні крани, в яких більше можливостей для придбання і отримання прибутку.

Важливий пункт для новачка: за дії на платформі крана ви отримуєте Satoshi, аналог копійок у рубля, тільки це мінімальна валюта Bitcoin.

Крани розподіляються на три види:

 • крани з генератором випадкових чисел. Під час збору бонусів потрібно запускати рандомайзер (генератор випадкових чисел) і чекати видачі цифри, від її кількості залежить зароблена сума;
 • дискретні крани. Найбільш поширений вид кранів, бонуси нараховуються при введенні в строго певний час, це може бути кожні 5-10 хвилин, раз на годину або добу;
 • накопичувальні крани. Сума бонусів нараховується автоматично на базі кількості ваших переглядів і введення капчі.

На перший погляд, все дуже легко, ніяких вкладень, тільки уважне слідування інструкції. Але сума настільки маленька, що багато усвідомлено відмовляються від цієї ідеї. Чи варто витрачених зусиль?

Досвідчені Майнер не обмежуються тільки одним краном і роблять ставку на 10 і 100 кранів, автоматизують збори і намагаються максимально часто виводити кошти, на випадок блокування за свою надмірну активність. Хоча є й інша сторона медалі: досвідчені Майнер спеціально збирають монети для подальшого скидання за вигідним курсом, що теж має сенс.

Кращі крани

Список кранів з кожним днем ​​збільшується, хтось просуває гаманці і прагне зробити капітал на рекламі, хтось не справляється з навантаженням і остаточно втрачає довіру користувачів. Представляємо добірку тих кранів, які зараз в топі і на слуху.

Перша партія кранів, які роздають Сатоши BTC кожну годину і радують користувачів приємними бонусами:

 • Freebitcoin — кран рандомних виду, в середньому бонус користувача становить 04178969 BTC. Платформа пропонує додаткову можливість заробити за допомогою інтерактивної лотереї і азартної гри;
 • Btcclicks і Adbtc — не є, в класичному розумінні, кранами, але за відвідування рекламних сайтів теж дають можливість отримати від 8-10 Satoshi в скарбничку користувачеві;
 • Moonbitcoin- накопичувальний кран з бонусними виплатами в Сатоши кожні 5 хвилин. Щоб вичавлювати максимум, збирайте бонус кожні 5 хвилин;
 • серйозним сайтом для заробітку вважається Eobot, він працює на хмарному Майнінг і дозволяє отримувати бонуси щодоби;
 • кожні 10 хвилин і годину користувач може вибрати час, майнер збирає по 2500 Сатоши на На платформі є ігри і завдання. Такий багатофункціональністю може похвалитися Swissadspaysfaucet, плюс йде лотерея і джек-поти, роздача Сатоши кожну годину;
 • збір Bitcoin Cash і Bitcoin здійснюється автоматично через кран Infinitytrafficboost;
 • пройшовши перевірку на бота і ввівши адресу особистого рахунку, можна зібрати від 10 до 1000 Сатоши на BestChange, працює з бонусною системою BTC.

Всі перераховані вище платформи працюють з BTC і не вимагають додаткових вкладень!

У пошуку найбільш вигідних умов розгляньте також даний список кранів: Boxbitcoin, Fcoin, Fieldbitcoins, Btc-faucet.

Boxbitcoin користувачам дає від 35 до 100 SAT кожні 10 хвилин, стільки ж пропонує виграти Btc-faucet, але за годину.

Варто зазначити платформу Fcoin, найбільш успішні користувачі можуть розраховувати на бонус до 508 Satoshi. Розробники Fieldbitcoins надають накопичувальний кран з мінімалкою для виведення на гаманець 25000 Сатоши.

Крани без капчі

Практично всі існуючі крани створені за принципом введення капчі, і знайти платформу, де вдалося б уникнути постійної прив’язки до проекту, навряд чи вдасться. Розробники пропонують альтернативу капчі у вигляді ігор для отримання Сатоши.

Отримати до 288 Сатоши можна на Coolgame.freecoin.site, велику суму до 1408 Satoshi ви зберете під час гри на Freecoin.site. В середньому, гра може тривати до 20 хвилин, її тривалість теж відбивається на бонуси і підсумковій сумі. За принципом тривалості гри і отримання заробітку працює Pirates.freecoin.site, кожні 4 хвилини ви поповнюєте свою скарбничку до 288 Сатоши.

Цікавий варіант заробітку — перегляд і оцінка картинок і фотографій на Pix.freecoin.site, за кожну дію 2-24 Сатоши.

Birdsbit і Frogfaucet — гри з пташкою і жабеням, збір до 25 000 Сатоши.

Близькі за принципом крани Bigbtc і Boomfaucet: в першому випадку гра в морський бій, в інший потрібно обійти бомбочки. На кількість Сатоши впливає тривалість гри і пройдені етапи.

Виплати на даних кранах вище через те, що ви особисто задіяні в процесі і витрачаєте багато часу.

Крани з моментальним виведенням

Незважаючи на велику кількість кранів, ви навряд чи знайдете майданчик з моментальним виведенням на Bitcoin і біткоіни Кеш гаманець — це пов’язано з установкою мінімального ліміту і прив’язаною до неї комісії.

Для виведення використовуються сервіси FaucetHUB або FaucetSystem, ви проходите реєстрацію, створюєте акаунт і проводите виплати на ваш основний гаманець. Зверніть увагу також на Bitcomem — моментальний висновок і отримання по 100 Сатоши на годину.

Щогодини збирається по 21 Сатоши на ресурсі Bitcotraffic, бонуси розміром до 50 Сатоши можливі на 1faucet. Кожні 5 хвилин користувач додає до себе в скарбничку до 35 SAT на платформах Getyourbitco і Worldofbitco.

Порада: побоювання багатьох новачків Майнер пов’язані з незнанням мови і пошуком кранів російською. По-перше, є безліч онлайн курсів. По-друге, навіть мінімальних знань мови достатньо, щоб розібратися у вимогах і інструкціях до кранів.

Незважаючи на наведений великий список кранів, вибрати оптимальний і зручний для всіх валют і операцій не так легко. В середньому, за невеликі проміжки часу зараз можна отримати за роздачу від 50 до 200 Сатоши, використовуючи BTC-крани — від 1 до 50. Бонусом для операцій і новачків залишається легкість процедури, відсутність стартового капіталу і надія на те, що біткоіни і BCH повернуть втрачені позиції і знову виростуть сильно в ціні.

Підводячи підсумки, зауважимо, що список кранів постійно збільшується, можливості для користувачів також змінюються в залежності від зростання ціни криптовалюта на фінансовому ринку. Незмінним залишається лише легкість і доступність отримання бонусу будь-яким початківцям Майнер і мисливцем за BCH. Рекомендуємо не захоплюватися введенням капчі, а періодично виділяти час для ознайомлення з нововведеннями у сфері біткоіни Кеш, стежити за рейтингами і аналітикою.

Успіху в освоєнні кранів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector