Асік Antminer S7: огляд характеристик, настройка

 • Видобуток криптовалюта за допомогою Асік Антмайнер С7
 • Ціна Antminer S7, прибутковість і окупність
 • У вересні 2015 го року китайська компанія Bitmain випустила новий майнер, який отримав назву Antminer S7, який був попередником популярної сьогодні моделі Antminer S9. Головною відмінною рисою Асіка S7, що виділяє його на тлі минулих моделей, стало використання чіпа BM тисячі триста вісімдесят п’ять.

  Пристрій Antminer S7 призначене для Майнінг на алгоритмі SHA-256. Завдяки цьому користувач може добувати такі види криптовалюта:

  • Bitcoin;
  • Namecoin;
  • BetaCoin;
  • Peercoin;
  • Unobtanium і інші.

  Зовнішній вигляд ASIC Antminer S7

  Демонстрація Асіка Antminer S7 з різних сторін

  Antminer S7 має габарити 301х123х155 міліметрів. Корпус виконаний з алюмінію і додатково обладнаний вентиляторами, які виконують функцію охолодження. Цікаве рішення дизайнерів в наявності спеціальних пазів і полозів для з’єднання інших Асіка в один блок. Це оцінять ті Майнер, які використовують кілька приладів для кріптодобичі. У передній частині пристрою передбачений роз’єм для SD-карти, який використовується при перепрошивки пристрою, Ethernet-порт для підключення Майнера до мережі Інтернет, 2 світлодіоди і 2 кнопки — для скидання параметрів і пошуку IP-адреси.

  Усередині алюмінієвого корпусу ASIC miner S7 розташовується 3 плати, мають паралельне підключення. Кожна з них додатково обладнана набором радіаторів для чіпів з одного боку (під панеллю управління) і цільним радіатором для охолодження — з іншого.

  На верхньому торці плати користувач може бачити стандартний інтерфейс харчування типу 6-pin PCI-e, характерний для більшості Майнер, вироблених компанією Bitmain. Всього на верхній межі 10 роз’ємів для підключення блоку живлення — по три на кожну з плат хешування, і один на контрольній плату.

  Технічні характеристики ASIC Antminer S7

  Antminer S7 стоїть на дерев'яній підлозі

  1. Хешрейт — 4,73-4,86TH / s (залежить від партії).
  2. Алгоритм хешування — SHA-256.
  3. Чіпи — BM 1385, виготовлені по 28 нм техпроцесу.
  4. Загальна кількість чіпів — 135 шт, розподілені по 3-м платам.
  5. Частота — 600 МГц (за замовчуванням, залежить від партії).
  6. Споживання електроенергії — 1250-1500 год (залежить від партії і навантаження).
  7. Енергоефективність — 0,25 Дж / Гх.
  8. Робоча температура — від 0 до 40 градусів.

  Підключення і настройка ASIC Майнера Antminer S7

  Antminer S7 і його блок живлення

  До підключення й налаштування ASIC Майнера S7 слід підійти з максимальною серйозністю. Від правильності цього процесу залежить працездатність пристрою. В першу чергу необхідно подбати про наявність блоку живлення. Для Antminer S7 підійде Enermax Platimax 1500, EVGA 1300 G2 і інші моделі. Важливо відзначити, що кожна плата не повинна підключатися більш ніж до одного блоку живлення і БП не повинен плекати контролер на початку ланцюга.

  Після завершення підключення обладнання до БП і мережі Інтернет можна перейти до процесу його налаштування. Веб-інтерфейс пристрою має певну схожість з попередніми моделями. Він відрізняється простотою і великою кількістю функцій. Кожна функція знаходиться в окремій вкладці, що спрощує роботу з налаштування конфігурацій ASIC.

  Окрему увагу слід приділити можливості регулювання роботи вентиляторів для охолодження. Ця функція дозволяє з легкістю знизити рівень шуму, при цьому не вдаючись до заміни системи охолодження.

  Також в даній моделі Майнера доступна функція зміни частоти чіпів. Керувати нею простої зрозуміло. Користувач зможе з легкістю розганяти AntminerS7. Мінімальна частота роботи становить 100 МГц, а максимальна — 1000 МГц.

  Які ще чинники варто враховувати при налаштуванні Асіка S7?

  Проводи, підключені до Асіка Antminer S7

  1. Рівень споживання електроенергії безпосередньо залежить від ефективності БП, робочої температури пристрою, а також точності вимірювача потужності.
  2. У комплект до пристрою не йде блок живлення, в зв’язку з цим користувач повинен самостійно подбати про його купівлю.
  3. При підключенні плат хешування і керуючої плати до різних БП плату управління необхідно підключати в останню чергу.

  Зверніть увагу! Antminer S7 не підходить для установки в житлових приміщеннях, оскільки видає при роботі дуже сильний шум.

  Видобуток криптовалюта за допомогою Асік Антмайнер С7

  Сторінка сервісу F2Pool для Майнінг
  Інтерфейс майданчики F2Pool для Майнінг Асіка Antminer S7

  Грунтуючись на тому, що майнер Асік С7 для видобутку крипти використовує алгоритм SHA-256, він може добувати різні криптовалюта, в тому числі біткоіни. Оскільки Майнінг соло з ускладненням мережі все більше невигідний, краще підключити ASIC до пулу. Найпопулярнішими і надійними сервісами вважаються:

  1. F2Pool — китайський пул, що дозволяє Майні біткоіни, Лайткоін, Даш і інші криптовалюта.
  2. BW.com — сервіс від китайського виробника Асіка BW.
  3. BTC China — пул від однойменної китайської кріптобіржі.
  4. AntPool — офіційний пул компанії Bitmain.

  Ціна Antminer S7, прибутковість і окупність

  Верхня панель Асіка Antminer S7

  Якщо порівняти Асік S9 і S7 за ціною, то можна з упевненістю сказати, що рання модель обійдеться набагато дешевше. Це зрозуміло, адже в даний момент Antminer S7 знятий з виробництва компанією Bitmain, тому його можна знайти виключно на вторинному ринку. Antminer S9 — вдосконалена модель, а значить більш продуктивна, тому і дорожче. Тим більше виникають сумніви в рентабельності видобутку біткоіни на цьому обладнанні. Однак це не заважає цілком успішно використовувати його для Майнінг інший крипти на алгоритмі SHA-256.

  Станом на сьогоднішній день, на території РФ ASIC Antminer S7 можна придбати на вторинному ринку (зокрема, на Авито) за ціною від 60-ти до 110 тисяч рублів залежно від стану. Що стосується Antminer S9, то його краще замовити в Китаї через спеціальні сервіси доставки, так як націнка в вітчизняних інтернет-магазинах дуже суттєва і може становити більше 100000 рублів.

  Розрахуємо прибутковість Antminer S7. Для цього врахуємо:

  1. Курс Bitcoin на 3 лютого 2018 року — 501 тисяча рублів.
  2. Обсяг споживаної електроенергії — 1293 Втч.
  3. Вартість 1 кВт — 5,38 рублів (по Москві).
  4. Хешрейт — 4,73 Тх / с.

  Згідно з результатами на nicehash.com, які автоматично враховує складність видобутку блоку, прибутковість Antminer S7 в місяць складе 6932,79 рублів. Місячний дохід користувача при цьому буде становити 1993,79 рубля, оскільки більшу частину доходу (4939 рублів) доведеться витратити на оплату електроенергії.

  Отже, навіть якщо ви купите прилад на вторинному ринку за 60 тисяч рублів, на його окупність при нинішньому курсі потрібно майже 2,5 року. У разі якщо ціна на монети Bitcoin збільшиться, термін окупності стане менше, і навпаки.

  Більше про Асіка Antminer S7 дивіться в наступному відеоогляді:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector