ASIC Miner iBeLink DM22G X11 — огляд Майнера, ціна

Американська компанія iBelink є порівняно новим гравцем в кріптоіндустріі. Станом на сьогоднішній день, вона займається випуском всього 2-х видів Асіка. До їх числа відносяться ASIC miner iBelink DM22G і DM11G. Обидва апарати орієнтовані на видобуток віртуальної валюти Dash, а також інших криптовалюта на алгоритмі X11. Ми коротко розглянемо саму продуктивну і затребувану на сьогодні модель — iBelink DM22G.

ASIC майнер iBelink DM22G X11 — технічні характеристики

iBelink DM22G X11 працює

Асік DM22G, яку виробляє компанія iBelink, відрізняється наступними параметрами:

хешрейт22 GH / s
алгоритмХ11
енергоспоживання810 Втч
тип використовуваних чіпівTNB0303
кількість чіпів216 штук
техпроцес28 нм
робоча температуравід 0 до 40 градусів
розміри490х350х180
вага19 кг

Відмінною особливістю Асіка є наявність інтегрованого блоку живлення. При цьому варто розуміти, що вага апарату істотно вище, ніж у конкуруючих моделей.

Корпус ASIC Майнера iBelink DM22G X11 виконаний з металу, а його форм-фактор передбачає можливість установки обладнання в спеціальні серверні стійки. Крім цього, корпус обладнаний ручками, що роблять процес транспортування більш комфортним, наскільки це взагалі можливо з 19-кілограмовим пристроєм.

Передня частина оснащена 4-ма індикаторами, що вказують стан роботи кожної з плат, а також 5-ю вентиляторами, які виступають в якості системи охолодження. Кожен з кольорів має високу потужність. Тому під час роботи Майнера рівень шуму становить 81 дБ. Через це розміщення обладнання в квартирі вважається вкрай небажаним.

Задня частина корпусу обладнана вентиляційною сіткою, а також спеціальними роз’ємами для підключення кабелю Ethernet і харчування. Усередині iBelink DM22G Dash X11 вбудовані 4 хешірующіе плати, на кожній з яких встановлено 54 мікропроцесора. Зліва від них всередині корпусу встановлений БП і керуюча плата.

Підключення Майнера iBelink DM22G Dash X11

Покрокова настройка iBelink DM22G X11

Для підключення обладнання необхідно виконати наступне:

  • підключити кабель Ethernet;
  • включити в електромережу;
  • визначити IP-адресу обладнання за допомогою комп’ютера;
  • перейти в інтерфейс налаштувань, вказавши в адресному рядку браузера IP-адреса Майнера iBelink DM22G Dash X11;
  • вказати настройки для роботи з пулом.

Після завершення всіх зазначених дій пристрій розпочне видобуток віртуальної валюти.

Ціна і прибутковість iBelink DM22G

Зовнішній вигляд iBelink DM22G X11

Ця модель не доставляється з США на територію Росії, але її можна придбати у офіційного дистриб’ютора компанії iBelink. При покупці користувач повинен залишити запит на сайті і тоді йому повідомлять умови доставки. Можна купити і у роздрібних реалізаторів, але ціна буде вище. Станом на 15 лютого 2018 го року, ціна iBelink DM22G в Росії — 200-300 тисяч рублів. При цьому є багато шахраїв, які здавалися, як офіційне представництво iBelink і продають прилад за 400-500 тисяч рублів.

Для визначення прибутковості пристрою використовуємо один з найпопулярніших сервісів — калькулятор NiceHash. Без урахування вартості електрики розмір доходу, принесеного Асіка в день, складе 453,32 рубля. В місяць розмір чистого прибутку буде досягати 13600 рублів. В місяць енергоспоживання iBelink DM22G складе 583,2 кіловата. Розрахувати окупність приладу можна самостійно, враховуючи тарифи на електрику.

Плюси і мінуси iBelink DM22G Dash X11 ASIC miner

В Інтернеті можна зустріти як позитивні, так і негативні відгуки про модель iBelink DM22G Dash X11 ASIC miner. На їх основі ми склали порівняльну таблицю переваг та недоліків.

плюсимінуси
висока якість збіркискладність транспортування через великі габарити і ваги
стабільність роботивисокий рівень шуму
інтегрований БПвага 19 кг

Асік iBelink DM22G Dash X11, на думку споживачів, потужний і надійний апарату, проте по шуму який можна порівняти з гучністю роботи пилососа, через що перебувати в одному приміщенні з обладнанням некомфортно. За такі ж гроші можна купити той же Інносілікон А5 або Пінідеа ДР-100 Про — більш компактні і потужні моделі. Поки компанії iBelink рано конкурувати з китайськими виробниками.

Як працює Асік iBelink DM22G Dash X11, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector