Bitcoin cash крани для заробітку і виведення криптовалюта

З 1 серпня 2017 року біткоіни Кеш впевнено завойовує нові і нові позиції у фінансовій сфері криптовалюта. На сьогоднішній день функціонує ряд кранів, які працюють за рахунок простого і зрозумілого новачкові алгоритму, наприклад, введення капчі, перегляд відеосюжетів і приведення рефералів. Залежно від правил платформи і «жадібності» розробників, кожен може отримати бонус у вигляді грошових виплат.

8Raa

Один з популярних серед Майнер кран. Працює давно і злагоджено, добре себе зарекомендував за весь час функціонування. Проект мультивалютний і дає можливість заробляти кожні 5 хвилин. Переваги платформи:

 • стабільний робочий процес проекту з моменту існування;
 • регулярні виплати;
 • можна самостійно вибрати валюту для проведення операцій;
 • немає просадок в грошах при введенні капчі.

Один з примітних плюсів проекту — постійне збільшення користувачів і розвиток платформи.

MoonB

MoonB вважається одним з топових кранів і популярний серед рекомендованих списків для новачків. Переваги проекту:

 • збір грошей відбувається регулярно з проміжком в 5 хвилин;
 • наявність накопичувальної системи бонусів, а також 3 типи заохочень за результативність операцій та досягнення;
 • швидке виведення кешу на мікрокошелек;
 • відсутність реклами на сторінці проекту.

При використанні крана важливо врахувати, що для отримання і збереження бонусів вам потрібно регулярно / щодня бути присутніми і працювати на платформі.

CoinwHip

У списку нових кранів BCH 2017 року постійно фігурує CoinwHip — розробники пропонують непогані виплати, хоча і з застереженнями за часом переходу. Для отримання кеша вам дозволяється робити максимум один перехід на годину. Незважаючи на затребуваність платформи, періодично виникають збої в роботі. Гідність крана — грамотна підтримка і швидка ліквідація проблем на сайті.

BitcoinCash.AleksCoin

Отримати непоганий прибуток в криптовалюта BCH / BCC можна через BitcoinCash.AleksCoin. Відгуки про платформу неоднозначні — з одного боку, відзначається безліч плюсів:

 • мультивалютність;
 • хороший продуманий функціонал і проста капча;
 • регулярні і високі виплати.

На тлі безумовних переваг користувачі на форумах пишуть про блокування, порушеннях внутрішніх правил проекту, невиплати і помилках. Розмір виплат, на думку більшості, залежить не від досвіду і знань, а більше від удачі.

Getfree

Довгий час Getfree заслужено був в топі кранів, пропонував стабільні виплати і можливість збирати Сатоши кожні 5 хвилин. На сьогоднішній день проект працює з перебоями і помилками, тому пильність повинна бути на першому місці! Принцип роботи зав’язаний на редирект, що створює безліч зайвих дій і втрачається час, після кожної операції доводиться повертатися на основну сторінку.

Основні помилки і проблеми:

 • виведення грошей на чужий гаманець;
 • заморожування виплат;
 • висновок токенов повинен бути максимально частим, щоб уникнути втрат під час збоїв.

Незважаючи на складності, серед Майнер вважається прийнятним варіантом для швидких операцій і збільшення кеша.

Rektcoins

Доступний і простий по функціоналу кран, що вимагає вводити капчу кожні 7 хвилин. Оплата за кожен введення середня, але цілком гідна, 20-50 Сатоши. При успішній роботі за годину можна отримати до 425 токенов. На етапі розробки і прокачування платформи були невеликі збої, але швидке реагування підтримки і бажання втриматися в топі дозволило зберегти позиції і залучити нових користувачів.

на профілактиці

Не всі крани 2017 року можуть похвалитися злагодженої і безперебійною роботою. Ще в минулому році вони були в топі, а зараз користувачі змушені чекати результатів профілактичних робіт. Серед кранів, які зараз не працюють: SunMoonBitco і OneWayFaucet. Але скидати їх з рахунків рано.

SunMoonBitco

Серед популярних кранів 2017 року довго в лідерах був SunMoonBitco. Моментальні висновки, стабільні виплати по 20-30 монет за подвійне введення капчі — все це було позитивним фактором. Але в зв’язку з проблемами на сервері проект був тимчасово припинений з березня 2018 року. Зараз працює в штатному режимі.

OneWayFaucet

Класичний кран 2017 для біткоіни Кеш, але в зв’язку з періодичними збоями відключений в березні 2018 року. Час повторного запуску невідомо, розробники зробили ставку на дозвіл і усунення основних проблем.

До відключення кран був затребуваний і мав хороші рейтинги. За функціоналом схожий з багатьма іншими проектами. Для одного нарахування потрібне введення 2 капч і наявності максимального обсягу коштів в 150 токенов, до переваг можна додати:

 • швидкі і хороші виплати на мікрокошелек і бонуси за дії;
 • час між вводами капчи 10 хвилин;
 • мінімальний набір реклами.

Підводячи підсумки, можна сказати, що крани не призначені для отримання надприбутків і стабільного заробітку! При щоденному відвідуванні і методичне введенні капчі ви можете лише трохи підзаробити і потім конвертувати зароблене в будь-яку валюту. Роблячи ставку тільки на крани для отримання заповітного біткоіни Кеш, ви тільки втратите час! Успіху в освоєнні кранів і їх функціоналу!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector