Nuls криптовалюта: мета створення проекту, торгівля, зберігання

Що таке NULS

Nuls криптовалюта (NULS) націлена на створення кастомізіруемой модульної блокчейн-екосистеми, яка функціонує під керуванням мікроядра і другорядних модулів.

Блокчейн-мережу Nuls підтримує смарт-контракти (англ. Smart-contract), механізми багатоцільового використання, а також консенсусний алгоритм, для взаємодії між ланцюжками.

команда NULS

Ключовими співробітниками проекту Nuls є компетентні і досвідчені ентузіасти в сфері блокчейн-технологій, що володіють досвідом управління крипто-спільнотою.

Їх загальна мета і філософська ідеологія привели їх до розробки нового типу блокчейн інтернет-економіки, яка націлена на поліпшення довіри до блокчейн-технології.

Більшість учасників команди Nuls володіють значним досвід роботи в області програмування.

Так, наприклад, Засновник NULS, Джейсон Жанг (англ. Jason Zhang) має семирічний досвід роботи в секторі банківської безпеки, а також спроектував десятки систем безпеки для багатьох фінансових установ в Китаї. Він також працював в KeYoi — компанія-партнер багатьох банківських інститутів в Китаї.

Співзасновником проекту є Лілі Ванг (англ. Lily Wang). Вона працювала в Chongqing TV і Science Educational Channel, висвітлюючи щоденні новини для мільйонів жителів Китаю.

Над розробкою ядра блокчейна Nuls трудяться три фахівці. Віві Жоу (англ. Vivi Zhou), Дави Янг (англ. Davi Yang) і Ніельс Ванг (англ. Niels Wang). Всі вони, так само як і засновник Nuls, маю досвід роботи в IT-сфері банківського сектора.

Як працює NULS

Сьогоднішня основне завдання NULS — це поліпшити загальну гнучкість і зручність користуванням блокчейн технології.

Незважаючи на велику кількість переваг, які існують сьогодні публічні блокчейн-мережі (англ. Public blockchain) з відкритим вихідним кодом не володіють можливістю масштабування, гнучкістю або міжмережевих рішень.

Проект Nuls як-раз хоче змінити це, створивши модернізовану інфраструктуру публічного блокчейна.

До того ж компанія прагне допомогти підприємствам і корпораціям підвищити загальну репутацію в кріптовалютном секторі, надаючи послуги з розгортання індивідуальних децентралізованих додатків (англ. DApp) на блокейн-мережі Nuls.

У майбутньому, за допомогою механізму багатоцільового використання, NULS матиме в своєму розпорядженні можливість підтримувати роботу декількох підмереж, які також будуть засновані на функціональних можливостях основний блокчейн-мережі Nuls.

Підмережі аналогічно будуть використовувати базові протоколи і інфраструктуру NULS, пропонуючи спрощене і індивідуальне рішення, засноване на різних потребах.

Способи використання токена NULS

Як це зазвичай відбувається з кожним блокчейн-проектом, проект NULS також має в своєму розпорядженні крипто-валюту — токен, під назвою NULS.

Токени NULS націлені для підтримки надання послуг в децентралізованих додатків, що функціонують поверх основної блокчейн-мережі, а також для оплати заявок і технічної підтримки.

Де можна купити Nuls

Хоча офіційний гаманець для токена NULS від розробників ще не вийшов, сам крипто-актив щосили торгується на кріптовалютних біржах. Всі вони, в основному китайські та так, за традиційні паперові гроші придбати NULS, на жаль, не вийде.

Список кріптовалютних бірж, на яких торгується NULS:

  1. Binance (обробляє близько 52,27% всіх торгів крипто-активу);
  2. Bit-Z (обробляє близько 29,16% всіх торгів крипто-активу);
  3. OKEx (обробляє близько 7,04% всіх торгів крипто-активу);
  4. CoinBene (обробляє близько 0,64% всіх торгів крипто-активу);
  5. Kucoin (обробляє близько 0,20% всіх торгів крипто-активу).

Зберігати крипто-актив NULS можна або на самих кріптовалютних біржах, або в будь-якому гаманці, який підтримує токени стандарту ERC-20.

У випадку з останнім варіантом, зберігати можна буде до тих пір, поки команда розробників не запуститься свою основну мережу і не почне процес конвертації токенов ERC-20 під власний стандарт.

майбутнє Nuls

Весь проект Nuls складається з трьох різних етапів розвитку: ICE, WATER і STEAM.

Схожа стратегія, до речі, є і у Ethereum-платформи.

На момент написання матеріалу, проект знаходиться на етапі «ICE», в якому фігурують, в основному, базово-мереж моделі і технології смарт-контрактів. Триватиме етап ICE, швидше за все, протягом усього 2018 року.

Планується, що головна мережу проекту почне функціонувати в районі травня-липня цього року, а також в цей же проміжок часу будуть випущені цифрові гаманці для персональних комп’ютерів і мобільних пристроїв.

Смарт-контракти Nuls також отримають підтримку для розгортання додатків на декількох мов програмування, а основна мова програмування dApp-додатків буде представлений пізніше в цьому році.

джерела:

https://nuls.io/

https://themerkle.com/

https://coinmarketcap.com/

https://fulltiltcrypto.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector