Автоматична перезавантаження Асіка — як налаштувати

Автоматична перезавантаження Асіка — перезапуск ASIC Майнера без участі людини. Необхідність процесу, як правило, викликана наступними причинами — збоями в роботі обладнання, стрибками напруги, відключенням Мережі, «відвалювання», зниженням хеша і іншими проблемами. Нижче розглянемо способи перезавантаження пристрою — за допомогою спеціальних bat-файлів і з застосуванням спеціального обладнання.

Як налаштувати перезавантаження Асіка за допомогою bat-файлів (батники)?

Запуск команди bat-файлу

Суть методики в наступному. Користувач створює один файл bat, який забезпечує пуск іншого bat-файлу, що активує безпосередньо Майнінг криптовалюта. Через певний часовий проміжок перший «батник» закриває програму і перезапускає другий «батник», який здійснює видобування віртуальних монет. Це потрібно для того, щоб в разі «відвалювання» bat-файлу або припинення Майнінг система відновлювалася і продовжувала роботу.

Структура першого батника, що запускає інші файли, складається з наступних елементів:

 • @echo off
 • : loop
 • start start {name} .bat
 • timeout / t 3600> null
 • taskkill / f / im eqm.exe> ​​nul
 • goto loop

«Start start {name} .bat» — функція, що визначає файл, який повинен бути запущений. У ньому прописується інформація про Майнер. Що стосується «timeout / t 3600> null», то періодичності в одну годину досить для перезапуску і забезпечення стабільного Майнінг. А ось функція «taskkill / f / im eqm.exe> ​​nul»
закриває програму, яка запускається в процесі видобутку крипти. З урахуванням виставлених параметрів закриття і перезапуск софта відбувається з періодичністю один раз на годину.

Справжня методика дозволяє швидко налаштувати автоматичний перезапуск Майнінг і виключити простої Майнера.

Другий варіант — створити батник, який буде чекать процес Майнінг в диспетчері і при збоях перезапустить батник Майнера з 5-ти секундної паузою. Виглядати він буде наступним чином:

 • @echo off
 • set executable = C: \ Users \ bit \ Desktop \ Claymore \ start.bat
 • set process = EthDcrMiner64.exe
 • : begin
 • tasklist |> nul findstr / b / l / i / c:% process% || start «» «% executable%»
 • timeout / t 5 / nobreak> nul
 • goto: begin

Цей батник можна закинути в папку з Майнер і компільнуть його в .exe для забезпечення стабільної роботи.

Якщо ж Асік знаходиться не вдома, але ви хочете спостерігати за ним і мати можливість перезавантажувати його при просте, то можна налаштувати доступ зі свого комп’ютера. Для цього досить зробити статичний зовнішній адресу на роутері і прокинути потрібний порт.

Автоматична перезавантаження Асіка за допомогою спеціального обладнання

Прилад для автоматичної перезавантаження Асіка

Розглянемо, як перезавантажити Асік за допомогою спеціального блоку віддаленого управління, типу KVM IP switch Adder. За заявою розробників модуль гарантує стабільну роботу ASIC-Майнера або ферми для видобутку криптовалюта. Пристрій захищає від збоїв обладнання, перегріву і перевантаження. Застосування апарату дозволять прискорити окупність і підвищити рентабельність Майнінг.

До основних рис і характеристики блоків:

 1. Можливість одночасного підключення до десяти Асіка або ферм на відкритих.
 2. Сумарна потужність пристрою становить 15 кВт, а струм — 63 А. Передбачено десять висновків по 1,5 кВт кожен.
 3. Дистанційне керування (активація / перезавантаження / деактивація) Майнера.
 4. Автоматичний перезапуск в разі зменшення хешрейта нижче встановленої норми.
 5. Захист від загоряння, КЗ або підвисання.
 6. Розрахунок спожитої потужності (цей параметр буде вважатися для кожного Асіка).
 7. Діагностика правильності комутації заземлюючого проводу.
 8. Віддалений контроль правильності підключення і роботи обладнання.

Поява ASIC дозволило підвищити ефективність видобутку криптовалюта. При цьому головний недолік деяких Асіка — зависання. Як правило, проблема з’являється не відразу, а через деякий час експлуатації (особливо на максимальних обертах).

Якщо не стежити за процесом Майнінг, обладнання може час від часу давати збої, що знижує ефективність видобутку криптовалюта. Апарат RPSM забезпечує:

 1. Автоматичне перезавантаження при зменшенні продуктивності (хешрейт).
 2. Установку затримки включення.
 3. Планування виключення і активацію деяких пристроїв.

Один з варіантів — настройка періодичного перезапуску Майнера щоб уникнути його перегріву. Наприклад, можна встановити перезапуск через кожні 10-11 годин. Це зручно навіть тим, що не завжди є можливість встановити галасливий, гарячий прилад в житловому приміщенні. Асіка ставлять в гаражах або підвалах, а постійно ходити в нього і перевіряти не припинилася чи видобуток крипти — це не дуже зручно.

Правда, варто відзначити, що ціна таких блоків дуже висока і становить від 350 євро.

Перезавантаження Асіка — зручно і швидко

Три працюють Асіка біля вікна

Завдяки стрімкому розвитку технологій нове обладнання для видобутку криптовалюта весь час вдосконалюється. Зараз на ринку найбільш популярні Асіка від виробників BW, Bitmain та інших. Однак, для стабільної та надійної роботи Майнера рекомендується знати, як налаштувати перезавантаження Асіка, за допомогою яких програмних або апаратних методів це можна зробити. Перший варіант дозволяє добитися результату без фінансових затрат, але вимагає деяких знань. Що стосується другого способу, він відкриває великі можливості по налаштуванню і управлінню, але за пристрій доведеться заплатити.

Як налаштувати автоматичну перезавантаження Майнера, дивіться в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector