Біржа криптовалюта Bibox — схожа на свого побратима

Індивідуальності серед бірж криптовалюта зустрічаються рідко. Але ось є одна, яка дуже схожа на інший майданчик. При цьому їй вдається зберегти власне обличчя. Про кого це я? Так про біржі Bibox.

Схожа на …

Велика частина трейдерів після відвідування Bibox в один голос «кричать», що вона точна близнецовая копія інший більш іменитої крітобіржі — Binance. Сперечатися не будемо — загального у обох майданчиків багато чого. Але схожість — не критична характеристика для біржі. Головне, щоб безпека була на рівні.

Поки у Bibox просечек не траплялося. Тільки рано говорити про її надійності, оскільки запущена кріптобіржа була в жовтні минулого року.

Що ще про неї відомо:

  • Інтерфейс доступний на п’яти мовах — в тому числі і російською.
  • Базова комісійна ставка — 0,1%.
  • Торгує власним токеном BIX — при використанні його в транзакціях торговельна комісія знижується до 0,05%.
  • В результаті ICO на розвиток біржі було зібрано близько 48 млн. Доларів.
  • У становленні Bibox брали участь професіонали з інших китайських кріптопроектов.
  • Валідація профілю необов’язкова — без підтвердження можна виводити щодня не більше 2 BTC.
  • Не підтримує фіати.
  • На біржі є понад 50 криптовалюта.

поринаємо всередину

Для дослідження нутрощів Bibox проходимо реєстрацію. На першому ж кроці натикаємося на ляпи російської локалізації інтерфейсу.

Після заповнення форми збираємо пазл. Таким чином підтверджуємо свою людську сутність.

Потім, перейшовши за посиланням в отриманому листі, валідіруем свою електронну адресу. Благо, посилання на англійському :).

Підвищити безпеку профілю можна, активувавши підтвердження через SMS, встановивши окремий пароль для виведення коштів. А також за допомогою Google Authenticator.

У верхньому меню представлено три розділи для роботи з криптовалюта: трейдерства, взяття або видачу кредиту і С2С торгівлі (для прямого обміну між користувачами). Останній варіант веде на сторонню майданчик.

Торговий термінал доступний в стандартній і розширеної версіях. Хоча в обох випадках застосовуються одні і ті ж інструменти купівлі-продажу. Наприклад, настроюється інтерактивний графік. Швидше за все, це творіння належить пензлю розробників Bibox. Графік підтримує кілька базових налаштувань і основні технічні індикатори.

На біржі можна грати тільки двома типами ордерів: лімітним і ринковим.

Не все так гладко!

Але не все так гладко у Bibox. У своїх відгуках користувачі кріптобіржі відзначають нерозторопність служби підтримки. А також невеликі обсяги торгів і пов’язану з цим волатильність курсу криптовалюта.

Також багатьом не вистачає операцій з Fiat. Але це вже чванства окремих особистостей.

Виходить, що головний недолік Bibox — це малі обсяги торговельних операцій. Але при цьому не забуваємо, що майданчику не виповнилося навіть року. Тому є надія, що дане захворювання кріптобіржа переросте!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector