Monaco криптовалюта: використання карт для обміну грошей

Що таке Monaco

Monaco криптовалюта (MCO) є платформою, що дозволяє за допомогою карти Monaco Visa купувати, продавати, обмінювати як фіатние гроші, так і криптовалюта начебто Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

В кінці серпня 2017 року, платформа оголосила про запуск мобільної програми Monaco для iOS і Android.

Історія Monaco

Компанія була заснована в червні 2016 року нинішнім Генеральний директором Крісом Марсалеком (англ. Kris Marszalek). Штаб-квартира компанії знаходиться в Швейцарії з представництвами в Гонконзі і Сінгапурі.

В Monaco змогли зібрати понад 26,7 млн. Доларів в рамках заходу з продажу криптовалюта, яке проходило з 18 травня по 18 червня 2017 року.

23 серпня 2017 року цифровий актив Monaco (MCO) був доданий в лістинг популярної нині кріптовалютной біржі Binance.

Варто мати на увазі, що MONA.CO і карта Visa Monaco надаються швейцарською компанією Monaco Technology, яка не має ніякого зв’язку, схвалення або ліцензії від Князівства Монако.

Кріптовалютная платформа Monaco пропонує не тільки свою власну віртуальну валюту, токени MCO, але і багато інших банківські функції.

На даний момент, капіталізація MCO складає близько 75 млн. Доларів, а добовий оборот трохи більше 7 млн. Доларів, в той час як всього токенов видано понад 31 млн. Одиниць.

додаток Monaco

Додаток було запущено 31 серпня 2017. Воно є як для користувачів Android, так і iOS через Google Play Store і AppStore.

Через додаток Monaco, користувачі можуть купувати біткоіни і ефіріум для подальшого зберігання в якості інвестицій або використання в якості форм оплати.

Карти Visa Monaco інтегровані в додаток, щоб дозволити користувачам витрачати монети на будь-яку покупку, як за допомогою фіатних засобів.

особливості MCO

Однією з основних особливостей є той факт, що карти Monaco працюють без будь-яких комісійних зборів. Його користувачі не платять ніяких щомісячних витрат на користування карткою.

Серед приємних функцій варто відзначити крипто-кешбек: карти Visa Platinum від Monaco дозволяють власникам заробляти до 2% від суми транзакції у вигляді токенов.

Де купити MCO

Придбати і продати MCO можна на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • OKEx (обробляє близько 67% від загального обороту криптовалюта MCO);
  • Binance (обробляє близько 12% від загального обороту криптовалюта MCO);
  • Bit-Z (обробляє близько 7,25% від загального обороту криптовалюта MCO);
  • Bithumb (обробляє близько 2% від загального обороту криптовалюта MCO).

Також MCO можливий для купівлі / продажу і на інших майданчиках: Huobi, Bittrex, LATOKEN, Upbit, EXX, Liqui, Livecoin, Gate.io, HitBTC і Cobinhood.

Перспективи розвитку MCO

Хоча подібні карткові системи реалізовувалися раннє і на інших майданчиках, в деяких аспектах MCO залишається першопрохідцем.

І звичайно ж, співпраця з таким великим партнером як Visa відкриває величезні перспективи для платформи і її цифрового токена.

Криптовалюта викликала великий інтерес з боку інвесторів і користувачів, що обов’язково повинно сказати на її розвиток та перспективи.

джерела:

https://en.bitcoinwiki.org/

https://coinmarketcap.com/

https://mona.co/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector