Baikal Giant-B: характеристики ASIC-Майнер, ціна і прибутковість

Нещодавно ми розглядали майнер, що підтримує безліч алгоритмів — Baikal Giant X10. У цій статті розглянемо не менше привабливу модель від того ж виробника — Baikal Giant-B.

Цей Асік цікавий тим, що дозволяє добувати деякі монети, раніше доступні виключно для Майнінг фермами з відеокарт. Завдяки цьому прибутковість моделі досить висока. Вивчимо її більш детально.

Технічні характеристики Baikal Giant-B

Пристрій від компанії Baikal відрізняється тим, що призначене для видобутку крипти на декількох алгоритмах, як і попередній апарат Гіант Х10. При цьому для кожного з них відрізняється хешрейт і енергоспоживання.

Характеристики Baikal Giant-B для 5 підтримуваних алгоритмів наступні:

алгоритмХешрейт, GH / sЕнергоспоживання, Втчкриптовалюта
Blake256R14160410Decred (DCR)
Lbry40400LBRY (LBC)
Blake (2b)80300Siacoin
Blake256R8160260Vcash
Pascal40210Pascalcoin (PASC) і PascalLite (PASL)

Що стосується робочих параметрів Майнера Байкал Гіант Б, то вони мають такий вигляд:

 1. Робоча температура — від 0 до 40 градусів.
 2. Габарити — 310х115х135 мм.
 3. Вага — 3,8 кг.

Корпус Майнера Baikal Giant-B виконаний з алюмінію. Система охолодження представлена ​​у вигляді вентилятора, розташованого спереду. На задній панелі пристрою вбудовані світлодіодні індикатори, роз’єм для кабелю Ethernet, а також шість 6-pin роз’ємів для підключення блоку живлення.

Сумісність ASIC Baikal Giant-B

Два працюючих Асіка Baikal Giant-B

Для початку Майнінг криптовалюта користувач повинен виконати наступні дії:

 • підключити ASIC Baikal Giant-B до БП, включаючи коннектори в роз’єми до клацання;
 • під’єднати кабель Ethernet;
 • включити блок живлення в мережу;
 • визначити IP обладнання;
 • зареєструватися на пулі;
 • створити Воркер;
 • дізнатися stratum для алгоритмів в розділі FAQ або HELP;
 • відкрити веб-інтерфейс Майнера;
 • ввести stratum для кожного окремого алгоритму;
 • зберегти настройки.

Серед налаштувань Майнера важливо встановити перемикання пристрою на найбільш прибутковий алгоритм. Він може змінюватися в залежності від котирувань криптовалюта, складності мережі і інших чинників.

Де і як купити Baikal miner Giant-B — ціна, прибутковість

Сторінка для онлайн-покупки Асіка Baikal Giant-B
Асік Baikal Giant-B на сторінці інтернет-магазину

Байкал Гіант Б можна замовити на офіційному сайті або в інтернет-магазині. У першому випадку користувачеві буде потрібно відправити заявку на електронну пошту або в скайп, зазначені на офіційному сайті компанії. Після цього йому повідомлять ціну Baikal miner Giant-B, розмір мінімальної партії поставки. Варто відзначити, що покупка безпосередньо від виробника під замовлення може зайняти більше часу. Швидше купити Асік можна в інтернет-магазині.

Ціна Biakal Giant-B в Росії — від 490 тисяч рублів.

Обсяг прибутку моделі розрахуємо за допомогою спеціального калькулятора NiceHash. Орієнтовна прибутковість Biakal Giant-B без урахування витрат на електроенергію станом на 2 березня становитиме 1 495 рублів в день, а в місяць — 54866 рублів. Для визначення чистого прибутку з останньої цифри необхідно відняти вартість оплати електроенергії відповідно до тарифів конкретного регіону. Вона буде залежати від того, на якому алгоритмі працює прилад і складе 151,2-295,2 кВт.

Плюси і мінуси Асіка Байкал Гіант Б

Сьогодні Асік Baikal Giant-B є одним з найприбутковіших і цікавих Майнер, що дозволяють добувати Кріп на різних алгоритмах.

Ми виділимо достоїнства і недоліки, які важливо враховувати, приймаючи рішення про покупку устаткування:

плюсимінуси
стабільність роботивисока вартість
високий рівень доходу
можливість Майнінг на 5 алгоритмахсильний шум
порівняно низьке енергоспоживання

Якщо брати до уваги саме алгоритм Blake (2b) для видобутку Сіакоін, то інвестувати в покупку Baikal Giant-B звичайно марно, оскільки на цьому алгоритмі його продуктивність приблизно в 10 разів менше Antminer A3. Однак, якщо розглядати інші алгоритми, то у приладу непогані характеристики.

Відеоогляд Baikal Giant-B представлений нижче. Однак враховуйте, що прибутковість приладу змінюється постійно, тому дані прибутковості з відео можуть не відповідати нинішньої ситуації на ринку.


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector