Асік на балконі взимку: корисні поради, як утримувати

ASIC — потужне і високотехнологічний пристрій для Майнінг. Використовуючи його для видобутку криптовалюта, необхідно створити оптимальні умови, щоб не допустити перегріву і, як наслідок, збою функціональності.

Чому зручно утримувати Асік на балконі?

Асік майнер стоїть на підвіконні на балконі

Багато Майнер, які добувають криптовалюта у себе в квартирі, виставляють обладнання на балкон і це відмінна ідея. Утримувати Асік на балконі — вигідно, практично і дає користувачеві такі переваги:

  1. Шуму вентиляторів, що охолоджують обладнання, яке не приносить ніякого дискомфорту в житловому приміщенні. Особливо це актуально для 1-кімнатних квартир. З балкона, якщо він закритий всередину квартири, шуми будуть чутні набагато менше або зовсім невідчутні.
  2. Вирішується проблема перегріву устаткування. Асік в процесі роботи виділяє велику кількість тепла. Щоб охолоджувати апарат використовуються кулери. Якщо він стоїть в теплому приміщенні, імовірний ризик перегріву. На балконі температура завжди нижче квартирної, тому умови роботи майнінгового обладнання будуть більш сприятливими.
  3. Звільняється додатковий простір в житловій кімнаті, яке можна використовувати за призначенням. Плюс на балконі можна приховати Асік від дітей, цікавих поглядів і зайвих распросов гостей.

Багато Майнер на форумах стверджують, що влітку можна виставляти Асік навіть на незасклений балкон за умови, що він буде перебувати в тіні і на нього не будуть потрапляти сонячні промені. Однак, це викликає великі сумніви. Головний ворог обладнання Майнінг — вологість і пил. Це відноситься як до фермам, так і до Асіка. Пил з вулиці може потрапляти в вентиляційні отвори і незабаром призвести до її несправності в роботі. Також, важливо враховувати, що носити Асік по дому постійно не дуже зручно, а при зберіганні на відкритому балконі це доведеться робити. В іншому випадку Ви можете піти кудись на кілька годин з дому або заснути, а в цей час почнеться гроза.

Якщо добувати криптовалюта на незастеклённом балконі, виникає високий ризик потрапляння пилу і сміття з вулиці, через що Асік швидко і може вийти з ладу. А це вже тягне ремонт і заміну деталей.

Взимку зберігати прилад можна на неутеплені закритому балконі, але важливо поставити там градусник. У кожного апарата є своя робоча температура. Наприклад, Асік Antminer S9 на балконі може працювати при температурі від 0 до +40 градусів. А AvalonMiner 821 зберігає працездатність до -5. Важливо, щоб на балконі не було холодніше, оскільки обладнання може вийти з ладу.

При якій температурі працює Асік на балконі взимку?

Працюючий ASIC крупним планом

Розміщуючи Асік на балконі взимку, варто враховувати, що це сезон мінусових температур. Важливо ознайомитися з характеристиками пристрою, а в першу чергу з його робочою температурою. Враховуйте також, що обладнання, перебуваючи на холодному балконі і виробляючи тепло, все одно підвищить температуру повітря в своєму радіусі. Якщо, виходячи на балкон, ви відчуваєте, що там сильно тепло, збалансувати температуру можна, відкривши вікно і провітрити приміщення. Однак, покладатися на особисті відчуття не дуже варто, поставте додатково градусник біля Асіка і стежте за змінами температури.

Вологість в навколишньому середовищі теж повинна бути нормальною, тобто не можна допускати попадання крапель води на Асіка, наприклад, під час дощу. Також не можна допускати утворення конденсату на корпусі пристрою в результаті температурних перепадів.

Як містити ASIC на балконі — корисні поради

Асік в спеціальній коробці на балконі

Ключові правила, як повинен встановлюватися Асік на балконі:

  1. Спорудити своїми руками або купити дерев’яний стелаж, на якому буде стояти обладнання. Просто так на підлогу не можна його ставити.
  2. Повісити гигрометр і термометр, щоб контролювати показники вологості та температури.
  3. Періодично відкривати вікна на балконі, регулярно робити прибирання від пилу, павуків, жучків. Асік повинен міститися в чистоті.

Якщо необхідно зупинити роботу обладнання або ж провести огляд деталей, прилад заноситься в квартиру. Він повинен бути кімнатної температури, на це може піти до 4-х годин. Тільки після цього приступайте до розбирання і перевірки комплектуючих.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector