Біржа криптовалюта BTCBOX зі східними премудростями

Відразу перепрошую, але пробратися до функціоналу біржі криптовалюта BTCBOX мені завадила «япона мать». Бачив різні східні премудрості, але на таку натикаюся вперше!

Головне про майданчику

Невелика ремарка. Зараз у нас підуть огляди всіляких східно-азіатських кріптобірж, які родом з Китаю, Південної Кореї і Японії. Велика частина з них націлена на свої регіональні ринки. Через це їх інтерфейс не завжди підтримує англійську мову.

Також в них буває важко пробратися всередину до призначеного для користувача функціоналу через обмеження, що вводяться для трейдерів з інших країн.

Ну а тепер повертаємося до оглядається сьогодні майданчику — BTCBOX. Що про неї вдалося дізнатися:

  • Працює з 2014 р
  • Інтерфейс доступний на китайському, англійською та японською.
  • Кріптобіржа зареєстрована в Японії.
  • Є учасником кількох асоціацій японських кріптобірж — в тому числі і Japan Cryptocurrency Business Association. У неї входять 13 найбільших майданчиків країни.
  • Зареєстрована в FSA (державне агентство фінансових послуг Японії).
  • Підтримує п’ять валют — японська ієна, ефір, біткоіни, BCH і LTC.
  • В системі безпеки використовується двофакторна аутентифікація.
  • Підтримується маржинальна торгівля — кредитне плече 1: 3.

Цікаво, що заявка на позику коштів для трейдерства обробляється вручну. Тому отримати в борг можна тільки через кілька годин після подачі заявки.

  • Введення — висновок ієн через банківський переказ.

Окремо варто розповісти про систему комісій, яка працює на BTCBOX. Головною фішкою майданчики є відсутність плати за здійснення операцій з біткоіни. За транзакції з іншими підтримуваними альткоінамі (а їх не так багато) біржа бере 0,2% як з покупця, так і з продавця.

За виведення BTC знімається символічна пеня — 0,001 монети. При цьому за розміщення коштів на внутрішньому рахунку комісія не знімається.

Висновок інших криптовалюта обходиться в ті ж 0,2%. Найдорожче коштує переклад JPY — 0,5% від суми.

Про дурниці і функціонал

А тепер про тих японських граблях, на які натрапив при реєстрації в BTCBOX. Ось ця нещаслива реєстраційна форма, яка зупинила мій шлях.

Тобто, не можна використовувати мобільний email при реєстрації. Чесно кажучи, не чув про подібну різновиди поштової скриньки. Але, швидше за все, це помилка, допущена при перекладі інтерфейсу на англійську.

Я так розумію, що в BTCBOX заборонена реєстрація з мобільних пристроїв або через динамічні IP. Так як перебуваю на дачі і використовую 3G, то обидва ці обмеження обійти поки не можу. Але на такі граблі я давно (або взагалі) не траплялися!

Але подивитися на торговий термінал, який використовується в BTCBOX, можна і без авторизації. Ми вже зустрічали такої. Мабуть, японська кріптобіржа використовує його за ліцензією.

Всі ігри на біржі крутяться навколо «япона ієни» і кількох криптовалюта, тому ринок майданчики розбитий на чотири сегменти.

Зверху торгового терміналу знаходиться настроюється інтерактивний графік. Справа розташована книга ордерів, внизу — форми подачі заявок. На кріптобірже підтримуються тільки два види ордерів: ринкові і лімітні.

Зрозуміло, що вивчити відгуки про BTCBOX неможливо. Російських на цій біржі набереться від сили один-два трейдера. Більш того, навіть європейців тут не так вже й багато. Про це говорять автори кількох англомовних оглядів, якими я керувався при написанні свого.

Незважаючи на дурне обмеження при реєстрації, BTCBOX заслуговує довіру. Її діяльність цілком легальна і контролюється державними органами Японії. А відсутність комісії за операції з біткоіни може стати основним рушійним стимулом, якщо збираєтеся купити велику суму монет!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector