Bitcoin автосерфинг — як заробляти біткоіни автоматично

У переважній більшості випадків люди, які хочуть заробляти криптовалюта, вдаються до двох способів — Майнінг і трейдингу на біржах. Обидва ці методи вимагають від людини початкових фінансових інвестицій і певних знань. Для Майнінг облаштовуються ферми дорогих Асіка, а для трейдингу необхідний початковий капітал.

Якщо ж говорити про заробіток біткоіни на кранах, то навіть сидячи цілодобово на десятках сайтів і залучаючи рефералів особливо не заробиш. До того ж таке заняття дуже швидко набридає. У цьому огляді ми розглянемо популярні способи заробітку біткоіни на автоматі, застосовуючи які людина зможе отримувати непоганий дохід, практично нічого для цього не роблячи.

Bitcoin автосерфинг — крани, які нараховують біткоіни автоматично

Головна сторінка майданчики Adbtc.top

З ресурсів цієї категорії можна виділити 2 популярні платформи:

 1. Adbtc.top — дуже хороший сайт, який роздає кріптомонети за перегляд веб-сторінок. На майданчику можна виконувати річний серфінг сайтів, який вимагає від вас переходу за посиланням і знаходження на сторінці деякий час. Плата за кожне відвідування може варіюватися від 15 до 40 Сатоши (в середньому). Також на даному ресурсі є опція, яка запускає Bitcoin автосерфинг. Щоб активувати її, досить натиснути на кнопку, яка так і називається — автосерфінг. Далі необхідно натиснути на кнопку «Почати». Перехід між веб-сторінками буде здійснюватися автоматично. Після завершення операції ви відразу отримаєте винагороду на баланс профілю. Функція автосерфінг дуже зручна, але через її високу популярність на платформі занадто мало сайтів для такого заробітку. Після однієї-двох спроб вам доведеться чекати, поки з’являться нові сторінки. Як і на будь-якому крані, тут є реферальная програма. Можна отримувати 7,5% від доходів запрошених користувачів і такий же відсоток від їх витрат на рекламу. Adbtc.top пов’язаний з мікрокошельком FaucetHub, тому в першу чергу гроші можна виводити на нього (для цього на балансі повинно бути більше 5 000 Сатоши). Крім того, допускається висновок на інші сховища, але в цьому випадку доведеться заробити 30 000 монет і більше.
 2. Moonbit.co.in — кран, сполучений з платформою Coinpot. Щоб почати заробляти, потрібно зареєструватися на Коінпоте, а потім перейти на кран і ввести у відповідне поле e-mail, прописаний при реєстрації на мікрокошельке. Після цього монети автоматично почнуть «капати» на баланс moonbit.co.in. За правилами сайту перекидати кошти на Coinpot можна кожні 5 хвилин, але через нинішню дорожнечу біткоіни Сатоши капають дуже повільно, так що вам знадобиться заходити на сайт 1-2 рази на день. При кожному виведенні на мікрокошелек кран нараховує два бонуси (Daily loyalty і Mystery). Природно, є своя реферальная програма — 50% від доходу кожного запрошеного учасника. Крім описуваного ресурсу, з Коінпотом пов’язане ще 4 крана з видобутку інших криптовалюта: moonliteco.in, moondoge.co.in, moonbitcoin.cash і moondash.co.in. Навіть якщо ви не плануєте заробляти ці цифрові активи, вам все одно краще їх накопичувати. По-перше, за збір кожної криптовалюта вам нараховується по 3 бонусних очка (COINPOT TOKENS). Їх потім можна міняти на Сатоши. Більш того, ви зможете проводити обмін інших активів на біткоіни, завдяки чому швидко наберете мінімальну суму для переказу грошей в повноцінне сховище (на Коінпоте вона становить 10 000 Сатоши).

Як видно, зазначені майданчики вимагають набагато менше зусиль для заробітку (в порівнянні з іншими кранами). Проте, цей спосіб отримання Сатоши не можна назвати повністю автоматичним, адже іноді вам все-таки знадобиться заходити на ресурси. Однак це все одно краще, ніж регулярне відвідування кранів зі строгими тимчасовими інтервалами.

Як заробляти біткоіни автоматично на іграх?

Головна сторінка майданчики bitfun.co

Безсумнівно, головним мінусом отримання Сатоши на звичайних кранах є систематичний введення капчі, який швидко стомлює. Однак заробляти гроші можна і в ігровій формі. Тобто, ви в прямому сенсі проходите якусь іграшку, а вам за це ще й платять. Всім, кого цікавить такий метод, рекомендується скористатися сайтом bitfun.co. Щоб почати отримувати гроші на даному ресурсі, необхідно виконати кілька найпростіших дій:

 1. Заводимо аккаунт на згаданому вище сервісі Coinpot (так, цей ігровий сайт теж пов’язаний з даними мікрокошельком).
 2. Переходимо за адресою bitfun.co.
 3. Кількома на кнопку Register.
 4. Вписуємо e-mail (той же, що і на Коінпоте) і придумуємо пароль.
 5. Заходимо в аккаунт.
 6. Вибираємо гру і починаємо її проходити.

На момент написання статті (04.08.2018) на сайті є 650 ігрових додатків, включаючи знаменитий хіт CUT THE ROPE. Найцікавіше те, що вам навіть не потрібно в них грати, щоб отримувати винагороду. Сатоши в будь-якому випадку будуть «капати» на баланс вашого профілю, після чого їх можна буде виводити на Coinpot. Однак проходження рівнів наданих додатків прискорить цей процес, і ви зможете переводити на мікрокошелек більш солідні суми.

Як і у випадку з кранами, описаними вище, користувачеві не треба заходити на ресурс з конкретними часовими інтервалами. Якщо ви не граєте, можете відвідувати сайт 1-3 рази на день. Переказ грошей здійснюється натисканням на кнопку Claim now, після чого треба ввести капчу і ще раз клікнути на кнопочку Claim. До речі, за кожний переказ на мікрокошелек також нараховується по 3 бали, які потім можна буде поміняти на накопичуються Сатоши.

Як проводити збір біткоіни на автоматі: розширення і боти

Ось ми і дісталися до самого головного — повністю автоматичного отримання Сатоши без введення капчі. Головне — правильно налаштувати програми і вибрати потрібні сайти для збору Сатоши.

Швидкий збір Bitcoin: автоматичний заробіток за допомогою розширення Anti-Captcha

Головна сторінка майданчики anti-captcha.com

Щоб почати користуватися даними розширенням, необхідно зробити наступне:

 1. Переходимо на сайт anti-captcha.com.
 2. Тиснемо на кнопку «Зареєструватися».
 3. Придумуємо логін і вписуємо e-mail.
 4. Кількома на кнопку «Реєстрація».
 5. Заходимо на пошту, вказану при реєстрації, і копіюємо присланий системою пароль.
 6. Вводимо логін і пароль, після чого заходимо на сайт.
 7. Відразу заходимо в налаштування і вибираємо розділ «Рахунок».
 8. Вибираємо опцію «Змінити пароль» і в полях прописуємо код, який нам більше подобається. Це в будь-якому випадку треба зробити, так як надається системою пароль дійсний лише місяць.
 9. Далі вибираємо розділ «Фінанси» і натискаємо на кнопку «Поповнити рахунок». Так, розглядається розширення платне, але не потрібно цього боятися. Для початку роботи досить закинути на баланс профілю всього 1 долар. Цією плати вистачить, щоб система розгадала капчу 1 000 разів. Для жителів Росії є більше десятка способів поповнення: через банківську карту, систему WebMoney, PayPal, біржу Exmo, гаманець QIWI, мобільні оператори Білайн, МТС і Мегафон.
 10. Після поповнення балансу переходимо на головну сторінку профілю і запускаємо додаток.

Особливість даної програми полягає в тому, що вона вловлює капчу на сторінці, після чого відправляє завдання операторам мережі. Тобто, розгадування капчі проводять живі люди, яким ви, власне, і платите гроші за послуги. Завдяки таким принципом функціонування, система абсолютно безпечна при використанні на кранах. Як відомо, багато ресурсів, які роздають безкоштовні Сатоши, дуже негативно ставляться до будь-яких проявів автоматизованого збору. Це прирівнюється до шахрайства, через що акаунти блокуються (той же Коінпот виставляє довічний бан). У випадку з додатком Anti-Captcha такого не буде. Захист від ботів буде розгадувати в будь-якому випадку (і навіть перехід на рекламні посилання станеться), просто робити це будете не ви. Більш того, Anti-Captcha може розгадувати завдання будь-якого плану — від виставлення галочки до рішення математичних виразів.

Як видно, описуваної програми може стати корисним помічником при зборі Сатоши з кранів. Однак у нього є не тільки плюси, а й мінуси:

перевагинедоліки
Наявність російськомовного інтерфейсу, який спрощує роботу з сайтом додатки.Додаток нормально працює тільки в браузерах Google Chrome і Firefox.
Низькі тарифи на введення капчі.Для початку розгадування капчі потрібно, щоб програма побачила її. Для цього вам постійно треба тримати відкритими декілька сторінок, щоб заходити на них і вказувати додатком на завдання. З цієї причини розширення не зовсім підходить для сайтів, що роздають Сатоши з короткими інтервалами. Краще застосовувати їх на кранах типу freebitco.in, де роздача відбувається щогодини, або на автоматичних сервісах, як moonbit.co.in або bitfun.co.
Унікальний принцип функціонування, завдяки якому вас не забанити на кранах, адже завдання в будь-якому випадку розгадують живі люди.
На сайті можна вести статистику витрат. Також, можна моніторити всі розгадані капчи.
Допускається поповнення балансу декількома способами.У рідкісних випадках додаток може довго не помічати капчу, через що доведеться затримуватися на сторінці крана.
Якщо працівники Anti-Captcha самі починають використовувати ботів, їх відразу ж банять і відправляють завдання іншим співробітникам.Оплата за автоматичне введення капчі може бути вище, ніж дохід з кранів.

Бот miniPoster — гарантований автомат біткоіни без капчі

Інтерфейс бота miniPoster

Якщо ви вирішите поставити цю програму, то зможете забезпечити собі стовідсотково автоматичний заробіток. Від вас буде потрібно тільки налаштувати додаток і вибрати крани, з яких потрібно збирати виплати. Далі ми з’ясуємо, як це зробити.

Відразу скажемо, що для більшої зручності краще вибрати ресурси, які моментально платять на гаманець. Таким чином, гроші будуть перекидатися на один баланс, а не накопичуватися на рахунках декількох сайтів. Тут нам допоможуть крани, пов’язані з FaucetHub:

 • Hotcoins;
 • Bigbtc.win;
 • Getfree.co.in;
 • Claimbits.io.

Звичайно ж, на FaucetHub кранів такого роду набагато більше. Ми просто назвали найпопулярніші.

В цілому, встановлення та налаштування бота miniPoster можна розділити на 3 етапи. Перший етап має на увазі реєстрацію на ФаусетХабе (якщо ви ще цього не зробили) і кранах цікавить нас типу. Тут все просто:

 1. Заходимо на сайт мікрокошелька.
 2. Реєструємося на ньому.
 3. Прив’язуємо до аккаунту діючий біткоіни-гаманець.
 4. Реєструємося на кранах з моментальною виплатою. Обов’язково вказуємо на всіх ресурсах однакові дані (як правило, там потрібно тільки біткоіни-адреса). Це потрібно для того, щоб бот міг заходити на майданчики по одному ідентифікатору.

Після цього почнеться другий етап, під час якого ми будемо встановлювати і налаштовувати програму ZennoPoster (вона потрібна для коректної роботи бота). Робимо наступне:

 1. Переходимо по посиланню zennolab.com/ru/products/zennoposter/.
 2. Тиснемо на кнопку «Завантажити Demo» і завантажуємо інсталяційний файл на ПК.
 3. Запускаємо інсталяційний файл і кілька разів тиснемо на кнопку «Далі».
 4. Коли з’явиться вікно з e-mail і паролем, натискаємо на кнопку «Реєстрація нового користувача» (знаходиться внизу під полем з паролем).
 5. Вписуємо пошту. Кількома на кнопку «Продовжити», а потім — на опцію «Виписати ліцензію».
 6. Чекаємо закінчення установки. В останньому полі знімаємо галочку з нижнього ярлика.
 7. Запускаємо встановлену програму і розгадуємо капчу (з’єднуємо послідовно числа від меншого до більшого).
 8. Переходимо в настройки і вибираємо пункт «Використовувати вказаний IP». Із запропонованих варіантів вибираємо самий верхній.
 9. Далі переходимо в розділ «Качпа-сервіси» і знімаємо галочки з усіх рядків. Це потрібно для того, щоб додаток розгадувало завдання безкоштовно.
 10. Після виконання всіх зазначених маніпуляцій звертаємо додаток.

Усе! Перша програма заробітку біткоіни на автопілоті готова до застосування. Врахуйте, що демо-версія розгадує капчи безкоштовно на 1 долар (це близько тисячі завдань). Потім вона зажадає від вас покупки платній версії, але можна цього і не робити цього. Просто видаліть її та встановіть повторно. Таким нехитрим способом вам вдасться обнулити лічильник.

Ну а тепер приступаємо до налаштування самого бота miniPoster:

 1. Викачуємо бот з інтернету. Наприклад, програму можна завантажити зі сторінки djoser-blog.ru/soft/miniposter/. Також, посилання на скачування програми надають відеоблогери на YouTube, що спеціалізуються на ботах (правда для цього вам спочатку треба стати їх рефералом).
 2. Розпаковуємо архів з програмою (найчастіше, вона завантажується вже встановленої в заархівує).
 3. Запускаємо miniPoster. Переходимо в настройки і натискаємо на кнопку Set global vars (вона знаходиться практично по центру вікна).
 4. Прописуємо логін, який ми використовували для заходу в крани.
 5. У відповідне поле вписуємо біткоіни-адреса, пов’язаний з аккаунтом на ФаусетХабе.
 6. Повертаємося на головну сторінку програми і натискаємо на кнопку «Додати нове завдання».
 7. В поле вписуємо адресу крана, після чого ресурс з’явиться в списку завдань. Таким же чином додаємо решту майданчика.
 8. Після цього тиснемо правою кнопкою миші на один з кранів і вибираємо пункт «Старт». Таким способом запускаємо роботу бота на всіх доданих платформах. Звичайно, інтерфейс програми має окрему кнопку «Старт», що запускає miniPoster на всіх сайтах одночасно. Але її можуть використовувати тільки власники комп’ютерів з дуже потужним «залізом». Якщо спробувати запустити програму автоматично на всіх ресурсах, маючи посередній ПК, бот зависне.

Після виконання всіх зазначених дій бот для заробітку біткоіни на автоматі почне збір Сатоши. Вам нічого не треба робити. Просто чекайте, поки на загальному балансі Фаусетхаба не нагромадиться мінімальна сума для виводу (вона становить 20 000 Сатоши).

В цілому, це дуже якісний бот, завдяки якому криптовалюта буде збиратися без вашої участі. Однак він має як позитивні, так і негативні сторони. Вони представлені нижче:

плюсимінуси
Простота настройки, що не вимагає спеціальних навичок.Бот не можна використовувати на кранах з різним принципом реєстрації. Наприклад, десь потрібно тільки логін, десь — і логін, і пароль. Можна вибрати тільки один тип кранів, реєструючись за однаковими даними.
Є підтримка російської мови, що максимально спрощує роботу з програмою.
Можна проводити одночасний збір Сатоши з величезної кількості кранів, що забезпечить високий щоденний дохід.У додатку немає офіційного сайту, тому його доведеться качати з спеціалізованих ресурсів. Це підвищує ризик завантаження програми, що містить шкідливі програми.
Програма не особливо вимоглива до «заліза» ПК. Головне — не активувати всі сайти разом.Потрібно періодично встановлювати заново первинне додаток ZennoPoster. Звичайно, це робиться швидко, але все одно незручно.
Бот можна використовувати безкоштовно.

Ну що ж, ми розглянули найпопулярніші способи, що дозволяють заробляти біткоіни на автоматі. Звичайно, частина описаних методик все-таки потребують від користувача певного участі, але йому точно не доведеться вводити капчі і збирати виплати самому кожні 10-15 хвилин.

Відео про боті miniPoster:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector