Асік майнер BitFury B8 47-50 Th / s — огляд, ціна, прибутковість

У недавньому часі компанія Bitfury заявила про випуск нового Асіка з найвищим рівнем хешрейта, який буквально потряс кріптовалютний світ. Цим пристроєм став майнер BitFury B8 з показником до 50 TH / s.

Компанія Bitfury — одним з відомих виробників Асіка. Також вона спеціалізується на створенні програмного забезпечення і випуск чіпів. У 2016 році саме розробники Bitfury почали виробництво інноваційних чіпів по 16 нм техпроцесу. Вони практично миттєво придбали світову популярність. У деяких джерелах навіть стверджувалося, що розробляються Асік Майнер російського виробництва на чіпах BitFury, однак офіційної інформації про це немає.

Новий Асік BitFury B8 використовує для Майнінг саме такі чіпи. Чим ще приваблює Майнер цей пристрій? Розглянемо більш детально.

Асік майнер BitFury B8 — огляд основних характеристик

Внутрішній устрій Асіка BitFury B8

Апарат призначений для промислового видобутку криптовалюта на алгоритмі SHA-256 і має наступні характеристики.

хешрейтвід 47 до 50 TH / s
енергоспоживання6,4 кВтг
енергоефективність0,13 J / MH
тип використовуваних чіпівBF16BTC8162
кількість чіпів576 на 6 платах
рівень шуму на відстані 1 метр85 дБ
габарити270х440х650 мм
вага37 кг

Зовні BitFury B8 виконаний у форм-факторі Rack (6U), що дозволяє установку обладнання на стандартні серверні стійки. Корпус з метою найкращого тепловідведення виконаний з алюмінію, а система охолодження представлена ​​6-ти потужними вентиляторами, що забезпечують максимально відповідну температуру роботи кожного чіпа. Тип вентиляції — наскрізний.

На передній частині корпусу, крім шести решіток вентиляторів, розташовуються роз’єми для підключення 2-х інтегрованих блоків живлення, шнури Ethernet, а також світлодіодні індикатори, що відображають роботу кожної з плат, і вимикачі.

Усередині Асік Майнера BitFury B8 є 6 друкованих плат. Кожна з них прикрита алюмінієвим радіатором і має 96 чіпів. У передній частині знаходиться плата управління, в задній частині — коннектори для подачі живлення. У бічну ліву частину корпусу вмонтовані 2 блоки живлення.

Програмне забезпечення пристрою є розробкою компанії BitFury. Як її основу слід брати ОС Debian на ядрі Linux.

Підключення і настройка Асіка BitFury

Два працюючих Асіка BitFury B8

Підключення Майнера Асік BitFury B8 ASIC miner 47 TH здійснюється наступним чином:

  • підключити блоки живлення до електромережі за допомогою кабелів, що поставляються в комплекті до обладнання;
  • під’єднати кабель Ethernet;
  • визначити IP-адресу Асік Майнера BitFury B8;
  • зайти в налаштування через адресний рядок браузера;
  • вказати параметри роботи з пулом.

Ціна і рівень прибутковості Асік BitFury B8 50 TH / s

Грати вентиляторів на Асіка BitFury B8

Сьогодні купити дану модель пристрою можна на офіційному сайті компанії-виробника, зробивши попереднє замовлення, так як офіційний старт продажів запланований на літо 2018 го року. Його самостійний ввезення в Росії можливий, адже пристрій пройшло відповідну нотифікацію.

Користувачі, які не бажають чекати літа, можуть звернутися в інтернет-магазини або до роздрібним продавцям.

Ціна Асік BitFury B8 50 TH / s в Росії становить близько 600 тисяч рублів.

Це найпотужніша версія, але в той же час, варто відзначити, що розкид цін дуже великий. Деякі продавці на Авито пропонують новинку за 400 тисяч, а в деяких оголошеннях цінник 800 тисяч рублів.

Для визначення рівня прибутковості і окупності розглянемо модель з показником 50 TH / s і рівнем енергоспоживання 6400 Ватт. Здобуваючи біткоіни, Асік BitFury B8 принесе користувачеві майже 2314 рублів в день або 69410 рублів на місяць. Ми не враховували тарифи на електроенергію. У різних регіонах розмір прибутку і термін окупності Майнера може відрізнятися. Для більш точного прорахунку від місячної прибутковості потрібно відняти суму, витрачену на оплату електічества. В місяць Асік BitFury споживає 4608 кВтг.

Звичайно будь-які розрахунки наперед НЕ будуть 100% -во точними, адже разом зі збільшенням загального рівня добувної потужності підвищиться і складність видобутку блоків. А це в свою чергу негативно позначиться на прибутковості Майнера.

Асік Bitfury B8 — плюси і мінуси, відгуки

Форма Асіка BitFury B8

Масштабно для кріптодобичі обладнання ще не використовують. Це новинка в Майнінг і тому відгуків про Асіка Bitfury поки недостатньо, щоб судити про доцільність такої інвестиції.

Ми ж виділимо достоїнства і недоліки моделі з позиції заявлених характеристик і тих нечисленних відгуків, які вже є в Мережі.

плюсимінуси
максимальний рівень продуктивностівеликі габарити і вага
висока якість збіркивисока вартість
інтегровані блоки живленнясильний шум
продумана система охолодженнявеликий показник споживаної потужності

Які висновки можна зробити про Асік Майнер BitFury B8? Це безумовно потужне обладнання для Майнінг біткоіни і інших криптовалюта на алгоритмі SHA-256. Хешрейт в 50 Тх / с — це серйозна заявка, при цьому вартість понад півмільйона рублів, енергоспоживання 6,4 кВтг та нестабільність кріптовалютного ринку ставлять під сумнів доцільність такого вкладення.

Більше про конструктивні особливості Асік Майнера BitFury B8 дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector