Біткоіни-бонуси на гаманець — як отримати миттєво

Заробити біткоіни на сьогоднішній день можна двома способами: Майнінг і в результаті торгівлі на біржі. Обидва методи можуть принести непоганий прибуток в короткі терміни, але вимагають від людини початкових фінансових вкладень, тому підходять не всім. Однак є і третій шлях — безкоштовні біткоіни бонуси, які можна збирати на різних сайтах. Сьогодні ми дізнаємося, які майданчики дозволяють отримати бонуси біткоіни на гаманець, що потрібно робити для поповнення балансу, наскільки це вигідно і кому цим варто займатися.

Про що слід пам’ятати перед початком збору біткоіни-бонусів?

Затемнені монети біткоіни крупним планом

Незалежно від того, який метод одержання безкоштовних Сатоши ви виберете, вам доведеться працювати по приблизно однаковим алгоритмом:

 1. Реєструємося на ресурсі, роздає бонуси. На деяких майданчиках реєстрація має на увазі лише введення актуального біткоіни-адреси. Але на більшості сервісів такого роду потрібно проходити повноцінну процедуру створення профілю, яка включає введення імені користувача, електронної пошти, придумування пароля, підтвердження реєстрації шляхом переходу за посиланням.
 2. Знайомимося з умовами роботи того чи іншого сайту. Необхідно дізнатися суми разових бонусів, періодичність їх видачі, принцип дій для отримання грошей, умови зберігання монет (на балансі сайту або на мікрокошельке), мінімальний поріг для виведення в повноцінне сховище. Крім того, обов’язково треба читати умови реферальной програми — відсоток винагороди за запрошення нових людей. Майже на всіх платформах такого роду саме розвинена мережа рефералів може посприяти швидкому накопиченню солідної суми.
 3. Починаємо збирати бонуси, виконуючи необхідні дії. Як правило, користувачам потрібно вводити капчу. Іноді потрібно переходити за посиланнями або дивитися рекламні ролики. Окрема група майданчиків і зовсім роздає монети за проходження ігор.

В цілому, збір біткоіни-бонусів підходить і досвідченим користувачам, і новачкам. Одним він дозволяє обзавестися додатковими монетами, які не будуть зайвими (в крайньому випадку, їх можна пускати на комісії при транзакціях). Інші зможуть отримати свої перші Сатоши без вкладень.

Однак накопичення біткоіни-бонусів — це не той шлях, який дозволить вам швидко розбагатіти. Даний метод хороший при зборі Сатоши на перспективу, адже якщо сумлінно працювати на декількох ресурсах, бонуси можуть вирости в непогану суму через півтора-два роки. А з урахуванням того, що черговий кріптовалютний бум спрогнозований на 2021 рік, у новачків ще є час, щоб почати і потім продати кріптомонети по дуже високій ціні.

Крани, які роздають безкоштовні біткоіни: бонуси на Bitcoin-гаманець за введення капчі

Популярні ресурси, які роздають безкоштовні біткоіни
Крани і мікрокошелькі, на яких можна накопичувати Сатоши

В цілому, дані ресурси можна розділити на 2 категорії:

 • самостійні крани, що дозволяють виводити монети на будь-який біткоіни-гаманець після досягнення певного ліміту;
 • сайти, пов’язані з мікрокошелькамі (FaucetHub або Coinpot) і виводять гроші спочатку на них (а вже потім можна перекидати кошти в інші сховища).

До першої групи ресурсів належать такі популярні платформи:

 1. Freebitco.in — кран, що працює за принципом лотереї. Потрібно ввести капчу, після чого випаде випадкове число від 0 до 10 000. Сума виграшу залежить від цифри. Заробляти Сатоши таким способом можна щогодини. Разові виплати варіюються в залежності від поточного курсу Bitcoin. Коригування здійснюється для того, щоб максимальний виграш був еквівалентний 100 доларам. Станом на 16.07.2018 кран видає від 10 до 3 086 420 Сатоши. На сайті передбачена реферальная програма — 50% від кожного виграшу запрошеного учасника плюс 25% за його щоденні заходи на кран. Виплата проводиться по неділях при досягненні ліміту в 30 000 Сатоши, з яких 200 монет підуть на комісію.
 2. Bestchange.com. Сам по собі цей сайт є ротатором онлайн-обмінників, але в нижній частині його головної сторінки інтегрований кран, який може роздавати безкоштовні монети щогодини. Для авторизації потрібно лише ввести адресу біткоіни-гаманця і розгадати капчу, після чого ви відразу отримаєте виплату. Виграш варіюється від 1 до 1 000 монет, хоча найчастіше випадають невеликі суми (8-10 Сатоши). Реферальная програма передбачена (10% від доходу запрошених людей). Висновок можна замовити після подолання ліміту в 3 000 Сатоши.
 3. Trustbtcfaucet.com — популярний ресурс, що роздає безкоштовні монети кожні 5 хвилин. Виграш може становити від 5 до 888 Сатоши. Виведення коштів можливий при досягненні ліміту в 15 000 коинов. За зняття коштів стягується комісія — 666 Сатоши. Також, для розглянутого крана характерні привабливі умови реферальной програми. Ви зможете отримувати 50% від кожного виграшу свого реферала.
 4. Battlebit.co.in — кран, який дуже схожий на згаданий вище freebitco.in. Він також видає випадкові числа від 0 до 10 000. Сума виграшу варіюється від 40 до 10 000 Сатоши. Вона залежить від того, який номер вам випаде після введення капчі. Для виведення необхідно назбирати 10 000 монет. Прискорити цей процес дозволить реферальная програма, яка тут дворівнева. За прямих рефералів ви будете отримувати 20% бонусу. За людей, яких запросять ваші реферали (2-я лінія), вам буде виплачуватися довічний 10-відсотковий бонус.

Всі крани першої групи мають майже однакові плюси і мінуси, які ми вказали в таблиці нижче:

перевагинедоліки
Простий і зрозумілий інтерфейс.Найчастіше, разові виграші невеликі, тому на кранах треба сидіти частіше.
Невеликі тимчасові інтервали між спробами збору бонусів.Відсутня російськомовний інтерфейс.
Є шанси виграти непогану суму за 1 раз.Без розвитку мережі рефералів не вдасться отримувати хороший дохід.
Не дуже високі пороги для виведення грошей.

Крани другої групи (пов’язані з FaucetHub і Coinpot) виглядають більш привабливо, так як дозволяють накопичувати бонуси на одному мікрокошельке. Якщо говорити про Фаусетхабе, то його ресурси, які роздають безкоштовні Сатоши, умовно діляться на 2 категорії:

 1. Крани з моментальною виплатою — hotcoins.cf, bigbtc.win, claimbits.io.
 2. Майданчики, що вимагають накопичення певної суми перед виведенням — cointiply.com, smurfgo.com.

Обидві категорії платформ, як і мікрокошелёк, мають свої сильні і слабкі сторони, які вказані нижче:

плюсимінуси
Зручний алгоритм накопичення монет. Всі кошти скидаються на один баланс, що дозволяє швидко зібрати суму, необхідну для виведення грошей на повноцінний гаманець (на Фаусетхабе вона становить 20 000 Сатоши).І FaucetHub, і пов’язані з ним платформи переповнені рекламою. Причому рекламні посилання часто розташовуються на функціональних кнопках, що злегка починає нервувати в процесі роботи.
Всі крани мають реферальні програми, що дозволяє ще швидше накопичувати монетки. Дохід від запрошеного учасника може становити від 10 до 50%.Майже на всіх кранах Фаусетхаба (як і на самому мікрокошельке) не підтримує російську мову.
Сам сервіс FaucetHub має високу ступінь безпеки. Зламати ваш аккаунт і вкрасти гроші вкрай важко.Переважна більшість пов’язаних майданчиків за один раз видають дуже мало монет, тому на сайтах треба сидіти регулярно, а ще краще — залучати велику кількість нових людей.
Біткоіни, накопичені на балансі Фаусетхаба, можна змінювати на інші підтримувані криптовалюта (всього їх 14).Сервіс FaucetHub «славиться» тим, що іноді блокує користувачів, які не привертають багато рефералів. Таке буває рідко, але в разі блокування немає гарантії, що її знімуть, і ви відновите доступ до своїх грошей.
На сервісі Фаусетхаб і на багатьох його кранах є додаткові способи отримання бонусів (наприклад, можна брати участь в лотереї і примножувати свій капітал).

Альтернативою Фаусетхабу може виступити мікрокошелёк Coinpot. Звичайно, він підтримує тільки один біткоіни-кран (moonbit.co.in), однак у нього припасено безліч інших приємних особливостей:

 1. Перш за все, це алгоритм збору. Монети самі накопичуються на балансі крана. Користувачеві потрібно заходити на сайт лише 2-3 рази на день, щоб зібрати «накапав» Сатоши. Після введення капчі коін автоматично перекидаються на внутрішній біткоіни-гаманець.
 2. Вигідна реферальная програма має на увазі отримання 50% доходу від кожного запрошеного учасника. Реферальні бонуси надходять на біткоіни-гаманець миттєво після того, як запрошений користувач збере свій накопичений капітал.
 3. На сервісі Коінпот можна накопичувати інші криптовалюта: Litecoin, Dogecoin, Dash і Bitcoin Cash. Потім їх можна міняти на біткоіни, щоб збільшити кількість Сатоши.
 4. За збір монет на кожному крані майданчик видає бонуси у вигляді безкоштовних жетонів (так звані COINPOT TOKENS). За сайт дається 3 жетона, тобто за один захід можна зібрати 15 таких внутрішніх монет. Їх теж можна міняти на Сатоши.
 5. Мінімальний поріг для виведення становить всього 10 000 Сатоши. Це не дуже вже й багато. А з урахуванням того, що на Коінпоте можна змінювати іншу криптовалюта і безкоштовні жетони на біткоіни, користувач досягне мінімального порогу набагато швидше.

З мінусів можна виділити хіба що велика кількість реклами на сайтах Коінпота. Крім того, на moonbit.co.in монетки «капають» дуже повільно, тому без обміну інших цифрових активів на Сатоши і без рефералів вам не обійтися.

Отримання бонусів біткоіни за перехід на сайти і перегляд реклами

Інтерфейс майданчики adbtc.top
Профіль на майданчику adbtc.top, яка роздає Сатоши за перехід на сайти

Цей вид діяльності також може стати хорошим способом накопичення певної кількості Сатоши. Їм можна займатися окремо або ж чергувати з роботою на кранах. Якщо вас цікавить відвідування інтернет-сторінок за плату, тоді вам можна скористатися сайтом adbtc.top. Щоб почати заробляти бонуси, досить лише пройти швидку процедуру реєстрації. Після цього вам стане доступно 3 основних способи отримання доходу:

 1. Серфінг сторінок. У цьому режимі вам пропонують відкрити одну сторінку. Під назвою статті відразу показується, скільки монет ви отримаєте за відвідування і скільки часу треба перебувати на сайті, щоб спроба зарахована. Виплата багато в чому залежить від тривалості перебування на рекламному майданчику (чим довше, тим вище винагорода). В середньому, за відвідування одного ресурсу сплачується 15-20 Сатоши. Працювати в цьому режимі вкрай просто. Після натискання на кнопку «Почати» сторінка сайту відкриється в новій вкладці, а в меню adbtc.top запуститься таймер. Коли час закінчиться, вам запропонують розгадати капчу (простий математичний приклад) і відвідати новий сайт (ціна і час перебування також будуть вказані). До речі, при відліку таймера необов’язково перебувати саме у вкладці рекламного сайту. Головне — просто відкрити ресурс.
 2. Серфінг в активному вікні. Тут вам запропонують на вибір кілька сайтів, при переході на які на їх же сторінці запускається таймер. Сам таймер недовгий (всього 10 секунд), але при його отсчітиваніі обов’язково повинна бути відкрита вкладка рекламного ресурсу (інакше відлік зупиниться). Плата за відвідування таких платформ становить 10-14 Сатоши.
 3. Автосерфінг — найзручніший спосіб заробітку. Вам відразу вказують кількість сайтів, яке буде відвідано, і сумарну плату за них. Потрібно лише запустити процес; переходи на інші платформи будуть здійснюватися автоматично. В середньому сайт платить 45 Сатоши за 5 сайтів.

Для збільшення щоденного доходу можна залучати рефералів. Ви зможете отримувати 7,5% від їх заробітку за перегляд посилань і стільки ж від суми, яку запрошені вами учасники витратять на рекламу.

Майданчик adbtc.top пов’язана з мікрокошельком FaucetHub, тому умови виведення на нього більш лояльні — 5 000 Сатоши. Щоб перекинути кошти на сторонній гаманець, треба накопичити 30 000 монет.

Що стосується бонусів за перегляд рекламних відеороликів, то тут вам може допомогти згаданий вище кран cointiply.com. На ньому є окрема вкладка VIDEOS, в якій можна дивитися рекламу. За ролик вам будуть платити від 4 до 17 Сатоши.

Незважаючи на всю свою привабливість, цей спосіб отримання біткоіни-бонусів має як переваги, так і недоліки. Вони розписані нижче:

плюсимінуси
Нагорода видається за найпростіші завдання, які навіть легше розгадування капчі.Перехід на сайти і перегляд роликів — це вкрай одноманітний процес, який швидко набридає.
У випадку з переходом на сайти можна автоматизувати процес.Без великої кількості рефералів вам не вдасться добре заробити, адже за рекламні ресурси платять мало.
При розвитку широкої реферальной мережі можна отримувати непоганий стабільний дохід.

Bitcoin-бонуси за проходження ігор

Список ігор, за проходження яких платять біткоіни
Сторінка сайту bitfun.co, платить Сатоши за проходження ігор

Мабуть, це самий цікавий метод отримання безкоштовних Сатоши, що дозволяє не тільки поповнити баланс свого гаманця, а й весело провести час. Ми виділили два ресурси, на яких можна добувати заповітні бонуси в ігровій формі:

 1. Satoshihero.com — майданчик, на якій можна отримувати Сатоши, граючи на автоматі і роблячи ставки за принципом більше / менше. Здавалося б, такі способи заробітку зазвичай властиві онлайн-казино, але ця платформа відрізняється від них. У звичайних казино необхідно вносити депозит (тобто, вкладати реальні гроші). Тут передбачений свій міні-кран, що видає по 5-6 Сатоши. Ви можете 3 рази поспіль зібрати певну кількість монет, після чого доведеться почекати 9 хвилин. Зібрані бонуси потім можна буде ставити в двох іграх: Bitcoin Dice (більше / менше) і 4 Clover lottery (цифровий варіант ігрового автомата). Також на сайті є гра Alien Slots, але вона поки що не працює. Сайт satoshihero.com хороший тим, що він дозволить зануритися в світ азарту, при цьому не ризикуючи справжніми грошима. У разі невдачі завжди можна скористатися краном і поповнити баланс. Виводити гроші можна на будь-який біткоіни-гаманець. Сума повинна складати як мінімум 30 000 Сатоши. Додаткові бонуси можна отримати за допомогою реферального програми. За її умовами ви будете отримувати 25% від виграшів запрошених гравців.
 2. Bitfun.co. Якщо попередній ресурс ще можна назвати спрощеним варіантом казино, то даний сайт в повній мірі підходить тим, хто хоче грати і заробляти. На платформі представлені сотні популярних ігор, включаючи кілька частин мобільного хіта CUT THE ROPE. За проходження представлених ігрових шедеврів ви будете отримувати трохи монет (1-2). Начебто цього і мало, але є один нюанс: сайт пов’язаний з біткоіни-гаманцем на Coinpot. Тобто, ви будете перекидати всі зароблені біткоіни бонуси відразу на гаманець. Крім того, навіть за перебування на ресурсі вам будуть потихеньку накидати монет (як на крані moonbit.co.in). А це означає, що навіть не граючи, ви щось все одно отримаєте. Але не забувайте відключати Adblock. Сервіс вкрай негативно ставиться до цього розширення.

Якщо говорити про переваги і недоліки такого методу отримання бонусів, то можна виділити наступні моменти:

плюсимінуси
Користувач отримує дохід, весело проводячи час, чого не можна зробити на інших типах платформ, роздають біткоіни-бонуси.Такі ресурси можна вважати швидше розвагою, ніж джерелом доходу. У випадку з satoshihero.com можна втратити все накопичення (і навіть реферали не врятують). Що стосується bitfun.co, то дохід на цьому сайті вкрай малий, а рефералів зовсім не можна залучати. Його можна використовувати тільки як доповнення до крану moonbit.co.in.
Майданчики мають зручний інтерфейс, в якому легко розібратися.
Передбачені додаткові можливості і функції. Так, на satoshihero.com є свій кран для поповнення балансу в разі програшу. Сайт bitfun.co зовсім синхронізований з мікрокошельком Coinpot, що значно спрощує виведення коштів.

Як ще можна отримати безкоштовні біткоіни: бонуси на Bitcoin-гаманець за оцінювання статей

Сторінка сайту, платить Сатоши за оцінювання статей
Інтерфейс платформи puteved.ru, яка роздає Сатоши за оцінювання статей

Це хороший і цікавий спосіб заробітку, який дозволяє добути деяку кількість Сатоши за пару кліків. Таку можливість надає російський онлайн-путівник по країнах світу puteved.ru. По суті, це щось на зразок Вікіпедії для туристів. Функція роздачі монет введена на сайті в якості стимулу, щоб люди охочіше читали статті, давали їм оцінку і ділилися з друзями в соціальних мережах.

Для отримання свого першого винагороди:

 1. Заходимо на сайт puteved.ru.
 2. Кількома по зображенню скарбнички (воно розташоване у верхній частині сайту).
 3. У відповідне поле вводимо свій біткоіни-адреса.
 4. Тиснемо на кнопку «Оцінити статтю». Перед нами відкривається інша сторінка, де зверху буде прописано, що потрібно зробити для отримання винагороди, а знизу буде представлений список публікацій для оцінки. Перед вибором статті читаємо вимоги. Нам необхідно оцінити публікацію, залишити коментар під нею, поділитися в соціальних мережах. Насправді, з цих дій найголовнішим є оцінка, інші робити не обов’язково. Але якщо не писати коментарі і не ділитися публікацією в соціальних мережах, вам буде нараховуватися не дуже великий бонус.
 5. Вибираємо статтю зі списку і ставимо їй оцінку (шкала оцінок представлена ​​у вигляді зірочок). Бажано зробити ще щось (наприклад, залишити коментар). Читати публікацію необов’язково (хоча можна для загального розвитку).
 6. Після цього розгадуємо легку капчу і отримуємо свій бонус.

За раз можна отримати від 48 до 213 650 Сатоши. Можливість оцінювання публікацій з’являється щогодини. Для виведення грошей на гаманець необхідно назбирати щонайменше 400 000 монет. Здавалося б, це високий поріг, але сайт прихильний до своїх користувачів. Якщо регулярно оцінювати публікації і коментувати їх, ресурс буде нараховувати вам високі винагороди (як мінімум в декілька сотень Сатоши). Більш того, на майданчику можна створювати широку мережу рефералів і отримувати за них солідні бонуси — від 10 до 60%. Відсоток партнерської винагороди безпосередньо залежить від активності запрошеного користувача.

В цілому, отримання біткоіни-бонусів на сайті puteved.ru має такі плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Швидка процедура реєстрації (досить тільки адреси біткоіни-гаманця).Не можна міняти біткоіни-адреса. Якщо прописати новий гаманець, система заблокує акаунт.
Простота дій для отримання винагороди.Немає можливості відслідковувати статистику своїх рефералів.
Сума разового заробітку безпосередньо залежить від активності користувача, чого немає на інших майданчиках, роздають біткоіни-бонуси.Після входу в скарбничку завжди лунає крик хлопчика «Є монети». Іноді це дратує.
Вигідні умови реферальной програми.Система може заблокувати аккаунт, якщо ви випадково зайдете в скарбничку з включеним VPN.
Сайт дозволяє не тільки заробити, а й дізнатися багато нового (якщо читати статті перед їх оцінюванням).

Ну що ж, ми розглянули найрізноманітніші способи, що дозволяють отримати безкоштовні бонуси біткоіни на гаманець. Ви можете комбінувати їх або використовувати лише той метод, який вам більше сподобався. Головне пам’ятати, що збір бонусів майже завжди здійснюється на перспективу. Забезпечити собі такими способами стабільний щомісячний дохід ви навряд чи зумієте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector