Mithril криптовалюта: мета створення платформи, особливості соціального Майнінг

Мітхріл — це платформа соціальної мережі децентралізованого характеру, яка дозволяє заробляти авторам контенту. Користувачі мають можливість заробітку цифрових грошей. Mithril криптовалюта (MITH) — внутрішній цифровий токен платформи, в основі якої лежить технологія блокчейн.

За допомогою блокової технології забезпечується безпека мережі і транзакцій, а децентралізований характер зберігання даних дозволяє досягти надійної, незмінної і ефективної записи інформації про здійснювані переказах коштів.

Історія проекту і команда розробників

Реалізацією проекту займається компанія M17 Entertainment, що з’явилася шляхом злиття сінгапурського сервісу знайомств Paktor і тайванської відеопотоковой платформи 17 Media. В ході ICO розробники зібрали $ 40 млн під керівництвом Infinity Ventures.

Автори проекту стверджують, що за біллінгом варто «майбутнє соціальних мереж». Вони впевнені, що соцмережі повинні винагороджувати своїх користувачів за розміщення контенту, так як це робить YouTube.

Команда розробників включає, в тому числі:

 • Джеффрі Хуан (засновник, тайваньсько-американський провідний спеціаліст в області музики, розваг і технологій);
 • Вілсон Хуан (кріптовалютний дослідник);
 • Вілсон Хуанг (розробник програмного забезпечення з чотирирічним досвідом роботи, кріптовалютний дослідник, фахівець з блокчейну і роздільного консенсусного алгоритму з досвідом роботи понад три роки, співзасновник компанії універсальних консалтингових послуг Hackoin);
 • Рой Лін (менеджер по продуктах з чотирирічним досвідом в розробки продукції і дворічним досвідом роботи в кріптовалютних дослідженнях);
 • Лі-Чун Ян (старший розробник, фахівець широкого спектру: від розробки веб-сайтів і бекенда-послуг до написання смарт-контрактів, має досвід у створенні великих серверів з високою доступністю, майнер).
 • Чао Йенг Чанг (старший розробник Android / iOS з трирічним досвідом роботи, фахівець з розробки систем електронного навчання із застосуванням передових технологій).

Офіційний сайт: mith.io.

Огляд основних цілей Mithril

Кінцева мета Mithril — стати оптимізованої і кращої блокової платформою для використання додатків в соціальних мережах. Саме тому її здатність інтегруватися в основні існуючі платформи соцмереж є пріоритетною особливістю проекту. Можливості Мітхріл передбачалися таким чином, щоб їх можна було використовувати на основних діючих платформах відомих соціальних мереж.

система винагород

Команда авторів проекту також працює над створенням спектра партнерських послуг і додатків, які приймають до оплати токен MITH. Вони вже розробили інтеграційний протокол (Mithril Integration Protocol) для забезпечення плавної інтеграції між екосистемою Мітхріл і соціальними мережами. У міру розвитку різних блокчейн-платформ, розробники продовжать переоцінку Mithril, щоб забезпечити активну підтримку спільноти, зменшити транзакційні витрати і поліпшити масштабованість.

соціальний майнінг

Центральної особливістю Мітхріл є так званий соціальний Майнінг. Він передбачає винагороду для творців контенту на кілька років вперед. На ці цілі виділено 35% коштів (близько $ 350 млн) з $ 1 млрд зібраних інвестицій.

Соціальний Майнінг дозволяє розподіляти токени порядку спадання схемою. Сума виплат скорочується щороку наполовину. Ця модель розподілу призначена для ранніх інвесторів, які і так отримають чималі вигоди від вкладення своїх коштів в проект.

Творці Mithril припускають, що більш низькі нагороди будуть компенсовані збільшенням попиту на токен, що, відповідно, призведе до зростання його вартості. Проте, поки невідомо, що буде з системою винагороди, коли всі можливі монети будуть здобуті.

Скільки можна заробити на контенті?

Незважаючи на те, що в «Білій книзі» і на веб-сайті проекту про це ані слова, в одному з інтерв’ю засновник Мітхріл Джеффрі Хуан сказав, що спочатку за 1 000 переглядів якісного контенту автори отримуватимуть близько $ 1.

Постачальники контенту будуть винагороджуватися не тільки за перегляди, а й за лайки розміщених матеріалів. Пріоритет за розміром винагород буде віддаватися лайкам.

Особливості архітектури Mithril

Функція Mithril Vault стане свого роду мостом між різними платформами партнерських мереж, дозволяючи MITH відстежувати відразу кілька мереж. Інші особливості включають стандартні можливості відправки, отримання та відстеження транзакцій через гаманець. Крім того, є інструмент оцінки винагороди для визначення потенційних виплат користувачеві в різних мережах.

За словами авторів, «кінцева мета команди Mithril — створити кращу і найбільш оптимізовану блок-ланцюжок для додатків соціальних мереж». Першим кроком до досягнення цієї мети стане інтеграція MITH в усі основні соцмережі.

Вони також мають намір працювати над інтеграцією в мобільні додатки і сервіси з надання різних послуг, щоб зробити з токена MITH єдину соціальну криптовалюта на різних платформах, крім сфери соціальних медіа.

Що таке Lit?

Lit в даний час знаходиться на етапі бета-версії і являє собою одну з ключових складових проекту. Команда Mithril створила Lit для задоволення потреб нинішнього покоління, які зацікавлені в криптовалюта і люблять спілкування в соціальних мережах.

Він буде включати такі функції, як пошук і залучення нових друзів, створення потоків новин і обмін миттєвими повідомленнями. Щоб допомогти користувачам монетизувати особистий контент Lit буде легко інтегруватися в найпопулярніші великі соціальні мережі.

Мобільний додаток Lit

Користувачі, які діляться своїми історіями, використовуючи Lit Stories, отримають винагороди в токенах MITH в залежності від популярності розміщуваних матеріалів і інтересу до них з боку інших учасників мережі.

Lit Stories нагадують аналогічні сервіси інших платформ. Вони розміщуються в соцмережі терміном на 24 години, після чого видаляються. Такі «історії» можуть включати повідомлення, відеоролики, слайд-шоу або окремі фотографії і можуть бути загальнодоступними або приватними. Останній параметр дозволяє користувачам зберігати конфіденційність, обмежуючи перегляд своїх матеріалів, але зберігаючи можливість заробітку на ньому.

Lit також буде інтегруватися в програмне забезпечення відеокамери на мобільних пристроях, використовуючи сучасні алгоритми для забезпечення розширеного пакета функцій. Користувачі Lit зможуть отримувати відмінні відеоролики і фотографії, в тому числі з фільтрами, ретушуванням і ефектами.

Lit Chatroom отримає комплект різних функцій, в тому числі можливість ділитися історіями між спільнотами, групами і друзями.

Lit Discover дозволить користувачам знаходити нових людей для підключення, в той час як профіль в сервісі Lit забезпечує можливість управління персональними даними та складається з приватного і публічного розділу профілю.

Де зберігати MITH

Токен MITH заснований на стандарті ERC-20 блокчейна Ethereum. Це означає, що монету можна зберігати в будь-якому гаманці, сумісному з Ефіріумом, включаючи MyEtherWallet і апаратні гаманці Ledger і Trezor. Офіційний гаманець Mithril буде доступний в IV кварталі 2018 року.

Усі транзакції, пов’язані з соціальним Майнінг і надходженням винагород на гаманець користувача будуть перевірятися за допомогою спеціальних смарт-контрактів. Це дозволить забезпечити надійну і безпечну платіжну інфраструктури. Усі транзакції можна відстежувати і перевіряти через блокову ланцюжок Ethereum.

Де купити MITH

Купівля та продаж токена MITH можлива на обмеженій кількості кріптовалютних бірж:

 • OKEx;
 • Bithumb;
 • Lbank;
 • Bitfinex;
 • HitBTC;
 • IDEX;
 • CoinExchange.

На момент написання статті курс токена MITH до долара становив $ 1,23, до рублю — 80,95 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 374 млн. Токен займав 60-е місце.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Хоча платформа Mithril і її флагманська соціальна мережа Lit все ще знаходяться на досить ранньому етапі розвитку, вона може стати лідером в сфері децентралізованих соцмереж.

Якщо автори Мітхріл реалізують поставлені перед собою завдання, то централізовані компанії-власники соціальних мереж можуть незабаром отримати гідних конкурентів в їх особі. Нове покоління соцмереж буде пропонувати користувачам більше контролю над своїми даними і нагороджувати за розміщення контенту. Ця функція в кінцевому підсумку стане життєво важливою силою всіх соціальних мереж.

джерело:

https://mith.io/

https://blockonomi.com/

Home

UNHASHED.COM

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector