Асік Dragonmint 16T з хешрейтом 16 TH / s — огляд

Ще недавно кріптовалютное співтовариство для Майнінг Bitcoin серйозно розглядало виключно Antminer S9. ASIC займав лідерську позицію настільки довго, наскільки взагалі можливо на цьому ринку. Трон «короля» похитнула новина про випуск апарату, який працює на SHA-256 з хешрейтом 16 Терахешей від маловідомої компанії Halong Mining. Саме цей пристрій здатний скласти конкуренцію Антмайнеру С9.

Асік Dragonmint 16T — зовнішній вигляд і характеристики

Асік Dragonmint 16T на білому тлі

Згідно з офіційною заявою представників компанії, початок поставок Майнера заплановано на березень 2018 року. В даний момент керівництво приймає попередні замовлення на його покупку. Устаткування для Майнінг монет Bitcoin від компанії Halong Mining володіє такими характеристиками:

алгоритм МайнінгSHA-256
хешрейт16 TH / s
обсяг споживаної електроенергії1,4-1,6 кВтг
тип використовуваних чіпівDM8575
габарити340х125х155 мм
вага9 кг

Над створенням Dragonmint 16T працювали 100 фахівців з області Майнінг, а тривалість розробок склала близько 12-ти місяців. В кінцевому підсумку з’явився продукт, який перевершує відомі моделі від компанії Bitmain.

Відповідно до офіційних даних, новий майнер працює значно тихіше Antminer S9 і набагато краще охолоджується. Головною відмінною особливістю пристрою стало використання чіпів DM8575ASIC, здатних забезпечувати високий хешрейт. Більш того, дані мікропроцесори відрізняються енергоефективністю 0,075 J / GH. У чіпів BM1387 цей показник становить 0,098 J / GH.

Корпус виконаний з алюмінію, а система охолодження представлена ​​у вигляді двох потужних вентиляторів, розташованих в передній і задній частині. У верхній частині розміщена панель управління, а також роз’єми для підключення блоку живлення.

В результаті тестування з’ясувалося, що Асік Dragonmint 16T може працювати при температурі 25 градусів, використовуючи для охолодження тільки 30 відсотків потужності вентиляторів, що істотно знижує енерговитрати і підвищує окупність.

Ціна Dragonmint 16T — прибутковість і окупність

Решітка вентилятора на Асіка Dragonmint 16T

Станом на 14 лютого 2018 го року, вартість Майнера на офіційному сайті становить 154 тисячі рублів. Однак розмір мінімального замовлення — 5 шт. Доставка обладнання на територію Росії не передбачена. Найімовірніше, кріптостарателям доведеться купувати обладнання у роздрібних реалізаторів або їхати за ним в Китай.

Для визначення прибутковості використовуємо спеціальний калькулятор на порталі nicehash.com. Згідно з розрахунками без урахування витрат на електрику, розмір принесеного доходу в день становитиме 789 рублів і 23686 рублів на місяць.

Розмір чистого прибутку можна порахувати, вичитуючи витрати на електрику з використанням тарифів для того чи іншого регіону із загального показника прибутковості. Обсяг споживаної електроенергії ASIC miner 16 TH / s Dragonmint 16T становить +1152 кВт в місяць.

Новини про Dragonmint 16T і відгуки кріптовалютного спільноти

Емблема Асіка Dragonmint

Деякі представники кріптовалютного спільноти негативно поставилися до новини про випуск більш потужного Майнера. Одні стверджують, що дана подія може виявитися шахрайством, пояснюючи свою думку тим, що на офіційному сайті компанії відсутні дані про осіб, які брали участь у створенні Dragonmint 16T.

Ще є думка, що новий майнер є продуктом компанії Bitmain, так як він має зовнішні подібності з моделлю Antminer S9. Однак в недавньому часі з’явилося повідомлення від BtcDrak, який відомий також, як один з творців Bitcoin Core. У своїй заяві він сказав, що монополія одного виробника негативно відбивається на віртуальній валюті біткоіни, так як уряд або зловмисники можуть у будь-який момент атакувати монополіста.

Більше про Асіка Dragonmint 16T дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector