Аsic Scrypt Miner Innosilicon A6 LTCmaster: огляд, ціна, прибутковість

Компанія Innosilicon займає одну з лідируючих позицій за обсягом продажів пристроїв для видобутку криптовалюта. Спочатку вона випустила один з найпотужніших Асіка на Х11 (Innosilicon A5 Dashmaster) c рекордним хешрейтом до 38 Гх / сек. А тепер новий потужний майнер Innosilicon A6 LTCMaster. Пристрій працює на алгоритмі Scrypt. За рівнем потужності модель перевершує популярний серед багатьох видобувачів криптовалюта Scrypt ASIC майнер Antminer L3 +, огляд якого ми нещодавно робили.

Innosilicon A6 — характеристики Асіка

Innosilicon A6 LTCMaster відрізняється такими характеристиками:

хешрейт1,23 GH / s
алгоритмScrypt
рівень енергоспоживання1500 Втч
габарити350x250x155 мм
вага8.46 кг

Як і інші Майнер, вироблені компанією Innosilicon, пристрій має алюмінієвий корпус, воно складається з 2-х блоків. Охолодження плат забезпечується за рахунок 4-х потужних вентиляторів, розташованих в передній і задній частинах пристрою. На кожному з блоків встановлено по 2 кулера.

Незважаючи на те, що в характеристиках Innosilicon A6 вказується потужність 1500 Вт, виробник рекомендує купувати блок живлення на 1600 Вт або 2 блоки на 1050 Вт. Варто звернути увагу на те, що для підключення до мережі використовується 17 PCI-E 6-pin роз’ємів.

У комплекті з Асіка йде контролер і кабель. Блок живлення не поставляється з пристроєм, але його можна додатково замовити при оформленні заявки.

Підключення і настройка ASIC Scrypt miner Innosilicon A6 LTCMaster

Дизайн Innosilicon A6

Налаштування ASIC Scrypt miner Innosilicon A6 LTCMaster така ж, як і для інших Майнер від цього виробника. Для підключення необхідно:

  1. Приєднати БП до Майнер (плата управління підключається останньої).
  2. Підключити кабель Ethernet.
  3. Підключити блок живлення до електромережі.

Налаштування A6 LTCMaster на роботу з пулом передбачає такі дії:

  • зареєструватися на пулі;
  • створити Воркер;
  • дізнатися параметри для настройки Scrypt ASIC майнер на пул;
  • визначити IP обладнання;
  • зайти в веб-інтерфейс;
  • вказати в налаштуваннях параметри роботи з пулом;
  • зберегти настройки.

При правильному виконанні всіх дій обладнання почне Майнінг віртуальної валюти.

Де і як купити Innosilicon A6 LTCMaster 1,23 GH / s — ціна

Innosilicon A6 LTCMaster на офіційному сайті

Придбати Innosilicon A6 LTCMaster 1,23 GH / s можна декількома способами. Перший має на увазі покупку пристрою на офіційному сайті. Однак тут присутні деякі складності. По-перше, доставки на територію Росії немає. По-друге, мінімальне замовлення від 50-ти штук.

Ціна Innosilicon A6 LTCMaster — 6300 доларів на офіційному сайті.

При покупці партії користувачеві буде потрібно замовити доставку в іншу країну, а потім випробувати безліч складнощів для транспортування в Росію. Розмір мінімальної партії свідчить про те, що користувачеві доведеться викласти досить велику суму при покупці.

Але можна зробити покупку і в інтернет-магазинах. Природно, вартість таких Майнер буде в 2 або 3 рази вище, але зате можна придбати навіть 1 miner. Ціна Innosilicon A6 у роздрібних продавців коливається в межах від 430 до 550-ти тисяч рублів. Вирішіть самі, який із способів вибрати.

Для визначення прибутковості Асіка скористаємося калькулятором прибутковості NiceHash. Без урахування витрат на електроенергію майнер буде приносити своєму власникові 1316 рублів в день і 39494 рубля на місяць. Розмір чистого прибутку можна порахувати самостійно, вирахувавши з даної цифри витрати на електроенергію відповідно до тарифів регіону. Обсяг споживаної електрики на місяць складає 1080 кВт.

Асік Scrypt Innosilicon A6 — плюси і мінуси

Оскільки доставка першої партії почалася 31-го січня 2018 го року, реальних відгуків про Асік Scrypt A6 поки що немає. Але судячи з характеристик ми можемо виділити такі переваги і недоліки апарату:

плюсимінуси
найвищий хешрейтскладності з доставкою
надійний апаратмінімальне замовлення від 50 шт
довгий час буде залишатися актуальнимвисока вартість
немає блоку живлення в комплекті

В цілому Innosilicon A6 LTCMaster — найпродуктивніший на даний момент Асік для видобутку Лайткоіна і інших криптовалюта на алгоритмі Scrypt. Він довгий час буде залишатися актуальним, оскільки його хешрейт в 2 рази вище, ніж моделі конкурентів на даний момент.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector