Neblio криптовалюта: мета створення, розвиток екосистеми, покупка і зберігання токенов NEBL

Що таке Neblio

Проект Neblio (NEBL) — це нова децентралізована блокчейн-мережу, сфокусована на кріптовалютние додатки, яка була запущена після успішної ICO-кампанії, в серпні 2017 року.

Зосередивши основну увагу на залученні бізнесу в блокчейн-індустрію, Neblio криптовалюта пропонує набір рішень, який націлений на оптимізацію процесу інтеграції блокчейн-технології найпростішим і ефективним способом.

Яка мета Neblio

За своєю суттю, проект Neblio націлений на надання послуг корпоративним клієнтам розгортати бізнес на блокчейн-мережах.

Розробники Neblio намір розробити API-інтерфейс проекту на восьми різних мовах програмування, щоб максимально охопити аудиторію, надавши будь-кому, хто має навіть самі базові знання про програмування, щоб підключитися блокчейн-мережі Neblio.

Творці Neblio відзначають, що незважаючи на те, що блокчейн-технологія є складовою майбутнього світу, проблема полягає в тому, що не у кожного є можливість і кошти розгорнути власну блокчейн-мережу.

Команда розробників Neblio

Проект Neblio керується двома співзасновниками: Едді Смітом (англ. Eddy Smith) і Енн Джексон (англ. Ann Jackson). Також у Neblio є два технічних радника. Перший — це експерт в області даних, що має досвід інтеграції RESTful API Райлі Стоктон (англ. Riley Stockton) і Доктор фізики в області атомів і частинок Самер АфАХ (англ. Samer Afach).

Технічні особливості Neblio

Розвиток екосистеми Neblio підтримується внутрішньоплатформена токеном NEBL і використовує метод Докази володіння частки (англ. Скор. PoS) для досягнення одноголосного консенсусу в блокчейн-мережі Neblio.

На відміну від іншого методу консенсусу — Докази виконання роботи (англ. Скор. PoW), який використовується в таких блокчейн-мережах, як Bitcoin і Ethereum, Neblio вимагає, щоб користувачі мережі використовували токени NEBL як голосів, щодо консенсусу бази даних.

Основною особливістю рішення Neblio є набір класів Neblio API Suite. Корпоративні клієнти, що працюють з Neblio, зможуть створювати маркери моделі «NTP-1» на блокчейн-мережі Neblio, щоб потім задіяти їх dApp-додатках, які можуть використовуватися в широкому діапазоні варіантів використання.

Набір класів API Neblio дозволяє створювати функціональні децентралізовані додатки на основі блокчейн-мережі на наступних мовах програмування:

  • Python
  • JS
  • .NET (C # і VB.NET)
  • Objective-C
  • Java
  • js
  • GO
  • PHP

Використання Neblio

Базовий варіант використання криптовалюта NEBL — це відправка і отримання цифрових засобів від інших учасників мережі.

Другорядний варіант використання NEBL — розглянути його в якості інвестиції і продати на централізованих кріптовалютних біржах.

Однак тут варто зробити примітку. Згідно з технічним документом проекту, ніхто не повинен розглядати активу NEBL як інвестиційний інструмент або акцію.

Проте, чи є криптовалюта Neblio активом для інвестицій — кожен вирішує сам для себе.

Модель PoS від Neblio автоматично винагороджує користувачів, які зберігають свої кріптоактіви NEBL на більш тривалі періоди часу.

Той, хто володіє активом NEBL, повинен «очікувати можливості домінуючого впливу на управління Neblio, а їх цінність обмежена».

Зрештою, токени NEBL використовуються для створення, поширення і управління децентралізованими додатками в блокчейн-мережі.

Хоча по суті це мало пояснює фактичне використання криптовалюта Neblio, все стане більш зрозумілим, коли розробники почнуть створювати власні децентралізовані програми поверх блокчейн-мережі Neblio.

Де можна купити і як зберігати Neblio

На момент написання статті, криптовалюта NEBL торгується, в основному, на кріптовалютной біржі Binance.

Там обробляється близько 94,59% від загального обсягу.

Також актив NEBL торгується і на крипто-біржі Kucoin, яка обробляє близько 0,53% від всього обсягу NEBL.

Серед інших крипто-бірж числяться Cryptopia, HitBTC і OEX.

Зберігати NEBL можна або на самих рахунках на кріптовалютних біржах, або на офіційному цифровому гаманці, який розробила команда Neblio. Завантажити його можна з офіційного сайту: nebl.io.

майбутнє Neblio

Якщо уважно придивитися, то Neblio чимось нагадує веб-студію, тільки в кріптовалютной індустрії. Проект не має наміру створювати передові розробки для блокчейн-технології, однак Neblio робить процес створення і інтеграції децентралізованих додатків набагато простішим і економічними для великомасштабних компаній, що в кінцевому підсумку, повинно привести до подальшого впровадження криптовалюта NEBL.

джерела:

Home

https://themerkle.com/

https://coinmarketcap.com/

https://steemit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector