EOS: криптовалюта децентралізованої операційної системи

EOS (EOS) — новий кріптопроект з перспективними можливостями, який функціонує як блокчейн-платформа DPOS. Важливо сказати, що проект буде запущений тільки влітку 2018 року. Однак через свою унікальною ICO-кампанії, багато нові крипто-інвестори і ентузіасти вважають, що це шахрайський проект.

EOS за своєю суттю, це ОС з функцією децентралізованого характеру, з блокчейн-платформою в основі своєї структури. Вона розрахована на підтримування децентралізованих додатків (DApps) комерційного масштабу, надаючи все самі необхідні функціональні можливості, надаючи підприємствам і програмістам розробляти програми з прив’язкою до блокчейн-платформі за аналогічною схемою, як і для веб-додатків.

Асинхронна зв’язок і паралельна обробка EOS забезпечують масштабованість, в той час як модель власності виключає транзакційні збори. Ці функції роблять EOS серйозним конкурентом Ethereum (хоча ICO EOS фактично підтримує Ethereum).

EOS використовує делеговану довіреність і вводить можливість виправляти помилки і відкочувати зміни за згодою більшості.

Проект очолюють VIP-персони блокчейн сфери.

20% акцій маркера EOS були продані приблизно за 185 мільйонів доларів в ETH за перші 5 днів продажу токенов на 341 день. (І 10% зарезервовані для block.one). Структура продажу токенов така, що залишилися 70% (т. Е Більшість) жетонів EOS будуть проводитися і продаватися за ринковою вартістю.

Як працює?

EOS.IO використовує алгоритм консенсусного децентралізованого формату, який може відповідати вимогам до продуктивності додатків в блокчейне шляхом залучення методу — делегувати докази частки (англ. DPOS).

Відповідно до цього алгоритмом ті, хто мають токенами в блокчейн-платформі Ethereum, використовуючи ПО (програмне забезпечення, — прим. Ред.) EOS.IO, можуть вибирати творців блоків через систему постійної верифікації.

Таким чином, кожному надається можливість брати участь у генерації нових блоків і отримає можливість створювати блоки, пропорційно загальної кількості, по відношенню до всіх іншим виробникам. Для приватних блокчейн-мереж можна буде задіяти токени в разі необхідності управлінням IT-персоналу.

Технологія ПО EOS.IO надасть розробникам і крипто-ентузіастам генерувати блоки рівно через кожні три секунди.

У разі, якщо в запланований відрізок часу ні згенерований блок, генерується новий блок для якого пропускається часовий інтервал. Якщо ж кілька блоків пропускаються, в блокчейне виділяється 6 або більше секунд для генерації нового.

команда розробників

Команда BlockOne, яка в першу чергу відповідає за розробку платформи EOS, складається з високопрофесійних розробників кріптографістов і провідних експертів в IT-галузі. До числа відомих членів команди відносяться:

Брендан Блюмер (англ. Brendan Blumer) є генеральним директором і засновником BlockOne. Він також є видавцем інших важливих досягнень EOS.Brendan, включаючи запуск okay.com популярного веб-сайту, який став найбільшим агентством цифровий нерухомості в Гонконгу.

Ден Ларімер (англ. Dan Larimer) — технічний директор BlockOne і провідний розробник платформи EOS. Ден є творцем Bitshares і співзасновником Steemit.

Він працював у тісному контакті з творцем біткоіни Сатоши Накамото (англ. Satoshi Nakamoto), коли біткоіни ще був в зародковому стані.

Ден також є генеральним директором Cryptonomex — технологічної консалтингової компанії по блокчейн аспектам, яку він заснував разом зі своїм батьком, Стеном Ларімер (англ. Stan Larimer).

Команда BlockOne налічує в цілому 35 членів команди, які, схоже, є одними з найяскравіших в блокчейн-індустрії.

Як купити EOS за допомогою кредитної картки

Ви не можете купити цю криптовалюта прямо на обмінниках або кріптобіржах, але ви можете придбати Ether на таких платформах, як CEX.IO, за допомогою кредитної або дебетової картки, які, в свою чергу, можуть бути продані для токенов EOS на біржі.

Просто виберіть необхідний бренд карти як кращий спосіб оплати і включіть свої дані. Будь-які вклади, зроблені з використанням цього методу, будуть нести невелику плату (3,5% на CEX.IO, — прим. Ред.).

Як купити EOS з PayPal

Якщо ви є громадянином США і маєте обліковий запис в Coinbase, то ви зможете перевести готівку зі свого облікового запису PayPal прямо на свій баланс на платформі. Все, що вам необхідно зробити — це вручну зв’язати акаунт PayPal з обліковим записом в Coinbase і вибрати її як кращий спосіб оплати.

Coinbase пообіцяла поширити цю функцію на інші території в найближчому майбутньому.

Чи варто інвестувати?

Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в EOS поки йде ICO-кампанія, то можливо, що найкращий час вже пройшло. На старті криптовалюта коштувала нижче долара, а зараз вже все $ 9. Розраховувати на триваючий активне зростання не доводиться.

Крім того, багато активні проекти вже працюють в мережі Ethereum та інших альтернативних блокчейн-мережах, таких як: NEO, Ardor і Waves. В результаті може бути важко переконати розробників використовувати платформу EOS, яка ще далека від дати запуску.

EOS здається кращою технологією, але іноді кращі технології або продукти не завжди виграють. Залишається чекати, щоб побачити, чи зможе EOS конкурувати на крипто-ринку або залучати нових розробників.

Крипто-інвестори мають можливість вкласти свої гроші в більш надійні проекти, такі як IOTA, ICON і інші, якщо бажають виграти на короткостроковому зростанні. Немає необхідності пов’язувати свої важко зароблені гроші в проект, який знаходиться на відстані півтора років від запуску.

джерела:

https://peculiarmonkeys.com/

https://github.com/

http://invezz.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector