Baikal Mini Miner ASIC — огляд, ціна і де купити

З 2016-му році китайська компанія Baikal Miner випустила на ринок пристрій, що підтримує одночасно декілька алгоритмів і має при цьому порівняно невеликі габарити. Майнер Baikal Mini Miner ASIC одночасно підтримує алгоритми:

 • X11;
 • X13;
 • X14;
 • X15;
 • Quark;
 • Qubit.

Огляд характеристик Асік Байкал міні

Габарити Baikal Mini Miner

Асік Байкал Міні — перший в світі майнер, що підтримує одночасно 6 алгоритмів. Насправді ці алгоритми дуже схожі між собою, але факт залишається фактом.

Асік здатний забезпечити обіцяний виробником рівень хешрейта 150 MH / s при енергоспоживанні від 28 до 48 Втч. Для кожного з алгоритмів кількість споживаної електроенергії буде різним:

X1140 Втч0.27 Дж на МХ
X1346 Втч0.31 Дж на МХ
X1447 Втч0.32 Дж на МХ
X1548 Втч0.32 Дж на МХ
Quark25 Втч0.17 Дж на МХ
Qubit28 Втч0.19 Дж на МХ

За рахунок порівняно низького енергоспоживання і невеликої потужності цей miner має невеликі габарити і не вимагає серйозної системи охолодження. Отже, рівень шуму, що виходить від нього, мінімальний. А тому Асік можна використовувати в квартирі.

Baikal Mini Miner ASIC має наступні характеристики:

хешрейт150 МХ / с
енергоспоживаннявід 25 до 48 Втч
алгоритмиX11, X13, X14, X15, Quark, Qubit
робоча температура0-40 градусів
рівень шуму45 дБ
габарити140х100х95 мм
вага475 грамів

Корпус Baikal Mini Miner можна назвати примітивним в порівнянні з корпусами інших Асіка. Він складається з двох паралельно розташованих панелей без бічних стінок. При необхідності користувач може самостійно об’єднати декілька пристроїв в ферму, здатну видавати досить непогану потужність. В принципі тільки таким чином і можна зробити пристрій прибутковим, Майн одним приладом з хешрейтом 150 Мегахешей в 2018 абсолютно невигідно.

При купівлі обладнання слід звернути увагу на те, що воно поставляється в комплекті з персональними мініатюрним комп’ютером, що має схожість з Raspberry Pi. Цей міні ПК управляє самим Асіка і процесом кріптодобичі.

Підключення Baikal Mini Miner ASIC

Ферма з Baikal Mini Miner

Щоб почати процес Майнінг, користувачеві не потрібно підключати пристрій до комп’ютера. Для цього необхідно виконати наступне:

 • підключити майнер до електромережі;
 • під’єднати кабель Ethernet;
 • визначити IP-адресу пристрою;
 • відкрити веб-інтерфейс;
 • ввести параметри для Майнінг.

Варто відзначити, що веб-інтерфейс обладнання є вдосконаленою версією Script mining distribution. Для отримання доступу до налаштувань Майнера користувачеві необхідно ввести в якості логіна і пароля слово «baikal». Для безпеки рекомендується одразу ж змінити логін і пароль.

В налаштуваннях користувач може стежити за температурою роботи пристрою, а також змінювати алгоритм видобутку криптовалюта. Однак перед цим потрібно виставити настройки пулів для кожного з алгоритмів. При необхідності користувач може знайти безліч відео та інструкцій по підключенню Майнера до пулу.

Ціна і прибутковість Baikal Mini Miner ASIC

Обладнання вже досить давно не продається на офіційному сайті компанії. У зв’язку з цим багато користувачів часто цікавляться, де купити Baikal Mini Miner ASIC. Сьогодні це можливо у роздрібних реалізаторів або на вторинному ринку. Багато оголошень про продаж можна знайти на eBay.

Ціна Baikal Mini Miner становить від 11,5 до 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з доставкою.

Для визначення рівня прибутковості скористаємося калькулятором nicehash.com і виберемо найпопулярніший алгоритм видобутку X11. Виконаємо розрахунки без урахування витрат на електрики. Прибуток, принесена Асіка, станом на 17 лютого 2018 го року складе 2.91 рубля в день. В місяць рівень доходу складе 88 рублів. Місячна витрата електрики в даному разі відповідає 28,8 кВт.

Як бачите, Асік абсолютно не прибутковий, якщо використовувати його в поодинці. При з’єднанні 4-х таких моделей загальний хешрейт складе 600 Мегахешей, а енергоспоживання 160 Втч.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector