Біткоіни-гаманець російською мовою — як створити, кращі гаманці

 • Як завести онлайн-гаманець біткоіни російською мовою — алгоритм дій
  • налаштування гаманця

 • Реєстрація мобільного біткоіни-гаманця російською — інструкція
 • Як створити апаратний біткоіни-гаманець російською мовою — алгоритм дій
 • Кращий паперовий біткоіни-гаманець російською мовою — реєстрація
 • Рекомендації по вибору біткоіни-гаманця російською мовою і заходи безпеки
 • Перед тим, як створити біткоіни-гаманець російською мовою, важливо визначитися з типом сховища. Залежно від обраного варіанту змінюється ряд параметрів — надійність, зручність користування і можливість швидко здійснювати транзакції в Мережі. Сьогодні найбільш затребувані наступні варіанти гаманців для криптовалюта:

  1. Десктопні — спеціальні клієнти, що мають на увазі установку на ПК. Це оптимальний варіант з позиції надійності та зручності для власників віртуальних монет. Для підвищення безпеки рекомендується час від часу робити бекапи і шифрувати ключі. Головним мінусом гаманців залишається велика вага (для повних гаманців). На завантаження всіх блоків біткоіни йде тривалий час, а загальний розмір блокчейна досягає 140 Гб. Приклад — Bitcoin Core.
  2. Онлайн-гаманці. Такий спосіб зберігання грошей — оптимальний варіант для користувачів, які використовують криптовалюта для частого проведення транзакцій. Деякі майданчики дозволяють зберігати особисті ключі у себе на ПК (наприклад, гаманець Blockchain), але є і такі сервіси, які беруть на себе функцію захисту персональних відомостей клієнтів. До таких можна віднести кріптобіржі (EXMO, Coinbase, YObit). В останньому випадку важливо довіряти біржі, адже в разі її закриття чи інших махінацій отримати гроші назад не вийде. Плюс в тому, що на ПК не потрібно ставити додаткові програми, а саме сховище є після простої реєстрації. Приклад такого біткоіни-гаманця російською — blockchain.com. Звичайно, назвати його інтерфейс грамотно русифікованим не можна — переклад лише частковий. Однак сервіс надійний і багатофункціональний. З бірж, що мають російську локалізацію, виділимо exmo.me, yobit.net, bitflip.cc.
  3. Мобільні гаманці мають багато спільного з онлайн-сервісами та десктопними сховищами. Різниця в тому, що такі програми встановлюються на мобільний телефон. Як правило, мобільні клієнти випускаються виробником для найбільш популярних операційних систем — Android і iOS. На даний момент таких гаманців з російською локалізацією немає, але навіть в інтерфейсі Green Address або Electrum розібратися буде нескладно. При бажанні також можна скористатися мультивалютними сервісами російською (наприклад, Кріптонатором).
  4. Апаратні гаманці. Такий тип гаманців користується невеликим попитом, і в основному використовується для тривалого зберігання віртуальної валюти. Щодо захисту від зломів такий спосіб займає другий рядок після паперового сховища, про який піде мова нижче. Зовні такі прилади мають вигляд невеликих пристроїв з дисплеєм і роз’ємом для підключення до комп’ютера через USB. Приклади таких гаманців — Ledger, TREZOR. На жаль, у них російськомовного інтерфейсу не передбачено. Більш того, ми не рекомендуємо завантажувати та встановлювати всякі сторонні прошивки для підтримки російської мови або купувати девайси в російських інтернет-магазинах, де пропонують російську локалізацію. Це може привести до втрати всіх коштів.
  5. Паперове сховище — ще один спосіб безпечного зберігання Bitcoin. Для створення гаманця потрібний зайти на спеціальний сервіс (наприклад, walletgenerator.net), згенерувати ключі (приватний і громадський), а після роздрукувати їх на аркуші паперу. Надалі можна заховати лист з персональною інформацією або навіть заламинировать його для більшої надійності. Як отримати закритий ключ такого біткоіни-гаманця, ми розглянемо нижче.

  Як створити десктопний біткоіни-гаманець російською мовою — інструкція

  Вказівка ​​на кнопки для скачування гаманця Bitcoin Core для різних типів ОС
  Сторінка для скачування десктопного гаманця Bitcoin Core

  З позиції надійності кращим варіантом для власників Bitcoin є офіційний гаманець під назвою Bitcoin Core. Його рекомендують вибирати з кількох причин:

  1. Високий ступінь захисту віртуальних грошей. Головне — уважно стежити за роботою ОС і не допускати проникнення в систему шкідливих програм (вірусів, хробаків).
  2. Приватний ключі знаходяться у власника Bitcoin.
  3. Легкість налаштування, що дозволяє розібратися в роботі гаманця навіть новачкам.
  4. Регулярність оновлень, що дозволяє швидко усунути наявні баги.
  5. Підтримка всіх видів ОС.

  Багатьох зупиняють великі вимоги до місця на жорсткому диску і тривала синхронізація. При цьому недолік з великим об’ємом займаного простору легко обійти. Як це зробити, розглянемо нижче.

  Щоб відкрити цей біткоіни-гаманець російською, робимо наступні кроки:

  1. Йдемо за посиланням bitcoin.org/ru/download і завантажуємо гаманець для своєї операційної системи. Розмір інсталяційний файл складає близько 13 Мб, тому його завантаження не займе багато часу.
  2. Запускаємо клієнт і вибираємо папку для завантаження ланцюжка блоків. Важливо вибрати диск на ПК, де є достатній запас місця (мінімум 145 Гб). Враховуємо, що розмір блокчейна з кожним днем ​​збільшується, тому вільного простору має бути достатньо.
  3. Очікуємо повної синхронізації. Спочатку система лякає тривалим скачуванням, але в реальності а сам процес займає 1-3 дні (багато що залежить від швидкості Мережі). Варто відзначити, що навіть при наявності швидкісного Інтернету в 100 Мб / сек завантаження не проходить швидше, адже використовується лише невелика складова потоку. У процесі синхронізації вимикати комп’ютер не можна.

  налаштування

  Виберіть для налаштування гаманця Bitcoin Core
  Галочка навпроти пункту, що включає управління входами в гаманці Bitcoin Core

  Як тільки гаманець Bitcoin завантажився, переходимо до налаштувань у відповідному розділі. Тут варто врахувати наступні моменти:

  1. Використовуємо опцію управління входами, що дозволяє особисто вибирати адресу, з якого проводиться транзакція. В результаті можна контролювати баланс для кожного окремо взятого адреси.
  2. Переходимо в секцію «Відображення» і в розділі сторонніх URL встановлюємо рядок blockchain.info/tx/%s. В цьому випадку при проведенні переказу замість знака відсотка підставляється хеш проведеної операції. Така опція корисна, коли потрібно надати посилання в якості підтвердження проведеної операції. Наприклад, користувач перевів кошти на який-небудь сайт, де вони зараховані, а адміністрація просить посилання на транзакцію.
  3. Налаштовуємо безпеку. На цьому етапі задаємо надійний пароль гаманця, для чого переходимо в розділ шифрування. Тут можливі варіанти — введення пароля довжиною до десяти символів або слів (від восьми і більше). Важливо врахувати, що втрата пароля веде до неможливості отримати доступ до грошей. Крім того, ці відомості необхідно зберігати подалі від сторонніх очей. На етапі налаштування робимо резервну копію гаманця.

  користування

  Чотири основні вкладки в гаманці Bitcoin Core
  Головне меню гаманця Bitcoin Core

  Для коректного користування Bitcoin Core враховуємо наступні нюанси:

  1. У секції «Обзор» можна знайти інформацію про кількість монет на гаманці та числі відправлених біткоіни.
  2. У розділі «Надіслати» можна переслати Bitcoin іншим користувачам. Важливо вказувати коректні відомості, щоб виключити відправку монет іншим учасникам кріптосеті.
  3. У розділі «Отримати» доступна генерація біткоіни-адреси, куди будуть надходити монети. Для надійності кожен новий переклад повинен здійснюватися на індивідуальну адресу.
  4. У секції «Транзакції» контролюємо всі проведені операції, які можна сортувати за різними ознаками.

  На цьому все — кращий біткоіни-гаманець російською мовою встановлений і готовий до роботи. На завершення відзначимо, як зменшити обсяг займаного простору. Для цього:

  1. Виконуємо стандартні маніпуляції (синхронізуючи з мережею).
  2. Тиснемо на ярлик гаманця правою кнопкою і переходимо в розділ властивостей.
  3. У секції «Об’єкт» в «хвості» прописуємо фразу -prune = 551, після чого застосовуємо зміни.

  В результаті таких дій обсяг займаного блокчейном місця зменшується до 3 Гб. Суть в тому, що при такому підході залишаються тільки нові блоки, а старі видаляються.

  Як завести онлайн-гаманець біткоіни російською мовою — алгоритм дій

  Сторінка реєстрації на сервісі blockchain.com
  Поля для заповнення при реєстрації на сайті blockchain.com

  Багато користувачів вибирають онлайн-сховища Bitcoin, які зручні в користуванні і мають на увазі швидку реєстрацію. Оптимальний варіант — гаманець blockchain.com, який простий в установці та налаштування, а також користується попитом у кріптовалютного спільноти.

  Наведемо інструкцію по створенню цього біткоіни-гаманця російською мовою:

  1. Прямуємо на сайт blockchain.com (сервіс переїхав з домена blockchain.info).
  2. Кількома на кнопку створення нового гаманця, після чого заповнюємо форму реєстрації для отримання гаманця blockchain. Тут вказуємо e-mail і двічі прописуємо пароль (повинен бути надійним).
  3. Переходимо в поштову скриньку і підтверджуємо, що e-mail — ваш.

  налаштування гаманця

  Меню для налаштування безпеки гаманця Blockchain
  Можливості налаштування безпеки облікового запису на сервісі blockchain.com

  Для безпечної роботи гаманця Blockchain робимо наступні кроки:

  1. Підтверджуємо поштову скриньку (про це вже згадувалося вище).
  2. Вказуємо резервну фразу, яка в майбутньому дозволить повернути доступ до гаманця або використовувати інший сервіс (якщо blockchain.com з якої-небудь причини стане недоступним).
  3. Вибираємо підказку для пароля. Ця опція стане в нагоді в разі, якщо власник біткоіни-гаманця раптом забуде секретний набір символів.
  4. Активуємо двухфакторную авторизацію (прив’язуємо телефонний номер).
  5. Блокуємо запити по мережі Тор.

  На цьому настройка біткоіни-гаманця російською мовою завершена. Процес користування гаманцем не викликає труднощів. Тут також є вкладки відправки та отримання, за допомогою яких здійснюються транзакції. У розділі налаштувань можна змінити телефонний номер, поштову скриньку, мова інтерфейсу та інші параметри. Як ми вже згадували вище, не всі пункти інтерфейсу перекладені російською, але особливого незручності через це під час користування сховищем ми не помітили.

  Реєстрація мобільного біткоіни-гаманця російською — інструкція

  Монети біткоіни притиснуті смартфоном

  Багато власників Bitcoin воліють використовувати програми для мобільних телефонів, які відрізняються зручністю, доступністю до криптовалюта в будь-який час і легкістю налаштування. Однак російськомовних біткоіни-сховищ у вигляді додатків немає. З цієї причини ми розглянемо GreenAddress. Це зручний біткоіни-гаманець з офіційним сайтом російською мовою. Мінус в тому, що текстова інформація на веб-ресурсі теж переведена в повному обсязі, тому може знадобитися допомога вбудованого перекладача Гугл. Особливість гаманця полягає в покращеній безпеки, швидкому вході і великому наборі функцій. Усі транзакції здійснюються на нову адресу, який генерується в автоматичному режимі. Є можливість установки лімітів на кількість операцій за певний часовий проміжок. Крім того, Bitcoin легко переводити на Фейсбук, Твіттер, за телефонним номером або поштової скриньки.

  Щоб завести цей біткоіни-гаманець російською (пройти реєстрацію на вебсайті з російськомовним інтерфейсом), робимо наступні кроки:

  1. Переходимо на сайт greenaddress.it і тиснемо на кнопку створення гаманця. Для більшої надійності система пропонує проходити реєстрацію через мобільний або настільний додаток, але ми вибираємо «Продовжити реєстрацію через веб-версію».
  2. Записуємо мнемонічну фразу-пароль, яку видає сервіс. Щоб підтвердити факт збереження фрази, система попросить підтвердити введення відсутніх слів.
  3. Вибираємо спосіб підтвердження операцій на гаманці — через Гугл аутентікатор, поштовий ящик, СМС або телефон. При цьому система рекомендує застосування 2-факторної аутентифікації (це краще рішення).
  4. Придумуємо ПІН-код, що дозволяє отримувати швидкий доступ до гаманця.

  На цьому реєстрація біткоіни-гаманця російською завершена. Далі потрібно завантажити додаток Green Address Bitcoin Wallet з App Store або Play Market. Інтерфейс програми добре продуманий, що виключає труднощі з проведенням перекладів. Тут користувачам доступні наступні розділи — баланс, транзакції, відправити, отримати, адресна книга і настройки. Єдиний мінус — додаток англійською мовою.

  Як створити апаратний біткоіни-гаманець російською мовою — алгоритм дій

  Апаратний гаманець біткоіни Ledger Nano S і упаковка від нього

  Останні роки популярності набирають апаратні гаманці — пристрої, що мають розмір флешки і забезпечують надійне зберігання віртуальних грошей. Як правило, вони застосовуються для тривалого накопичення криптовалюта. Один з варіантів — Ledger Nano S. Офіційний сайт ledgerwallet.com локалізована і під російськомовних користувачів. Крім того, російську мову підтримується програмою Ledger Wallet Bitcoin. А ось в інтерфейсі самого гаманця все англійською. Однак це не завадить розібратися в опціях сховища.

  Для користування пристроєм робимо наступні кроки:

  1. Відкриваємо коробку і перевіряємо комплектацію. У комплекті має бути сам апарат Ledger Nano S, провід USB, інструкція ресурсу і лист відновлення, а також додаткові аксесуари (шнурок, кільце).
  2. Підключаємо прилад до ПК і тиснемо відразу дві кнопки на пристрої, після чого вводимо ПІН-код. Далі підтверджуємо введений код, одночасно натискаючи дві кнопки.
  3. Прочитуємо з дисплея 24 слова, які необхідні для відновлення гаманця, і фіксуємо їх на спеціальній картці (входить в комплект поставки).
  4. Вводимо ряд слів з секретної фрази для підтвердження правильності їх фіксації.

  Для роботи з гаманцем застосовується додаток Ledger wallet Bitcoin. Інтерфейс гаманця русифікований, що виключає труднощі з налаштуванням. Тут є секції «Аккаунт», «Відправити», «Отримати» і «Налаштування».

  Меню додатка Ledger wallet Bitcoin
  Пункти меню в додатку Ledger wallet Bitcoin

  Кращий паперовий біткоіни-гаманець російською мовою — реєстрація

  Процес генерації паперового біткоіни-гаманця на сайті walletgenerator.net
  Створення нового паперового гаманця біткоіни на сервісі walletgenerator.net

  Паперове сховище Bitcoin дозволяє захистити накопичену криптовалюта від злому хакерів і інших вразливостей. Ключі зберігаються на аркуші паперу, а сама генерація виробляється через спеціальний сайт. Як варіант, можна використовувати walletgenerator.net. Цей майданчик русифікована, що виключає труднощі зі створенням гаманця. Алгоритм дій має наступний вигляд:

  1. Створюємо нову адресу, для чого визначаємося з криптовалюта і вибираємо відповідну кнопку в списку.
  2. Водимо стрілочкою мишки по екрану, поки не згенерує нові дані для гаманця.
  3. Друкуємо гаманець. Важливо, щоб папір і фарба в принтері були високої якості. При цьому краще не вибирати формат PDF, адже він є легшою здобиччю для зловмисників.
  4. Передаємо публічний адресу іншим користувачам для отримання віртуальної валюти.
  5. Зберігаємо приватний ключ в секреті. Якщо ці відомості потраплять в чужі руки, можна втратити доступ до грошей.

  Рекомендації по вибору біткоіни-гаманця російською мовою і заходи безпеки

  Значок Bitcoin і малюнок гаманця над силуетом людини

  Завдання будь-якого сховища полягає в заощадженні коштів користувача. При виборі варто орієнтуватися на наступні аспекти:

  1. Контроль операцій. Бажано вибирати варіант, коли приватні ключі зберігаються у вас, а не на сторонньому сервісі (як при використанні Bitcoin Core або паперових гаманців). Існують і інші способи — часткового або спільного контролю. У першому випадку функція безпеки лежить на віртуальному сервері, а в другому потрібно підтвердження 3-го учасника. Безпека таких гаманців нижче.
  2. Перевірка блокчейн. З цієї позиції існує два варіанти сховищ — зі скачуванням ланцюга блокчейн і без нього. Перший тип гаманців надійніше, але завантаження блокчейна займає багато часу і вимагає великого обсягу простору на диску.
  3. Рівень анонімності. Деякі сервіси дозволяють використовувати Тор для приховування конфіденційної інформації про особу.

  До додаткових критеріїв вибору варто віднести мультивалютність, наявність російської мови, зручність користування і відгуки учасників кріптовалютного спільноти.

  На завершення дамо кілька порад для забезпечення максимальної безпеки. Важливо створити складний пароль, який має довжину від 16 символів і більше. Крім того, робіть резервну копію сховища після кожного поповнення, ділите кошти на кілька гаманців і намагайтеся використовувати холодні гаманці (без підключення до Мережі) для довгострокового зберігання крипти.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector