Binance криптовалюта: перспективи розвитку біржі

Що таке Binance Coin?

Binance Coin (BNB) — офіційна криптовалюта молодої й успішної біржі Binance.

BNB була випущена в липні 2017 року, після того, як біржа Binance завершила свою фазу ICO. Сама Binance криптовалюта функціонує в мережі Ethereum з використанням стандарту токена ERC20.

Основною метою BNB є оплата різних зборів, що стягуються з Binance, таких, як комісія за обмін, плата за зняття грошей, лістингові платежі і будь-які інші збори, які можуть бути додані в майбутньому. Щоб стимулювати оборот криптовалюта, біржа Binance надає своїм користувачам значні знижки на торговельні збори.

команда

Генеральним директором Binance є Чанпен Чжао (англ. Changpeng Zhao), який має глибокий досвід в області фінансів, торгівлі і технології блокчейна.

Більш того, він є засновником BijieTech, а також співзасновником OKCoin (однієї з найбільших кріптовалютних бірж в світі).

Як придбати BNB?

Оскільки BNB за своєю суттю це токен, ніж криптовалюта, то за фіат його, на жаль, неможливо придбати. Хіба що прикупити біткоіни або ефіріум на Coinbase, внісши спочатку депозит в доларах, а вже потім, обмінявши BTC / ETH на BNB.

майбутнє

На момент написання статті, ціна BNB становить близько 8 доларів, і є всі підстави вважати, що незабаром ціна, як мінімум, потроїтися, перевищивши новий рекордний максимум в 24 долара США.

Основною причиною подібного раптового зростання можна вважати те, що Binance є дуже популярним активом, і часті користувачі можуть отримати дуже солідне співвідношення ціни і якості з BNB.

Всього на днях, на біржі Binance зареєструвалося майже чверть мільйона нових користувачів за одну годину, а раніше, команда заявила, що база користувачів росте на «пару мільйонів» щотижня.

У BNB несподівано з’явилося багато нових покупців, і тут не потрібно бути гуру кріпторинка, щоб зрозуміти, що BNB зараз один з найгарячіших товарів.

В даний час основне положення токена пом’якшується за рахунок різких комісійних зборів. Таким чином, ви можете оплатити майже будь-які комісійні збори в Binance за допомогою BNB замість іншого криптовалюта, щоб отримати 50% знижку.

Біржа Binance остаточно і агресивно зміцнила свій статус біржі номер один в світі за останні дні, тому можна з упевненістю очікувати в довгостроковій перспективі активного зростання цін і самої крипти BNB.

джерела:

https://themerkle.com/

Finder Money, Insurance, Mobile & Shopping Comparison

https://coinclarity.com/

World Crypto Index

https://tonyy.in/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector