ASIC-miner не починається: що робити при проблемах в роботі

ASIC-miner не запускається, як правило, при неправильному налаштуванні або невиконанні правил підключення обладнання. Крім того, в процесі роботи можливі збої апарату, викликані несправністю будь-яких елементів блоку. Нижче розглянемо, як виконується настройка Асіка (на прикладі Bitmain Antminer S9), а також розберемо проблемні ситуації, які виникають в процесі експлуатації.

Комп’ютер не бачить Асік — в чому причина?

Людина перед знаками

Багато учасників мережі неправильно підключають і налаштовують ASIC-майнер, через що останній не розпізнається ПК і не виконує прямих завдань. Це стосується всіх моделей Асіка — BW-21 Litecoin ASIC miner (на Scrypt), Bitmain Antminer S9 (для SHA-256) та інших. Якщо комп’ютер не бачить Асік, це говорить про помилку в процесі настройки обладнання.

Перед початком роботи варто розібратися з особливостями апарату:

 1. Для початку підключаємо блок живлення до основної частини за допомогою роз’ємів, після чого включаємо живить штекер.
 2. Вивчаємо призначення роз’ємів. У пристрої передбачений порт для карти пам’яті SD (застосовується для програмування апарату), вихід Ethernet (для підключення локальної мережі та підключення до Інтернету).
 3. Звертаємо увагу на кнопки. В апараті є Reset (для скидання до заводських налаштувань). Якщо майнер допустив помилки в процесі введення відомостей і Асік непомітний в мережі, потрібно натиснути Reset і ввести настройки заново. Ще одна кнопка (IP Report) потрібно, щоб визначити IP ASIC-Майнер і правильно підключити пристрій. Цю роботу простіше зробити за допомогою роутера.

Перевіряємо ще раз правильність підключення. Для цього звертаємо увагу на спеціальні індикатори. Якщо горить зелена лампочка (Normal), це свідчить про безперебійну роботу Асіка. Світіння червоного індикатора (Fault) говорить про появу помилок у функціонуванні. Варто врахувати, що протягом перших п’яти хвилин з моменту пуску ASIC-Майнера може горіти червоний індикатор. Це не вважається відхиленням, якщо світлодіод погас по закінченню згаданого часу.

Налаштування Асіка Bitmain Antminer S9 проходить в кілька етапів.

підключення

Встановлюємо Асік в зручному місці, після чого підключаємо до Мережі. Найбільш зручний варіант — комутація із застосуванням LAN-проводу через бездротовий роутер або SWITCH. У звичайному роутере передбачено чотири порти. У коробці йде кабель невеликої довжини. Якщо його не вистачає, доведеться купити окремо довший. Працівники магазину не тільки відріжуть необхідну довжину, а й встановлять коннектори. Як тільки підключення вироблено можна переходити до основної налаштування.

уточнення IP

Далі потрібно з’ясувати IP-адреса для підключення. Якщо цього не зробити, комп’ютер може не побачити Асік. Щоб дізнатися адресу Майнера, входимо через ПК в інтерфейс управління роутером (через бездротову мережу або провід). Для цього потрібно набрати в адресному рядку наступні цифри — 192.168.0.1. Якщо цей варіант не підійшов, пробуємо змінити передостанню цифру на «1».

Далі вказуємо пароль, який встановлюється за умовчанням. Логін, як правило, незмінний — admin, а пароль може бути admin, 1111 або 1234. Поєднання залежить від виробника. Як правило, ці відомості вказуються на нижній частині пристрою.

Переходимо в розділ «Клієнти» і бачимо перелік, в якому відбивається назва Майнера antminer. Біля цього напису буде цікавий для IP-адреса. Наприклад, 192.168.1.27. Щоб зайти в Асік, потрібно прописати цей IP в пошуковому рядку браузера.

Робота з інтерфейсом і вибір пулу

При першому запуску за замовчуванням система виставляє логії та пароль однаковими — root. Після входу майнер бачить перед собою відомості по ASIC miner. Розглянутий апарат (Bitmain Antminer S9) Майні криптовалюта на алгоритмі SHA-256. Виходячи з цього, потрібно налаштовувати сам процес видобутку монет. Для початку варто вибрати криптовалюта, після чого визначитися з пулом.

Щоб добувати біткоіни, рекомендується віддати перевагу Antpool, який займає майже п’яту частину мережі Bitcoin. Переваги сервісу полягають у зручності настройки, відсутності комісій, наявності російськомовного інтерфейсу. Другий варіант (F2pool) не менше затребуваний у Майнер, але має більш складний для розуміння інтерфейс. У першому випадку виплати здійснюються по системі PPNLS, а в другому — PPS, тому стягується комісія, яка дорівнює 4%.

Налаштування пулу

інтерфейс Антпул

Якщо комп’ютер не бачить Асік, потрібно ще раз пройти зазначені вище кроки. При відсутності збоїв можна приступати до налаштування пулу. Для цього потрібно пройти такий алгоритм:

 1. Входимо в розділ реєстрації за посиланням account.bitmain.com.
 2. Проходимо процедуру реєстрації (вказуємо e-mail і пароль).
 3. Прописуємо каптчу, яку вимагає система.
 4. Ставимо позначку про згоду зі створенням облікового запису.
 5. Прив’язуємо телефон (на нього надходить SMS).
 6. Переходимо на сайт пулу antpool.com і натиском на вхід.
 7. Вводимо відомості (ID користувача).
 8. Створюємо Воркер в панелі. Тут допускається вказівка ​​цифри (для зручності). Надалі можна повертатися на цю сторінку зі статистичною інформацією.

Тепер приступаємо до налаштування самого Bitmain Antminer S9:

 1. Входимо в конфігурацію Майнера і розділ головних налаштувань.
 2. Вказуємо URL адреси і порти пулу. Наприклад, для Antpool вони будуть мати такий вигляд — stratum + tcp: //p2p.antpool.com: Х (де для першого порту Х — 3333, а для другого — 25). Третє поле заповнювати не потрібно.
 3. У секції робочого вказуємо ID користувача, яке прописувалося при реєстрації. Через точку пишеться назва Воркер, створеного раніше, наприклад, 3. У розділі пароля нічого вказувати не потрібно.
 4. Зберігаємо і застосовуємо налаштування, вичікуємо протягом п’яти хвилин.

Якщо видобуток криптовалюта не розпочалася, потрібно перезавантажити пристрій. Щоб з’ясувати, запущений процес Майнінг чи ні, потрібно перейти в розділ статусу веб-інтерфейсу і подивитися на швидкість Майнера. Через час подивіться статистику і переконаєтеся, що процес видобутку запущений.

Якщо Асік непомітний в мережі або процес Майнінг не почалась, допущена помилка в розглянутому вище алгоритмі. Важливо врахувати, що статистика з’являється не відразу, а десь через 30 хвилин.

Чи не працює одна плата Асіка і інші труднощі

Плата Асіка і монета біткоіни

В процесі експлуатації і підключення Майнер стикаються з багатьма труднощами. Розглянемо найбільш поширені проблеми.

Асік USB (модель ASIC Miner Block Eruter Rev3) не працює з встановленим софтом

Деякі користувачі скаржаться, що при підключенні USB-Асіка сам ПОРТ не розпізнає майнер. При цьому пристрій з’являється в переліку, але видобуток монет не починається. Для вирішення проблеми потрібно встановити нову версію Майнера. Крім того, допомагає інсталяція драйвера Задиг.

Збої в роботі плати

Можливі ситуації, коли не працює одна плата Асіка і не виходить підключитися до Майнер через мережу. Кнопки для перезапуску, а також IP Reporter не спрацьовують. При цьому світлодіоди світяться, а кулери працюють. У такій ситуації потрібно перезапустити Асік шляхом включення і відключення. Якщо це не допомогло, проблема в мікросхемі, яка відповідає за Ethernet. Її потрібно віднести фахівця для ремонту, який точно визначить несправність за допомогою осцилографа.

Зниження потужності під час роботи

В процесі Майнінг на Bitmain Antminer S9 через 7-9 годин з моменту включення різко знижується потужність на 1 Терахеш і більш. Після перезавантаження все відновлюється, але через вказаний часовий проміжок система з’являється знову. Перемикання шлейфів і виконання інших поверхневих робіт не дає результатів. При цьому чіпи нагріваються до температури 100-110 градусів Цельсія. Зміна прошивки не дає результатів. Плати чисті, з радіаторами проблем немає. Зовні пристрій працездатний, але своїх завдань не виконує.

Одна з імовірних причин несправності — частий перегрів плати (якщо ця проблема мала місце). Рекомендується перевірити БП і відключити одну плату. Такий підхід дозволяє розвантажити блок живлення і подивитися, повторюється несправність чи ні. Якщо майнер нормально працює після відключення, проблема в блоці живлення. Всі маніпуляції рекомендується робити тільки після відключення напруги.

Чи не запускається Bitmain Antminer S9

Antminer S9

Після зупинки Майнінг Асік більше не пускається. При цьому вентилятори обертаються, але не набирають необхідних обертів. Зелені індикатори запалюються, але після починають моргати. Червона лампочка також блимає, а через якийсь час гасне. Натискання на кнопку скидання не допомагає.

Для вирішення проблеми потрібно виміряти напругу на виході БП і спробувати запустити тільки одну контрольну плату. При відсутності напруги можна говорити про вихід з ладу Асіка.

Практика показує, що більша частина несправностей пов’язана з неправильно вибрано параметр ASIC-Майнер. Якщо слідувати інструкції, труднощів з пошуком Асіка не виникає. При більш глобальні проблеми, розглянутих вище, може знадобитися допомога фахівців.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector