Біткоіни гаманець для IOS: кращі гаманці для айфона

Сьогодні криптовалюта Bitcoin користуються сотні тисяч людей, серед яких є чимало власників «яблучних» девайсів. У сьогоднішньому огляді ми розберемося, чи є кращий біткоіни-гаманець для iOS, що поєднує в собі простоту застосування і максимальну безпеку для зберігаються монет?

Додаток Airbitz: надійний біткоіни-гаманець для iOS

Як виглядає гаманець Airbitz на екрані айфона
Оформлення біткоіни-гаманця Airbitz

Якщо ви шукайте надійну програму для отримання, відправлення та зберігання біткоіни, даний варіант вам точно підійде. Гаманець важить всього 50,3 Мб, так що вам не доведеться відводити під нього багато пам’яті. Додаток підтримує 14 мов, включаючи російську, тому вітчизняним користувачам не треба буде мучитися з незрозумілим інтерфейсом. Щоб у вас працював цей Bitcoin-гаманець, iOS повинна бути версії 9.0 і вище. Додаток можна ставити на iPhone, iPad і навіть на iPod touch. Програма повністю безкоштовна, що також неодмінно порадує власників «яблучних» гаджетів.

Звичайно ж, біткоіни-гаманець Airbitz має свої переваги і недоліки. З ними ви можете ознайомитися в наведеній нижче таблиці:

плюсимінуси
Простий алгоритм створення облікового запису. Для цього знадобиться тільки придумати логін і пароль.Програма просить придумувати дуже складний пароль при реєстрації. З одного боку, це добре, але з іншого — його доведеться кудись записати, щоб не забути і не втратити доступ до грошей. А це, в свою чергу, робить гаманець більш уразливим.
Приватний ключ автоматично копіюється на хмарний сервіс.
Ніякі сторонні особи, включаючи навіть підтримку програми Airbitz, не мають доступу до інформації власника. Приватний ключі, список контактів, баланс, проведені транзакції — все це зберігається в секреті.Мізерний перелік бірж, з якими додаток підтримує роботу. Купувати чи обмінювати біткоіни ви зможете тільки на майданчиках Coinbase і Bitstamp.
Можливість синхронізації гаманця відразу на декількох мобільних пристроях Apple.
Можна заводити кілька гаманців в один обліковий запис.
Проста настройка інтерфейсу під себе.Обмеженість функціоналу для вітчизняних користувачів. Зокрема, оплачувати покупки через гаманець можуть тільки жителі США і Канади.
Підтримка протоколу BIP70.
Можливість установки денного ліміту витрат (в разі його перевищення треба вводити пароль). Це додаткова міра захисту від крадіжки коштів.
Децентралізована структура сервера. Іншими словами, гаманець функціонує, навіть коли в роботі офіційних серверів Airbitz трапляється збій.Певні сумніви викликає ступінь безпеки хмарного сервісу, на якому зберігаються приватні ключі.
Можна провести інтеграцію з бізнес-довідником Airbitz, щоб ділова інформація (наприклад, логотип) виставлялася автоматично при здійсненні транзакцій.

Як видно, цей біткоіни-гаманець для айфона має більше плюсів, а не мінусів. Так, вітчизняні власники біткоіни зможуть застосовувати не весь функціонал програми, але зручність і надійність гаманця практично не викликають сумнівів (за винятком, хіба що, хмарного сервісу, але поки ніхто з користувачів не скаржився на пропажу коштів).

Слід пам’ятати про те, що програма запитує доступ до списку контактів, розташування і основний інформації пристрою. Нехай вас це не бентежить. Ця функція введена для більшої зручності (зокрема, для автоматичного заповнення контактів при відправці електронних платежів).

Мобільний гаманець ArcBit: огляд ключових особливостей

Оформлення гаманця ArcBit
Інтерфейс і можливості біткоіни-гаманця ArcBit

Це безкоштовний і гранично простий у використанні онлайн-гаманець, який можна встановлювати на iPhone, iPad і iPod touch з версією iOS 9.0 і вище. Програма важить всього 28,2 Мб. Вона забезпечить надійне зберігання всіх ваших коштів. Додаток підтримує цілих 16 мов, серед яких є і російська. Таким чином, з нею без проблем зможуть працювати вітчизняні користувачі.

Мобільний біткоіни-гаманець ArcBit має цілий ряд особливостей, серед яких можна виділити:

  1. Гранично просте створення аккаунта. Людині не потрібно проходити тривалу реєстрацію і довго чекати синхронізації. Щоб створити біткоіни-гаманець російською на айФоні, потрібно лише ввести назву облікового запису у відповідному полі і зберегти зміни. Після цього програма буде готова до використання.
  2. Можливість установки ПІН-коду для доступу до гаманця і секретної фрази для відновлення доступу до засобів в разі втрати або заміни гаджета.
  3. Можливість синхронізації гаманця з електронною поштою з метою отримання повідомлень.
  4. Підтримку величезної кількості валют (всього їх 150). Також можна налаштовувати відображення балансу в тій чи іншій валюті.
  5. Функцію імпорту ключів з інших гаманців (включаючи адреси з протоколом BIP38).
  6. Можливість створення «холодних» гаманців для зберігання біткоіни.

Крім того, за заявами розробників, додаток ArcBit є одним з найшвидших в плані завантаження і обробки інформації.

Вже згадана програма працює з 2015 року. За цей час не було виявлено ніяких серйозних мінусів.

Біткоіни-гаманець на телефон iOS — BRD

Інтерфейс гаманця для біткоіни BRD
Як виглядає гаманець BRD

Це досить новий додаток, що підтримує роботу з «яблучними» девайсами. Як і в попередніх випадках, його можна встановлювати на iPhone, iPad і iPod touch. А ось вимоги до операційної системи тут трохи підвищені. Програма підтримує iOS 9.3 або краще. Важить гаманець 32,7 Мб. У нього є російськомовна локалізація, тому проблем з налаштуванням і подальшим використанням не виникне.

З сильних і слабких сторін біткоіни-гаманця BRD ми виділили такі моменти:

плюсимінуси
Підтримка декількох популярних криптовалюта, крім біткоіни (зокрема, Ефіріума і Bitcoin Cash).При роботі з додатком можуть вискакувати дрібні баги (наприклад, гаманець може зависнути або не відразу відобразить зміна балансу).
Відсутність тривалої реєстрації.
Додаток синхронізується безпосередньо з ланцюжком блокчейн, а не з серверами BRD, тому вся особиста інформація залишається конфіденційною.
Доступна онлайнова служба підтримки (відповіді на питання приходять максимум за пару годин).У деяких користувачів може виникнути проблема з синхронізацією ланцюжка блокчейн. У такому випадку потрібно повна переустановка гаманця.
При випуску оновлень команда розробників прислухається до побажань користувачів. Наприклад, в одній з нових версій може бути додана функція, яку ви вкажете при зверненні на підтримку.

Справедливості заради варто відзначити, що зазначені недоліки, швидше за все, є тимчасовими, так як програма ще досить «молода». У наступних версіях вади можуть бути усунені.

Coin App Wallet: зручний і швидкий гаманець для айфонів

Оформлення клієнта Coin App Wallet
Основні можливості гаманця Coin App Wallet

Coin App Wallet або CoinSpace є одним з кращих мобільних гаманців, що пропонує користувачеві широкий набір можливостей. Він підтримує найпопулярніші криптовалюта, включаючи Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Ethereum. Програма важить всього 18,5 Мб. Вона працює з мобільними пристроями від Apple з версією iOS 9.0 або вище.

Онлайн-гаманець CoinSpace має свої плюси і мінуси. З ними ви можете ознайомитися в наведеній нижче таблиці:

перевагинедоліки
Мультивалютність.Відсутня російськомовна локалізація.
Швидкий запуск і обробка інформації.
Можливість захисту доступу пральний фразою.
Перед кожною новою транзакцією генерується новий публічний адресу по протоколу BIP32, що гарантує власнику максимальну конфіденційність.Додаток не підтримує роботу в рамках віртуальних тунелів, а також проксі-серверів (наприклад, Tor).
Гаманець швидко сканує QR-код.При реєстрації та авторизації користувач проходить централізовану перевірку. Це означає, що вашими конфіденційними даними можуть заволодіти треті особи.

Додаток Green Address: огляд ключових характеристик

Як виглядає гаманець для айфона Green Address
Інтерфейс гаманця Green Address

Даний біткоіни-гаманець ідеально підійде тим, хто користується айфона з дуже старою версією операційної системи. Ця програма може працювати на iOS 8.0. Подібно програмами, розглянутим вище, Green Address можна ставити на iPhone, iPad і iPod touch. Важить сховище трохи — всього 36,5 Мб.

Біткоіни-гаманець Green Address має такі переваги і недоліки:

плюсимінуси
Є можливість створення резервної копії приватного ключа.Гаманець підтримує лише англійську мову, що може викликати незручності у деяких вітчизняних користувачів.
При запуску треба проходити двухфакторную аутентифікацію в цілях безпеки.
При взаємодії гаманця з офіційними серверами використовуються багатозначні адреси, що підвищує анонімність.Програма має застарілий дизайн, через що робота з нею може виявитися незручною.
Програма має відкритий вихідний код і підтримує транзакції типу nLockTime, що дозволяє відновити кошти, навіть якщо офіційні сервера припинять роботу.

Оптимальний біткоіни-гаманець для iOS: який вибрати

Отже, ми розглянули кращі мобільні гаманці, які можна встановлювати на айфони і айпеди. Майже всі згадані програми мають свої плюси і мінуси, що робить їх приблизно рівними. Але ж нам треба вибрати кращий біткоіни-гаманець для айфона. На жаль, в цьому випадку ми не можемо дати однозначну відповідь. Вибір тієї чи іншої програми буде багато в чому залежати від особистих переваг конкретного користувача.

Звичайно, ми можемо виділити двох явних лідерів: Airbitz і ArcBit. Ці додатки мають широкий функціонал, високий ступінь безпеки і російськомовний інтерфейс. Також непоганим варіантом може стати гаманець BRD, але поки він ще «зеленуватий». Цілком можливо, що в майбутньому, коли розробники виправлять всі дрібні недоліки, саме ця програма займе лідируючу позицію.

Що стосується інших учасників нашого ТОПу, то з ними ситуація складніша. Coin App Wallet зроблений дуже якісно, ​​але вітчизняних користувачів може відштовхнути підтримка тільки однієї мови. Крім того, гаманець не підтримує роботу в анонімних браузерах (таких як Tor), що ставить під сумнів анонімність людей, що користуються даною програмою.

Додаток Green Address виглядає найслабшою учасником нашого ТОПу. Так, сама програма непогана, але у неї мізерний функціонал. Крім того, частина людей може відштовхнути відверто застарілий дизайн і підтримка тільки англійської мови.

В цілому, кожен розглянутий біткоіни гаманець для iOS може задовольнити запити певної групи людей. Вам залишилося тільки зробити вибір, встановити собі вподобану програму і почати накопичувати заповітну криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector