ArcBlock криптовалюта: оборот і капіталізація платформи

Що таке ArcBlock

ArcBlock криптовалюта (ABT) є кріптовалютной майданчиком і одночасно екосистемою для розробки і розгортання децентралізованих блокчейн-додатків, виконуючи своєрідну інтеграційну роль між традиційним і цифровим бізнесом.

З одного боку це база для безлічі розробників мобільних додатків по всьому світу. З іншого боку, досить нове явище — блокчейн-платформи і dApps. Насправді, фахівців, які розробляють додатки на блокчейн не так вже й багато.

На сьогоднішній день добовий оборот токена платформи ArcBlock — ABT, становить близько 11 млн доларів, а капіталізація самого проекту 49 млн. Доларів. При цьому, загальний обсяг емісії токенов ABT становить 186 млн. Одиниць.

особливості Arcblock

ArcBlock надає для використання набір компонентів і крос-функціональних інструментів, призначених для розробки бізнес-додатків для вузько секторів використання за допомогою блокчейн-платформи. Хорошим аналогом в такому випадку є система з універсальним інтерфейсом ODBC, що дозволяє підключатися до блокчейнам інших виробників.

Економічна система Arcblock зав’язана навколо офіційного цифрового активу платформ — ABT. Система об’єднує не тільки Майнер криптовалюта, які надають свої обчислювальні ресурси, але також розробників бізнес-додатків і самих користувачів проекту в цілу екосистему. У разі, якщо новому додатку потрібно свій, особливий токен, він може бути побудований на базі ABT, як і всі нинішні токени, які побудовані на Ethereum (ETH).

команда проекту

На жаль, представлена ​​команда проекту невелика, а інформації про учасників вкрай мало.

На сайті наводиться LinkedIn-сторінки тільки 3 працівників:

  • Роберто Мао (англ. Robert Mao), Засновник, головний розробник з досвідом в ІТ-індустрії з 1994 року;
  • Флавіо Шарлон (ангд. Flavien Charlon), Співзасновник, головний дослідник;
  • Жан Чен (англ. Jean Chen), Віце-президент з маркетингу та PR.

Де купити і як зберігати ABT

Купити і продати цифровий актив ABT можна на нижчеперелічених кріптовалютних майданчиках:

  • LBank (обробляє близько 57% від сумарного обороту ABT);
  • Huobi (обробляє близько 15% від сумарного обороту ABT);
  • DragonEX (обробляє близько 10% від сумарного обороту ABT);
  • OKEx (обробляє близько 12% від сумарного обороту ABT).

До того ж ABT доступний для купівлі / продажу на Gate.io, BitMart, CoinBene, Bibox, KuCoin, IDEX і Cobinhood.

Оскільки ABT створений на основі Ethereum’а, то його можна зберігати як на рахунках кріптовалютних бірж, а також на цифрових MyEtherWallet і апаратних Ledger Nano S і / або TREZOR гаманцях.

Висновок і перспективи

На жаль, існує чимало непривабливих моментів, що знижують позитивне враження про проект, як наприклад вказівка ​​в офіційній документації проекту на те, що представлена ​​інформація про проект може необмежено змінюватися. Чи є це просто юридичної формальністю?

Дорожня карта не розкриває подробиці всіх етапів. Реліз заплановано на 1 квартал 2019 року. Існує думка, що на це піде набагато більше часу і що для залучення партнерів і тестування даного продукту піде як мінімум два роки.

Складно передбачити розвиток ABT до 2020 року. Також не варто забувати про конкуренцію. До того ж проект не надає відкритий код і викликає багато запитань.

Існує анонс про співпрацю з IBM і SAO, проте деталі щодо даної угоди відсутні. Виходячи з цього, можна припустити, що це лише піар-трюк.

Проте, ArcBlock досить молодий проект, який знаходиться на стадії розробки і шукає грамотний штат співробітників і фахівців в області блокчейн-технологій.

Зрештою, проект ставить досить амбітну і корисну для ринку праці мета.

джерела:

http://icocrunch.io/

https://coinmarketcap.com/

https://icodrops.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector