Bitcoin сигнали онлайн — що потрібно знати

2017 рік змусив кусати лікті не одну тисячу людей. І тих, хто тільки краєм вуха чув про біткоіни, і тих, хто піддавшись рекламі, зважився прикупити трохи криптовалюта. Весь рік коін показували хороший зростання, а восени рух стало просто вибуховим. Це привернуло багато нових інвесторів, які, на жаль, виявилися в збитку. Новачки хапаються за голову, але для досвідчених трейдерів в цьому немає нічого дивного. Все було сплановано заздалегідь і грамотно організовано. Підняли шум навколо криптовалюта, на тлі якого люди побігли масово її скуповувати. Їм же її всю і розпродали. Ціна біткоіни впала з 20 000 доларів на початку грудня до 7300 сьогодні, і що буде з нею далі, мало хто розуміє.

Графік, що відображає падіння ціни біткоіни в кінці 2017 року
Початок падіння вартості біткоіни в грудні 2017 року

Вся ця преамбула до того, що ринок криптовалюта вкрай ризикований і входити в нього без досвіду і знань може бути собі дорожче. Тут на допомогу і приходять Bitcoin сигнали від «досвідчених» аналітиків і трейдерів. Чи можна їм вірити? Давайте розберемося.

Багато чого буде залежати від того, які цілі ви перед собою ставите. Їх може бути дві. Перша — довгострокові інвестиції, коли ви купуєте біткоіни або інші коін в розрахунку на довгу перспективу, наприклад, на кілька років. Друга — короткострокові торги на біржі в надії кожен день відривати невеликий шматок пирога у ринку. В обох випадках сигнали по біткоіни можуть принести вам як прибуток, так і збитки. Давайте розберемо докладніше.

Інвестиції в біткоіни і іншу криптовалюта — що потрібно знати

Щоб інвестувати в долгосрок, потрібен пристойний капітал і глибоке розуміння глобального ринку криптовалюта. Багато аналітиків вважають, що в 2018 році біткоіни і його Форк вже не покажуть серйозного зростання. У найближчі роки найбільш імовірна флетовая ситуація, коли альткоіни будуть ходити в деякому коридорі цін. А це вже робота для короткострокових трейдерів. Незважаючи на це сигнали Bitcoin цікавлять учасників кріптосеті, оскільки на даний момент це якийсь «локомотив» всього ринку.

Але інвесторам можна звернути увагу на нові криптовалюта, які тільки з’являються на ринку і поки недооцінені. Мова йде про так званих ICO (первинне розміщення монет).

ICO можна порівняти з випуском нових акцій — передбачити точно, чи принесуть вони дохід у майбутньому, не може ніхто. Але оскільки купуємо ми їх дуже дешево, а при вдалому збігу обставин їх ціна може вирости в десятки і сотні разів, це може виявитися вигідним вкладенням. Питання в тому, як дізнатися, в які ICO варто вкладатися. Тут «на допомогу» і проходять численні сигнали від зростаючих як гриби після дощу памп-груп в соцмережах.

Здавалося б, вони роблять добру справу — шукають для нас з вами цікаві проекти, які в подальшому можуть принести хороші дивіденди, і підказують, куди ми можемо вигідно вкласти гроші. Але не все так просто.

На практиці часто виявляється, що більшість (до 80%) придбаних монет залишаються висіти мертвим вантажем у вашому гаманці. Просто хтось грамотно організував памп нової криптовалюта (інтенсивний ріст в короткий період), щоб на цьому заробити, а ви, швидше за все, залишитеся в збитку. Як це відбувається?

Памп-групи в соцмережах — чи можна їм вірити

Скріншоти з памп-групами, які присвячені торгівлі на біржі
Приклади памп-груп, присвячених торгівлі на біржах

Організація пампа вимагає вкладень і в організацію ICO, і в його розкрутку. Хоча можна обійтися і без організації ICO. Досить вибрати відповідний проект, викупити дешево монети і запустити рекламну кампанію. Поки монети були нікому невідомі, вони коштували копійки і нікому не були потрібні. Але після грамотної розкрутки вони набувають популярності, бажаючих купити стає все більше, відповідно, ціна зростає. Коли маса людей, які бажають купити ці маркери, стає критичною, їх власники починають скидати монети на ринок (продавати). Після розпродажу ціна токенов різко падає і купувати їх більше ніхто не хоче. А той, хто вклався в рекламу і провернув всю аферу, отримує непоганий куш.

Таке на нинішньому ринку криптовалюта трапляється часто-густо. І якщо на західних ринках цей процес починає вже хоч якось регулюватися, ми з вами знаходимося в повному хаосі. Ніхто не стежить, чи варто реальний проект за ICO або це чергова мильна бульбашка. Висновок звідси простий — потрібно ретельно перевіряти репутацію в мережі тих, чиїх порад ви прямуєте, оскільки багато сигнали з таких груп можуть виявитися залученням в шахрайські схеми.

Але навіть якщо ви потрапили на чесних людей, які дійсно намагаються знайти для вас перспективні варіанти вкладень, чи варто їм довіряти? Подумайте про те, що вони насправді, мають на меті створити розкручену групу, щоб на ній заробити. Самі-то вони навряд чи будуть вкладати кошти в ті ICO, які вам радять. Тому до всіх закликів з численних памп і дамп-груп в соцмережах потрібно ставитися з великою обережністю і не піддаватися на обіцянки швидкого і легкого збагачення.

Короткострокові біткоіни сигнали або трейдинг від аналітиків

Досвідчені трейдери ніяких біткоіни сигналів не використовують і довіряють лише своїм знанням і інтуїції, але що робити новачкові, який поки погано володіє Теханаліз і мало розбирається в фундаменті. Торгувати навмання — погана ідея. Єдиний варіант отримувати стабільний прибуток — скористатися чужими підказками. Цим користуються ті, хто заробляє на паблік в соцмережах. Подумайте самі, який сенс успішному трейдеру ділитися своїми сигналами з усіма — він сам собі заробить грошей, якщо вміє торгувати.

Всі групи, де публікують біткоіни сигнали, мають на меті не трейдинг, а саме створення комерційно вигідного спільноти. Питається, якщо люди вміють заробляти гроші трейдингом, навіщо їм якісь паблік. Варто про це добре задуматися, перш ніж довіряти власні гроші незрозумілим порадників.

Те ж саме стосується платних сигналів. Навіщо трейдеру, який регулярно отримує хороший прибуток з торгівлі криптовалюта або іншими активами, возитися з копійчаними платними сигналами? Загалом, логіки в цьому мало, як не крути. Але це не означає, що довіряти не можна взагалі нікому. Ось кілька груп в телеграмі, які можуть виявитися вам корисними, якщо ви шукаєте якісні біткоіни сигнали для торгівлі:

  • @cryptosliva — свіжі новини і звіти про сигнали на @cs_stats;
  • @crypto_sfera — інсайда, сигнали, новини;
  • @crypto_addicts — сигнали з поясненнями російською мовою;
  • @btctradingclub — новини і сигнали російською;
  • @cryptosigfree — безкоштовні біткоіни сигнали російською;
  • @cryptocurrency_top — новини криптовалюта плюс сигнали;
  • @criptoval — щоденний аналіз кріпторинка російською;
  • @UpcoinTR — поради для торгівлі російською;
  • @Yocryptosignals — безкоштовні рекомендації англійською.

Знайти дійсно якісні сигнали в мережі можна. Просто потрібно перш почитати про них відгуки і врахувати деякі нюанси. Передбачити хід руху курсу біткоіни в короткостроковій перспективі простіше, ніж змалювати тривалі цілі. Тобто сигнали усередині дня, тижня і навіть місяці можуть бути цілком адекватними. Набагато важче інвестувати в криптовалюта в долгосрок, тому що передбачити, що станеться через рік або два, практично неможливо. Таким сигналам навряд чи варто довіряти.

Bitcoin сигнали — вірити чи ні, як збільшити ймовірність правильної угоди

Як виглядають Bitcoin сигнали
Приклад Bitcoin сигналу

Коли новачок потрапляє в групи, що пропонують сигнали по біткоіни онлайн, у нього голова йде обертом від купи незнайомих термінів, індикаторів, технік аналізу. Людина думає, що всі ці фрактали, трендові канали, хвилі, фігури продовження і розвороту тренда дійсно потрібні для прогнозування ціни. Насправді, будь-який прогноз — це всього лише ймовірність. Жодна людина не здатна точно передбачити, куди піде ціна і як далеко. Звідси випливає важливість дотримання маніменеджмента, щоб математичне сподівання від кожної угоди в сукупності з відсотком прибуткових операцій по торгової стратегії було хоча б вище 50% і в підсумку дало якийсь прибуток.

І вже точно людині, тільки що прибув на ринок криптовалюта, не варто сподіватися на швидке збагачення. Може повезти один раз або два, але постійно везти не буде. Потрібно вчитися самому, а сигналами з інших джерел лише підтверджувати власний аналіз. Такий підхід виправдовує себе набагато більше, ніж сліпа довіра незрозумілим порадників. Потрібно пам’ятати, що шахраї люблять працювати в місцях масових скупчень людей. Зараз криптовалюта переживають справжній бум, і всі, хто раніше заробляв на довірливості людей на ринку форекс, потім на бінарних опціонах, зараз створюють ті ж схеми на криптовалюта. Потрібна велика обережність, щоб не піддатися на яскраву рекламу груп, що пропонують біткоіни сигнали, особливо платні.

Проте, в мережі зустрічаються і такі групи, які по крайней мере, чесно роблять свою роботу. І хоча головна мета в них все ж створення паблік, але вони привертають дійсно успішних трейдерів. Можливо, доплачують їм за хороші сигнали.

Так, Bitcoin сигнал до покупки Cryptobull (група в телеграмі) від 8 березня виявився дійсно прибутковим. Була опублікована рекомендація купувати криптовалюта Sinereo (AMP) і ми можемо переконатися на графіку нижче, що ціна біткоіни по відношенню до AMP падала кілька днів поспіль після опублікованого прогнозу. Ті, хто пішов раді в групі, отримали непоганий прибуток.

Сигнал на покупку AMP
Приклад сигналу для покупки AMP

Можемо зробити висновок, що хороші біткоіни сигнали в мережі є, але їх потрібно ретельно фільтрувати, не лінуватися перевіряти все на практиці, перш ніж слідувати опублікованими рекомендаціями. А найкращий варіант — вивчати самостійно ринок і проводити особистий аналіз, якщо вам цікава ця тема.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector