Перегляд реклами та відео за біткоіни — кращі сайти

Сьогодні переважна більшість кранів роздає безкоштовні Сатоши за розгадування капчі. Однак є ресурси, щоб забезпечити стабільний заробіток біткоіни на перегляді реклами і відео. У цьому огляді ми поговоримо саме про таких майданчиках. Розглянемо найпопулярніші сайти, дізнаємося, скільки вони платять, і чи вигідно витрачати на них свій час.

Отримуємо Сатоши за перегляд відео на платформі Cointiply

Блок для перегляду рекламних відео за біткоіни на сервісі Cointiply
Блок з рекламними відео на майданчику Cointiply

По суті, сервіс cointiply.com є звичайним краном, що роздає Сатоши за введення капчі щогодини. Кран працює за принципом рулетки — вам випадає певна кількість, і чим воно вище, тим більше кріптомонет ви отримуєте. Однак особливість цієї площадки полягає в тому, що вона дає своїм користувачам додаткові джерела доходу, і один з них — отримання Сатоши за перегляд рекламних відео.

Заробіток монет таким способом проходить вкрай просто:

 1. Входимо на сайт cointiply.com.
 2. Реєструємося на ньому.
 3. Кількома на вкладку VIDEOS (вона розташована вгорі).
 4. Вибираємо блок Cointiply Video Ads. Поки що на сайті повністю функціонує тільки він. Є ще блок Dailymotion Videos, проте він працює в тестовому режимі, так що грошей за нього ще не платять.
 5. Після натискання на блок переглядаємо короткий відеоролик (він триває приблизно 20 секунд).
 6. Після перегляду перезавантажуємо сторінку (цей пункт обов’язковий до виконання, інакше Сатоши на баланс не будуть зараховані).
 7. Повторюємо перегляд. Всього за годину ви можете переглянути 30 роликів. За кожен з них платять 6 Сатоши або 4 одиниці внутрішньої валюти (COINS). Після 30-ї спроби потрібно чекати обнулення таймера. Таким чином, часовий заробіток біткоіни за перегляд відео складе 180 Сатоши або 120 COINS. В цілому, це не так уже й погано.

Неважко здогадатися, що рекламні відео можуть допомогти вам швидше назбирати мінімальну суму для виведення, яка тут склала 35 000 COINS (при перекладі на FaucetHub) і 100 000 COINS (при виведенні відразу на повноцінний гаманець). Крім того, можна отримувати дохід від проходження опитувань у вкладці OFFER WALLS. За них вам можуть платити від 1 до 50 000 внутрішніх коинов. І не будемо забувати про рефералах. За умовами сайту ви будете отримувати 25% від їх доходу з крана і 10% від виручки за проходження опитувань. За перегляд відео реферальні виплати, на жаль, не передбачені, але і пропонованих бонусів цілком достатньо.

Щоб підвести підсумки по даній платформі, що надає можливість заробіток біткоіни на перегляді реклами, ми розглянемо її плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Приємне оформлення сайту.Майданчик не підтримує російську мову.
Хороші умови по виплатах за відеоролики.Іноді трапляється так, що доступних для перегляду відео немає.
Є кілька джерел додаткового доходу, включаючи вигідну реферальную програму.Сайт має високий поріг виведення і на FaucetHub, і, тим більше, на повноцінний гаманець.
Рекламні посилання не розташовані на функціональних кнопках, так що раптових переходів на сторонні сторінки не буде.Без залучення рефералів на накопичення мінімальної суми може піти близько року.

Перегляд реклами за біткоіни на майданчику Coinadder

Інтерфейс платформи Coinadder
Рекламні посилання на майданчику Coinadder

Даний сайт виконаний гранично просто, але зате він стабільно працює і проводить виплати своїм користувачам. Щоб почати заробляти на цьому ресурсі, необхідно виконати такі дії:

 1. Переходимо за адресою coinadder.com і натискаємо на вкладку Register (вона розташована у верхній частині головної сторінки).
 2. Заповнюємо надані поля: ім’я користувача, пароль, електронна пошта, біткоіни-адреса. Враховуємо той факт, що сайт пов’язаний з мікрокошельком FaucetHub, тому і публічний ідентифікатор повинен бути прив’язаний до профілю даного ротатора.
 3. Розгадуємо легку капчу і натискаємо на кнопку Enter. Після заходу в акаунт тиснемо на вкладку View Ads (вгорі).
 4. Вибираємо одну з наданих посилань і тиснемо на неї.
 5. Розгадуємо капчу і починаємо перегляд рекламної сторінки.
 6. Чекаємо закінчення відліку таймера. В кінці має з’явитися слово DONE і зелена галочка поруч з ним.
 7. Закриваємо сторінку і переходимо у вкладку My Account. Гроші повинні відразу зарахуватися на баланс.

На момент написання статті за перегляд кожного сайту видається по 25 Сатоши. Як правило, спочатку ресурс пропонує 3 рекламні посилання, які оновлюються з певним часовим інтервалом (20 хвилин, півгодини, годину). При заході на платформу обов’язково відключайте розширення Adblock (якщо воно у вас встановлено). Справа в тому, що сайт не попереджає про те, що блокуванням реклами користуватися не можна. Тобто, ви зможете заходити в профіль і навіть переходити за посиланнями, ось тільки платити біткоіни за перегляд веб-сторінок вам не будуть.

Щоб замовити виведення коштів, треба перейти у вкладку My Account і натиснути на кнопку Request Payment (вона розташована внизу). Мінімальна сума транзакції повинна складати 10 000 Сатоши. Висновок проводиться тільки на Фаусетхаб, але замовити його можна в будь-який час. Для одержання допоміжної доходу можна скористатися реферального програмою. За її умовами вам буде відраховуватися 20% від заробітку запрошеного учасника з кожного перегляду рекламної сторінки.

Розглянутий ресурс може стати хорошим рішенням для тих, хто прагне заробити біткоіни за перегляд реклами. Однак потенційним користувачам необхідно враховувати його сильні і слабкі сторони:

плюсимінуси
Високий ступінь надійності. З мікрокошельком FaucetHub пов’язані тільки перевірені платформи, які справно переводять гроші на баланс користувачів.Відсутня російська локалізація.
Приємний дизайн майданчика. Інтерфейс не містить занадто яскравих кольорів, які можуть почати дратувати.Іноді сайт затримує оновлення посилань, через що гальмується заробіток Сатоши.
Непогана плата за перегляд рекламних сторінок.Функціональні кнопки у вкладці My Account виконані не кращим чином. Вони знаходяться внизу. Крім того, самі кнопки дуже маленькі, і спочатку на них можна зовсім не звернути увагу.
Відсутність посилань на функціональних кнопках.
Хороші умови реферальной програми.
Відразу після реєстрації кран нараховує разовий бонус у розмірі 500 Сатоши (дрібниця, але приємно).

Заробіток біткоіни на перегляді реклами на сайті BTCclicks

Рекламні посилання на сервісі BTCclicks
Розцінки за перегляд реклами на сайті BTCclicks

Це досить популярний сайт, який платить Сатоши за відвідування веб-сторінок. Щоб почати отримувати дохід від роботи на цій платформі, треба виконати такі кроки:

 1. Переходимо за адресою btcclicks.com. Наводимо курсор миші на вкладку Login / Signup і тиснемо на пункт Earner Signup.
 2. Двічі вписуємо електронну пошту і пароль, після чого натискаємо на кнопку Signup. Розгадуємо капчу.
 3. Підтверджуємо реєстрацію, перейшовши за посиланням в листі, яке система надішле на вказаний e-mail.
 4. Входимо в профіль. Тиснемо на вкладку Surf Ads і починаємо переходити по наданим посиланнях.

Навпаки посилань завжди вказується необхідний час знаходження на сторінці, а також плата за її відвідування. До речі, ресурс платить вам в мілібіткоінах (mBTC). Спочатку ваш баланс становить 0.00000 mBTC. За кожну сторінку вам видається мінімум 0.00005 mBTC. Щоб отримати першу виплату, потрібно:

 • перейти на рекламний ресурс;
 • почекати закінчення відліку таймера;
 • розгадати капчу;
 • закрити сторінку.

Після виконання цих нехитрих дій вам відразу зарахується заявлена ​​сума, і ви можете братися за інші лінки. За один захід ви можете відвідати 8 майданчиків, після чого буде потрібно чекати їх поновлення. Час оновлення завжди різний, але як мінімум воно становить 1 годину.

Щоб замовити висновок, необхідно навести курсор миші на свій баланс і натиснути на пункт Dashboard. Після цього в меню треба вибрати вкладку Withdraw і вписати в поле діючий біткоіни-адреса. Мінімальна сума для виведення (за вимірюваннями сайту) становить 0.1 mBTC. Приємно те, що комісія за транзакцію не стягується.

Щоб швидше досягти мінімального порогу, можна скористатися реферального програмою. Правда тут є один момент — в умовах не вказано, який відсоток буде отримувати людина від кліків запрошеного учасника. Також, на майданчику btcclicks.com є досить екзотична опція — оренда рефералів. Активується вона так:

 1. Переходимо в Dashboard.
 2. Наводимо курсор на вкладку Referrals.
 3. Вибираємо пункт RENT REFERRALS.
 4. Виставляємо кількість днів, на яке ми хочемо орендувати реферала (7, 15 або 30).
 5. Розгадуємо капчу і натискаємо на кнопку Play now.

Природно, ця функція не безплатна. Вам доведеться платити по 0.0006 mBTC в день. Система вибере реферала з числа зареєстрованих користувачів. Вона підбере учасника, який вчинив мінімум 15 переходів по посиланнях за останні 5 днів.

Виходячи з вищевикладеного, можна виділити такі плюси і мінуси описуваної площадки:

перевагинедоліки
Непогана плата за кожне відвідування веб-сторінок.Немає інформації про відсоток реферальних виплат.
Відсутність комісії за виведення грошей.Посилання для переходу можуть оновлюватися дуже довго.
Відсутність рекламних посилань на функціональних кнопках.Якщо після перегляду сторінки ви неправильно введете капчу, таймер відліку запуститься заново.
Приємне оформлення сайту.Досить високий поріг для виведення, якого дуже важко досягти без залучення нових учасників.
Є незвичайна опція оренди реферала, якою можна скористатися, якщо ніхто з ваших друзів не хоче реєструватися і працювати на даному ресурсі.

Платформа Kickasstraffic — кращий заробіток біткоіни на перегляді сайтів

Стартова сторінка платформи Kickasstraffic
Поле для введення біткоіни-адреси на сайті Kickasstraffic

Як не дивно, але цей ресурс повністю виправдовує своє жорстке назву. Ніяких довгих реєстрацій, об’ємних меню і додаткових умов. Свої перші Сатоши можна отримати всього за пару кліків.

Перед початком роботи з сайтом потрібно завести аккаунт на ротаторі FaucetHub. Майданчик пов’язана з ним і може кидати гроші відразу на загальний баланс мікрокошелька. Після реєстрації не забудьте прив’язати до профілю діючий біткоіни-адреса, інакше ви не зможете заробляти на платформі Kickasstraffic.

Коли ці попередні умови будуть виконані, робимо наступне:

 1. Відразу відключаємо Adblock і VPN (якщо вони є). Сервіс не допустить вас до роботи, якщо ці розширення активні.
 2. Переходимо за адресою kickasstraffic.com.
 3. В поле на головній сторінці вписуємо біткоіни-адреса, прив’язаний до аккаунту Фаусетхаба.
 4. Кількома на кнопку Start Earning.
 5. Коли система запропонує вибрати місце для відправки Сатоши, натискаємо на FaucetHub. Також, можна вибрати внутрішній баланс профілю, але нам це не потрібно.
 6. Читаємо попередження про те, що нам потрібно користуватися сайтом хоча б раз в 30 днів, інакше аккаунт віддалиться. Після цього тиснемо на кнопку Close.
 7. Розгадуємо капчу і починаємо серфить сторінки.

Якщо в момент входу на ресурсі будуть доступні сайти для відвідування, він почне перекидати на них автоматично. Звичайно ж, вам доведеться чекати кілька секунд, щоб візит зарахувався. Після обнулення таймера вам покаже, скільки Сатоши ви заробили (як правило, одноразова винагорода становить 10-11 монет). Зазначена сума автоматично перекладається на баланс Фаусетхаба. Після цього треба натиснути на кнопку Next і почати перегляд наступної веб-сторінки. Коли рекламні платформи закінчаться, сайт виведе повідомлення — There Is no more ads. Можете на час закінчувати з цією платформою і переходити на інші крани.

У ресурсу Kickasstraffic є своє меню профілю (кнопка Dashboard). Там є посилання для залучення рефералів, але, на жаль, не вказано відсоток винагороди за привід нових людей.

Підводячи підсумки по даному ресурсу, можна виділити наступні плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Вкрай швидка реєстрація. Достатньо лише ввести адресу гаманця, і можна починати заробляти монети.Чи не показані умови реферальних виплат.
При наявності профілю на FaucetHub криптовалюта автоматично виводиться на нього (якщо вибрати цей пункт).На майданчику можуть довго бути відсутнім нові рекламні сайти, що гальмує заробіток.
На ресурсі дуже мало рекламних банерів, причому вони розташовані так, що зовсім не заважають користуватися сайтом.Платформу можна використовувати як самостійний ресурс для отримання Сатоши. Щоб мати нормальний профіт, її краще застосовувати в зв’язці з іншими кранами Фаусетхаба, які відразу виводять гроші на мікрокошелек.
Таймер при відвідуванні рекламних сторінок досить маленький (10-15 секунд).

Отримання Сатоши за перегляд реклами на сервісі Coinbulb

Головна сторінка сервісу Coinbulb
Інтерфейс платформи Coinbulb

Якщо ви шукаєте якісний і надійний сайт для заробітку кріптомонет, то вам точно слід скористатися цим ресурсом. Реєстрація на майданчику проходить по простому алгоритму:

 1. Переходимо за адресою coinbulb.com і тиснемо на кнопку Register, розташовану в правому верхньому кутку головної сторінки.
 2. Придумуємо ім’я користувача, вписуємо e-mail і два рази вводимо пароль. Розгадуємо капчу і тиснемо на кнопку Register.
 3. Підтверджуємо реєстрацію переходом по посиланню, яке буде в листі на електронну пошту. Заходимо в профіль.

Подальші дії вам будуть вже знайомі. Лінки з рекламними сайтами знаходяться у вкладці View Ads, розташованої вгорі. Спочатку для перегляду доступно 15 сайтів, кожен з яких має свою ціну. Також, відрізняється і тривалість перебування на сторінці. Як і на майданчику BTCclicks, тут баланс відображається в мілібіткоінах. Найчастіше, за одну веб-сторінку вам будуть давати 0.00005 mBTC. Іноді будуть потрапляти сайти, які стоять 0.00015 mBTC, але на них треба перебувати 1 хвилину, не переходячи в інші вкладки браузера. Над усіма лінками буде показана загальна сума, яку ви заробите, відвідавши всі пропоновані в конкретний момент ресурси.

Для збільшення заробітку можна залучати рефералів. Ваше посилання буде знаходитися у вкладці Dashboard в пункті Referral Link. До речі, умови на цій платформі більш ніж привабливі. Маючи стандартний профіль, можна отримувати 60% від заробітку запрошеного учасника. Є можливість підвищити свою комісію до 100%, але для цього доведеться купувати преміум-аккаунт, а коштує він 1.4 mBTC (причому це тільки на 30 днів). Ви можете купити преміум-аккаунт і на півроку, але тоді знадобиться заплатити цілих 6.2 mBTC.

Що стосується мінімального порога для виведення, то тут він становить 0.1 mBTC. Виплату можна замовити в будь-який час, але на її обробку та підтвердження перекладу піде близько 48 робочих годин.

В цілому, це дуже хороший сайт, на якому можна отримувати дохід, переходячи на рекламні ресурси. Однак він має як переваги, так і недоліки:

плюсимінуси
Велика кількість рекламних сайтів, список яких досить швидко оновлюється.Трохи заплутаний інтерфейс, до якого доведеться звикати.
Непогані виплати за перехід по кожному лінку.Досить високий поріг для виведення грошей.
Привабливі умови реферальной програми.Довга обробка запиту на виведення коштів. На сайті вказано 48 робочих годин, тобто, по факту на підтвердження транзакції буде йти мало не тиждень.
Відсутність рекламних посилань на функціональних кнопках.
Невелике, як для рекламного сайту, кількість банерів.
Є всі необхідні опції для відстеження статистики профілю. Можна переглядати історію депозитів і висновків, контролювати дохід від рефералів.

Ось ми і вивчили найпопулярніші платформи, що дозволяють заробляти біткоіни за перегляд реклами. Насправді такі сайти приносять подвійну користь. По-перше, вони стають джерелом додаткового доходу. А крім того, на них рекламується безліч ресурсів, пов’язаних з кріптовалютним світом (будь-то новий кран, mining pool, біткоіни-казино і так далі). Цілком можливо, що з їх допомогою ви зможете відкрити для себе якийсь новий сервіс, який зробить вашу видобуток криптовалюта більш продуктивною.

 • Читайте більше про те, як заробити біткоіни без вкладень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector