Bibox Token криптовалюта і біржа для торгівлі: особливості

Ця нова біржа, що спеціалізується на торгівлі цифровими валютами, мета якої полягає в тому, щоб запропонувати користувачам альтернативу таким платформ, як Binance і Huobi. У біржі є і власна Bibox Token криптовалюта (BIX).

Історія розвитку і команда розробників

Проект працює з 2017 року і забезпечує доступ до широкого кола цифрових монет. Він використовує алгоритми на основі технології штучного інтелекту (ІІ), які були розроблені для допомоги у виконанні оптимальних угод і транзакцій для максимізації будь потенційного прибутку. Однак через свою відносної молодості Бібокс як і раніше невідомий багатьом трейдерам криптовалюта.

Установча команда проекту складається з китайських фахівців в сфері фінансів і криптографії високого рівня. До складу команди входить, в тому числі співзасновник OKCoin і ряд основних членів-засновників HuoBi.com, двох найбільших платформ обміну біткоіни в Китаї і всьому світі. Крім основної технічної та операційної команди в розвитку проекту беруть участь прихильники і ентузіасти BTC, прихильники технології блокчейн, бізнесмени, професійні трейдери, венчурні інвестори і багато інших фахівців.

Про основній команді Бібокс відомо не дуже багато:

 • Джейсон Він (генеральний директор);
 • Ванлін Ванг (співзасновник і президент зарубіжних представництв біржі);
 • Алісія Пан (віце-президент з маркетингу);
 • Естелла Лью (менеджер з розвитку бізнесу);
 • Цзянь Цінь (керівник північноамериканського представництва).

Офіційний сайт: https://www.bibox.com/

Огляд основних особливостей Бібокс

На додаток до забезпечення доступу до широкого спектру альткоінов біржа використовує покращені зашифровані алгоритми на основі ІІ, які допомагають трейдерам при здійсненні операцій і транзакцій. Незважаючи на те, що біржа відкрилася тільки в кінці 2017 року, її популярність активно зростає поряд з обсягом торгів.

В даний час на біржі торгується понад 60 монет, є 145 валютних пар, пов’язаних з п’ятьма базовими криптовалюта

 • BTC;
 • ETH;
 • USDT;
 • DAI;
 • BIX.

Бібокс в даний час вже увійшла в топ-10 бірж з точки зору обсягу торгів, як BTC, так і щоденного обороту в цілому. Її користувачі здійснюють понад 33 000 угод щодоби, обсяг яких в доларовому еквіваленті перевищує $ 250 млн.

В даний час домінуючою парою є BIX / ETH, на яку припадає добова частка від обороту понад $ 66 млн. Ще більше $ 30 млн від загального обсягу щоденних торгів припадає на ETH / BTC і BIX / BTC.

В цілому, можна сказати, що команда Бібокс розробила просту у використанні платформу з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом. Він дозволяє користувачам вести свою торговельну діяльність чином, аналогічним таким платформ, як Binance. Для залучення трейдерів до своєї платформі в Бібокс був інтегрований ряд важливих функцій.

Ключові функції Бібокс

 • Функціональність. Біржа використовує торговельну платформу і має простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з широким спектром функцій. Крім таких функцій, як стакан ордерів, історія торгівлі і гнучкі настройки діаграм і графіків, платформа дозволяє трейдерам вибирати між базовим або повноекранному розширеним інтерфейсом. Сайт також включає в себе просунуті індикатори для технічного аналізу.
 • Технології. Команда Бібокс прагне йти в ногу з технологічними розробками і використовувати модулі на базі ІІ та інші смарт-інструменти, щоб забезпечити швидку і надійну автоматичну торгівлю. Команда також дозволяє інтегрувати API біржі з іншими торговими послугами та надає десктопний варіант клієнта для ПК і Mac, а також мобільний додаток для власників пристроїв на Android і iOS.
 • Параметри торгівлі. Біржа забезпечує широкий діапазон торговельних можливостей. Ви маєте доступ до великої кількості монет, лімітованим і ринковим ордерами і простий структурі винагороди. Розмір комісії становить 0,1%. Трейдери також можуть отримати знижку в розмірі 50% на транзакційні збори при використанні токена BIX як засобу розрахунків.
 • Підтримка клієнтів. Сайт доступний англійською, китайською, російською, корейською та в’єтнамською мовами. Крім того, є цілодобова команда підтримки для вирішення будь-яких проблем. Користувачі можуть також зв’язатися з командою, розмістивши своє питання через спеціальний сервіс в розділі підтримки. З командою Бібокс можна також зв’язатися через обліковий запис в Twitter, канал в Telegram і сторінку Facebook. У розділі підтримки є сторінка поширених запитань, в якій описані найбільш поширені проблеми та інструкції для полегшення використання платформи.

комісійні збори

Використання токена BIX при здійсненні операцій дозволяє отримати скиду на комісію за послуги біржі. Це служить стимулом для користувачів купувати, використовувати і утримувати монету. Трейдери, які не використовують BIX, оплачують комісію в розмірі 0,1% від усіх угод.

При поповненні рахунку в криптовалюта комісії немає, але при виведенні коштів стягується плата за транзакцію в мережі, яка варіюється в залежності від завантаженості конкретної блокової ланцюжка.

Плата за виведення коштів залежить від обраної валюти і для основних криптовалюта становить:

 • Bitcoin — 0,0004 BTC;
 • Ethereum — 0,005 ETH;
 • Litcoin — 0,005 LTC.

З повним переліком діючих комісій можна ознайомитися на сайті біржі.

Безпека

Бібокс використовує ряд протоколів безпеки для захисту облікових записів клієнтів і підтримує двухфакторную аутентифікацію Google, аутентифікацію через SMS та спеціальний пароль для виведення коштів.

Розробники також надають можливість заповнити повноцінну реєстраційну форму, щоб допомогти користувачам відстежувати активність свого облікового запису. Команда біржі не розкриває подробиці щодо своїх методів захисту, але стверджує, що більшість коштів користувачів зберігаються в автономному режимі в гаманцях з холодною технологією. На момент написання статті, ніяких про яких випадках зломів сайту або розкраданні коштів клієнтів не повідомлялося.

У платформу впроваджений ряд функцій, призначених для сприяння торгівлі, таких як мікросервіс поділу, який розбиває транзакції великого обсягу на більш дрібні біти. Це дозволяє виконувати їх більш надійно і ефективно. Платформа також контролюється і управляється системою ІІ, усуває будь-які помилки, які можуть виникнути в ході повсякденної діяльності.

Бібокс використовує інтерфейси API, такі як RESTful, Websocket і Fix, щоб допомогти звести до мінімуму будь-які раптові валютні коливання чреваті збитками

Переваги і недоліки

«За»:

 • простота у використанні;
 • низька комісія;
 • складна торгова платформа з функціями ІІ;
 • великий вибір альткоінов;
 • можливість використання токена BIX для зниження комісійних зборів.

«Проти»:

 • децентралізація (відсутність контролю з боку відповідних органів);
 • недолік інформації про власників і засновників платформи;
 • відсутність підтримки фіатних валют.

токен BIX

Монета заснована на блокової ланцюжку Ethereum і використовує стандарт ERC-20. Використання токена біржі дозволяє трейдерам отримувати 20% від прибутку торговельного майданчика. Платформа також пропонує інвесторам, які використовують для оплати послуг біржі токен BIX, поетапне зниження розміру торгової комісії на 50%.

Де купити BIX?

Токен BIX почав торгуватися в кінці грудня 2017 року. Свого максимуму на курсовому графіку він досяг 7 січня 2018 року на позначці в $ 4,08. Як і у випадку з більшістю альтконов, цей токен сильно прив’язаний до біткоіни і сильно реагує на поведінку його ціни.

Купити і продати монету поки можна виключно на самій біржі Бібокс. На момент написання статті курс BIX до долара становив $ 1,19, до рублю — 79,41 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 124 млн. Токен займав 83-е місце на кріптовалютном ринку.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Бібокс — ще один новий представник в сфері кріптовалютних бірж на основі блокчейна. Спочатку він був орієнтований на китайський ринок, але протягом першого півріччя свого існування популярність платформи зробила її глобальним сервісом, який не поступається таким гігантам ринку, як Binance і Huobi.

Команда засновників має намір спробувати збільшити свою частку на ринку шляхом надання таких функцій, як маржинальна торгівля, транзакції з відкритими точками і різні алгоритми даних на основі ІІ. В даний час на сайті використовується система зіставлення пам’яті, яка допомагає забезпечувати високу швидкість обміну даними і надає користувачам уніфіковану інформацію про вхід / вихід на ринок. Платформа відфільтровує велика кількість даних про криптовалюта і надає користувачам доступ до важливої ​​інформації в будь-який момент.

Бібокс є життєздатним варіантом для нових і досвідчених трейдерів, проте через свою відносної молодості вона може краще підійти більш досвідчених учасників кріптовалютной сфери.

джерело:

https://blockonomi.com/

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector