Augur криптовалюта: особливості платформи Аугур, торгівля акціями

Augur криптовалюта (REP, Аугур) — токен проекту децентралізованої платформи прогнозу кріптовалютного ринку. Система заснована на базі Ethereum і використовує накопичений профільними фахівцями досвід для створення сервісу для трейдерів та інвесторів.

В основі Аугур лежить відкритий вихідний код з використанням смарт-контрактів, який був розроблений для передбачення руху курсу цифрових валют.

Історія створення і команда Augur

Платформа була задумана Джеком Петерсоном і Джой Кругом ще в 2014 році, а ICO для його запуску провела компанія Forecast Foundation восени 2015 року. Проект залучив понад $ 5,5 млн шляхом краудсейла токенов REP ще задовго до початку буму ICO.

Нещодавно вийшла нова версія «Білої книги» проекту, в якій описана система, яка дозволить користувачам з усього світу робити ставки на результати різних подій. Її запуск в тестовому режимі відбудеться найближчим часом.

Хоча Augur і дозволить людям робити ставки на будь-якого роду заходи (від спортивних подій до динаміки фінансових ринків), його творці стверджують, що в перший час після запуску платформи користувачі отримають можливість працювати тільки на одному ринку.

Команда розробників Augur включає:

 • Джек Петерсон (співзасновник і провідний розробник, має науковий ступінь доктора філософії);
 • Джой Коло (співзасновник і старший бекенд-розробник);
 • Стівен Спрінкль (старший розробник);
 • Джон Денз (фронтенд-розробник);
 • Остін Уїльямс (радник, дослідник);
 • Віталік Бутерін (радник, засновник Ethereum).

Офіційний сайт: www.augur.net.

Опис основних особливостей Augur

Аугур — проект великої платформи любителів ставок і різних онлайн-ігор. Його токен, маркер репутації REP (стандарт ERC20), служить платіжним засобом в рамках системи, в тому числі для розміщення ставок. По суті, Augur представляє собою платформу прогнозів, який цілком міг би стати найбільшою платформою ставок в світі, а його токен — найпоширенішою і популярною криптовалюта в світі.

Якщо спробувати описати Augur простими словами, то це децентралізовану платформу прогнозів, який являє собою пошукову систему для майбутніх подій на основі розробленого алгоритму і смарт-контрактів.

Платформа пропонує своїм користувачам можливість розвивати ринки, на яких інші користувачі можуть робити ставки. За словами її творців, вона використовує «мудрість натовпу» для створення високоточних прогнозів в реальному часі.

Протокол Augur заснований на блокчейне Ethereum і точно так же, як і його батьківська ланцюжок, являє собою набір інтелектуальних контрактів з використанням свого токена REP замість ETH.

Економічна система Augur

На Аугур доступні два основні сценарії дій, з яких користувачі вибирають той, який відповідає їх перевагам. Вони можуть або створити прогноз, або займається обміном інформацією про події (звітністю) в протоколі для розробки ринкової системи прогнозування. За кожну дію, розпочате користувачем при розробці протоколу, він отримує винагороду в токенах.

створення ринку

Для цього через протокол платформи необхідно заплатити невелику кількість монет ETH. Розмір суми залежить від обраної ставки. Користувач створює прогноз, на якому інші учасники платформи можуть робити ставки.

Спочатку при створенні прогнозу в протоколі потрібно також встановити ціну для покупки і продажу акцій на платформі. Це являє собою відповідно плату учасників ставок. Купівельна ціна і продажна ціна є ймовірність того, що прогнозоване подія відбудеться або не відбудеться.

Різниця між сумами за вирахуванням спочатку внесених коштів є прибутком творця прогнозу. Маркет-мейкер повинен бути обережним при встановленні цін, тому що надмірно високі збори можуть відлякати користувачів від участі в ставках на цю подію, а в разі занадто низької ціни він може просто не повернуть спочатку вкладених коштів.

Пізніше таку схему було вирішено переглянути. Планується замінити ці збори винагородою за створення, яке виплачується творцеві прогнозу. Джерелом прибутку стане комісія від винагород тих, хто зробив правильну ставку.

Торгівля подіями

При торгівлі акціями за акції покупка і продаж здійснюється в межах суми, що представляє ваші шанси на подію, яка повинна відбутися або не відбутися в майбутньому. Вартість акцій варіюється від 0 до 1 ETH.

Купувати акції слід тільки при впевненості, що дана подія відбудеться. Чим вища ціна, за яку ви купуєте акції, тим більша ймовірність того, що подія відбудеться. У цьому випадку користувачі можуть отримувати прибуток, купуючи акції за низькою ціною і продаючи їх у міру зростання ціни.

Наприклад, можна заробити токени, якщо правильно спрогнозувати подія і мати на руках акції після закриття ринку. Отримані монети можна обміняти на фіатние гроші.

Як Майні REP

Augur не доступний для Майнінг, як багато інших криптовалюта. Замість цього було створено фіксовану кількість токенов — 11 млн REP. Це дозволить забезпечити стабільну цінність монети. Едінсвтенний спосіб отримати їх — заробити на платформі або купить у інших користувачів на біржах.

Де купити REP

На даний момент токен доступний на багатьох кріптовалютних біржах за ETH, BTC, USD, EUR та інші монети:

 • Bittrex;
 • Poloniex;
 • Upbit;
 • Kraken;
 • ChaoEX.

На момент написання статті курс REP до долара становив $ 34,18, до рублю — +1974 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 375 млн. Токен займав 41-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати REP

Перед покупкою REP необхідно завести гаманець. Для цього можна використовувати будь-який гаманець, що підтримує токени ETH:

 • Ledger Wallet;
 • MetaMask;
 • Jaxx;
 • Parity;
 • Gatehub;
 • MyEther Wallet;
 • Exodus;
 • Eidoo;
 • Ethereum Mist DApp.

Прогноз і перспективи розвитку на 2018 рік

Платформа Augur надає інвесторам можливість робити ставки і створювати прогнози за нижчою ціною, ніж на звичайному ринку азартних ігор. З огляду на його децентралізований протокол і структуру «мудрість натовпу», ціна токена REP може істотно вирости, якщо проект отримає широке поширення.

На початку січня 2017 року монета торгувалася в середньому за ціною близько $ 4, але потім виросла більш ніж в чотири рази. З огляду на її поточну відносно низьку вартість і зростання обсягом торгівлі, REP, можливо, має великий потенціал, щоб перевищити позначку в $ 300 до кінця 2018 року.

джерело:

http://www.augur.net/

https://www.abitgreedy.com/

https://www.tokens24.com/

https://www.geekxplore.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector